nastepnym razem zamiast krytykowac lepjej sie wstrzymac i poczekac do ostatniej sekundy bo nigdy nie wiadomo kiedy barcelonie licznik z bramkami sie zatrzyma.
Do tych którzy jadą po piłkarzach i całej drużynie, nie jesteś fanem wypad z tąd! Real na swoim forum przyjmuje w pierwszej kolejności takich głąbów jak wy!
Wiem , że zaraz komentarz zostanie usunięty , ale może ktoś z was naprostuje bardziej tą sytuacje.
Mam nadzieję , że to nie jest prawda :
Miała przeżyć przygodę życia, a spotkał ją największy zawód. Niepełnosprawna jedenastolatka ze Stoke marzyła o poznaniu Lionela Messiego. Mama wykupiła jej więc podróż do Barcelony i bilet na mecz, prosząc przy okazji klub, by pomógł zorganizować spotkanie z Argentyńczykiem. Początkowo wieści z "Dumy Katalonii" były dla dziewczynki bardzo optymistyczne. Zapewniono ją, że dostanie miejsce bliżej murawy, a po meczu będzie mogła poznać swojego idola, który - tak jak ona - musiał w dzieciństwie przyjmować zastrzyki z hormonami. Niestety na miejscu entuzjazm szybko zmienił się w rozczarowanie.
Wiem , że zaraz komentarz zostanie usunięty , ale może ktoś z was naprostuje bardziej tą sytuacje.
Mam nadzieję , że to nie jest prawda :
Miała przeżyć przygodę życia, a spotkał ją największy zawód. Niepełnosprawna jedenastolatka ze Stoke marzyła o poznaniu Lionela Messiego. Mama wykupiła jej więc podróż do Barcelony i bilet na mecz, prosząc przy okazji klub, by pomógł zorganizować spotkanie z Argentyńczykiem. Początkowo wieści z "Dumy Katalonii" były dla dziewczynki bardzo optymistyczne. Zapewniono ją, że dostanie miejsce bliżej murawy, a po meczu będzie mogła poznać swojego idola, który - tak jak ona - musiał w dzieciństwie przyjmować zastrzyki z hormonami. Niestety na miejscu entuzjazm szybko zmienił się w rozczarowanie..
1
0
nastepnym razem zamiast krytykowac lepjej sie wstrzymac i poczekac do ostatniej sekundy bo nigdy nie wiadomo kiedy barcelonie licznik z bramkami sie zatrzyma.
0
teraz euforia i tak dalej a co było w pierwszej połowie skamlenie jak oni grają !!
21
komentatorzy ! :)
0
https://cdn.streamable.com/video/mp4/62m2.mp4
0
A kto to jest Zidane? Nie znam.typa
1
Hahaahahahahahaha
0
Byle messi strzelił.
2
Komentatorzy są mega!
1
Mówiłem, obrona dziś jest jedną wielką porażką.
1
Obrona dziś to porażka!
3
Do tych którzy jadą po piłkarzach i całej drużynie, nie jesteś fanem wypad z tąd! Real na swoim forum przyjmuje w pierwszej kolejności takich głąbów jak wy!
0
Alves znowu jest dziś zakochany, nic nie myśli, neymar myśli tylko o sędziach. Alves do zmiany tylko przeszkadza.
0
1:0 nie będzie bramki.
0
Ney chce być jak Messi, ale to mu się nigdy nie uda niech gra swoje a będzie dobrze.
0
Będzie ciężki mecz.
0
0
"była szczęśliwy " ??? :)
0
szkoda ze nie wygranych
0
co oni grają ....
0
a Valencia to co kim gra bo nie podstawowym składem , skoro oni potrafili strzelic dlaczego nam tak ciężko.
0
Myślałem , że ciut lepiej zagra rezerwowy skład ...
0
Wiem , że zaraz komentarz zostanie usunięty , ale może ktoś z was naprostuje bardziej tą sytuacje.
Mam nadzieję , że to nie jest prawda :
Miała przeżyć przygodę życia, a spotkał ją największy zawód. Niepełnosprawna jedenastolatka ze Stoke marzyła o poznaniu Lionela Messiego. Mama wykupiła jej więc podróż do Barcelony i bilet na mecz, prosząc przy okazji klub, by pomógł zorganizować spotkanie z Argentyńczykiem. Początkowo wieści z "Dumy Katalonii" były dla dziewczynki bardzo optymistyczne. Zapewniono ją, że dostanie miejsce bliżej murawy, a po meczu będzie mogła poznać swojego idola, który - tak jak ona - musiał w dzieciństwie przyjmować zastrzyki z hormonami. Niestety na miejscu entuzjazm szybko zmienił się w rozczarowanie.
http://sport.interia.pl/fc-barcelona-zawiodla-niepelnosprawna-dziewczynke-video,vId,2012423#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
0
Wiem , że zaraz komentarz zostanie usunięty , ale może ktoś z was naprostuje bardziej tą sytuacje.
Mam nadzieję , że to nie jest prawda :
Miała przeżyć przygodę życia, a spotkał ją największy zawód. Niepełnosprawna jedenastolatka ze Stoke marzyła o poznaniu Lionela Messiego. Mama wykupiła jej więc podróż do Barcelony i bilet na mecz, prosząc przy okazji klub, by pomógł zorganizować spotkanie z Argentyńczykiem. Początkowo wieści z "Dumy Katalonii" były dla dziewczynki bardzo optymistyczne. Zapewniono ją, że dostanie miejsce bliżej murawy, a po meczu będzie mogła poznać swojego idola, który - tak jak ona - musiał w dzieciństwie przyjmować zastrzyki z hormonami. Niestety na miejscu entuzjazm szybko zmienił się w rozczarowanie..
Czytaj więcej na http://sport.interia.pl/fc-barcelona-zawiodla-niepelnosprawna-dziewczynke-video,vId,2012423#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
0
troche poczytaj potem sie wypowiadaj : http://sportowefakty.wp.pl/sportowybar/578470/messi-wydal-140-mln-zl-na-ferrari
0
Ciekawe czy to prawda że messi kupił to ferrari...
0
pierdoy czy coś na rzeczy ??
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/lionel-messi-ma-problemy-z-nerkami/e0c2r2
0
nie 100 tylko 60 milionów funtów )
0
jeszcze chwila i będzie po strachu .
1
gdzie można zbluzgać tych komentatorów , bo słuchac sie nie da tego pieprzenia !!