Wiadomo że będzie zachwalał swojego rodaka, ale co do techniki hmmm, myślę że Neymar jest jakieś milion lat świetlnych za Messim z cały szacunkiem do Neymara, ronaldo też chciał mu dorównać i co i g@wno, nie ma obecnie piłkarza z lepszą technika niż tą którą prezentuje Messi!
Będzie jeszcze ciężej niż z Arsenalem, pisałem że będzie ciężko i było, tym razem będą mieli w głowie ta właśnie świadomość że mogą wyrównać rekord. Mimo że grają u siebie nie będzie to łatwe spotkanie.
Nikt ani nic nie zmieni sposobu myślenia Ronaldo , on ma wbite do łba , że wszystkie podania maja być do niego , że tylko on jest najlepszy , że tylko jemu należą się wszystkie zasługi . Psychiki już nie zmieni i z takim tokiem rozumowania odejdzie z tego świata .
Nie ważne gdzie mecz będzie rozegrany i tak cały świat się dowie jak Barca sięga po puchar! a z drugiej strony dobrze ze Perez musi kombinować żeby czasem Barca nie triumfowała na jego stadionie, jego ból głowy moje szczęście.
0
to w końcu kto ?? :)
0
poważnie ?? masakra :)
1
Dokładnie tak :)
0
mam pytanie , jaki jest rekord wszech czasów drużyny bez porażki ?? czy on należy do realu czy ( mam nadzieje ) jednak nie ??
0
tez bardzo bym chciał , ale chyba jednak wszystko zakończy się bez zmian , Barca wygra i nieReal tez wygra .
0
" i kontynuuje najlepszą w historii klubu serię spotkań bez porażki." daj dobry Boże by ten czas nigdy się nie skończył .
0
Widzę nie nadążasz. Trudno powodzenia. Jesteśmy tu po to by kibicować Barcelonie, a nie kłócić się.
0
Komentarz usunięty
0
To po co te plotki pisze Fcbarca.com?
0
Ok ok, ale na Onecie już ten artykuł jest od 30 minut, szkoda że nie tu jest pierwszy.
0
Jeśli nie widziałeś to obejrzyj sobie zaginiona dziewczyna, genialny film!
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
2
Wiadomo że będzie zachwalał swojego rodaka, ale co do techniki hmmm, myślę że Neymar jest jakieś milion lat świetlnych za Messim z cały szacunkiem do Neymara, ronaldo też chciał mu dorównać i co i g@wno, nie ma obecnie piłkarza z lepszą technika niż tą którą prezentuje Messi!
0
Będzie jeszcze ciężej niż z Arsenalem, pisałem że będzie ciężko i było, tym razem będą mieli w głowie ta właśnie świadomość że mogą wyrównać rekord. Mimo że grają u siebie nie będzie to łatwe spotkanie.
5
Droga redakcjo ! Proponuje wprowadzić ocenianie artykułów bo są jak MSN coraz lepsze .
6
0
nie chyba tylko na pewno .
0
dobrej zabawy ;)
https://www.facebook.com/fcbarcelona/videos/10154131616144305/
0
bawcie sie
https://www.facebook.com/fcbarcelona/videos/10154131616144305/
0
Włącznie z tobą też nadajesz się do zmiany!
0
W 2017 już będzie :-)
0
Nikt ani nic nie zmieni sposobu myślenia Ronaldo , on ma wbite do łba , że wszystkie podania maja być do niego , że tylko on jest najlepszy , że tylko jemu należą się wszystkie zasługi . Psychiki już nie zmieni i z takim tokiem rozumowania odejdzie z tego świata .
0
Nie ważne gdzie mecz będzie rozegrany i tak cały świat się dowie jak Barca sięga po puchar! a z drugiej strony dobrze ze Perez musi kombinować żeby czasem Barca nie triumfowała na jego stadionie, jego ból głowy moje szczęście.
0
Tak ma na imię Pablo :)
1
0
https://cdn.streamable.com/video/mp4/62m2.mp4
0
Bez dwóch zdań, Mają końskie zdrowie
!!
29
hahaha "Ja nie zrobiłbym tego tak, bo na pewno po dotknięciu piłki bym się przewrócił"