0

to w końcu kto ?? :)

0

poważnie ?? masakra :)

1

Dokładnie tak :)

0

mam pytanie , jaki jest rekord wszech czasów drużyny bez porażki ?? czy on należy do realu czy ( mam nadzieje ) jednak nie ??

0

tez bardzo bym chciał , ale chyba jednak wszystko zakończy się bez zmian , Barca wygra i nieReal tez wygra .

0

" i kontynuuje najlepszą w historii klubu serię spotkań bez porażki." daj dobry Boże by ten czas nigdy się nie skończył .

0

Widzę nie nadążasz. Trudno powodzenia. Jesteśmy tu po to by kibicować Barcelonie, a nie kłócić się.

0

Komentarz usunięty

0

To po co te plotki pisze Fcbarca.com?

0

Ok ok, ale na Onecie już ten artykuł jest od 30 minut, szkoda że nie tu jest pierwszy.

0

Jeśli nie widziałeś to obejrzyj sobie zaginiona dziewczyna, genialny film!

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

2

Wiadomo że będzie zachwalał swojego rodaka, ale co do techniki hmmm, myślę że Neymar jest jakieś milion lat świetlnych za Messim z cały szacunkiem do Neymara, ronaldo też chciał mu dorównać i co i g@wno, nie ma obecnie piłkarza z lepszą technika niż tą którą prezentuje Messi!

0

Będzie jeszcze ciężej niż z Arsenalem, pisałem że będzie ciężko i było, tym razem będą mieli w głowie ta właśnie świadomość że mogą wyrównać rekord. Mimo że grają u siebie nie będzie to łatwe spotkanie.

5

Droga redakcjo ! Proponuje wprowadzić ocenianie artykułów bo są jak MSN coraz lepsze .

6

0

nie chyba tylko na pewno .

0

0

Włącznie z tobą też nadajesz się do zmiany!

0

W 2017 już będzie :-)

0

Nikt ani nic nie zmieni sposobu myślenia Ronaldo , on ma wbite do łba , że wszystkie podania maja być do niego , że tylko on jest najlepszy , że tylko jemu należą się wszystkie zasługi . Psychiki już nie zmieni i z takim tokiem rozumowania odejdzie z tego świata .

0

Nie ważne gdzie mecz będzie rozegrany i tak cały świat się dowie jak Barca sięga po puchar! a z drugiej strony dobrze ze Perez musi kombinować żeby czasem Barca nie triumfowała na jego stadionie, jego ból głowy moje szczęście.

0

Tak ma na imię Pablo :)

1


0

Bez dwóch zdań, Mają końskie zdrowie
!!

29

hahaha "Ja nie zrobiłbym tego tak, bo na pewno po dotknięciu piłki bym się przewrócił"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?