1

0

nastepnym razem zamiast krytykowac lepjej sie wstrzymac i poczekac do ostatniej sekundy bo nigdy nie wiadomo kiedy barcelonie licznik z bramkami sie zatrzyma.

0

teraz euforia i tak dalej a co było w pierwszej połowie skamlenie jak oni grają !!

21

komentatorzy ! :)

0

A kto to jest Zidane? Nie znam.typa

1

Hahaahahahahahaha

0

Byle messi strzelił.

2

Komentatorzy są mega!

1

Mówiłem, obrona dziś jest jedną wielką porażką.

1

Obrona dziś to porażka!

3

Do tych którzy jadą po piłkarzach i całej drużynie, nie jesteś fanem wypad z tąd! Real na swoim forum przyjmuje w pierwszej kolejności takich głąbów jak wy!

0

Alves znowu jest dziś zakochany, nic nie myśli, neymar myśli tylko o sędziach. Alves do zmiany tylko przeszkadza.

0

1:0 nie będzie bramki.

0

Ney chce być jak Messi, ale to mu się nigdy nie uda niech gra swoje a będzie dobrze.

0

Będzie ciężki mecz.

0

0

"była szczęśliwy " ??? :)

0

szkoda ze nie wygranych

0

co oni grają ....

0

a Valencia to co kim gra bo nie podstawowym składem , skoro oni potrafili strzelic dlaczego nam tak ciężko.

0

Myślałem , że ciut lepiej zagra rezerwowy skład ...

0

Wiem , że zaraz komentarz zostanie usunięty , ale może ktoś z was naprostuje bardziej tą sytuacje.

Mam nadzieję , że to nie jest prawda :


Miała przeżyć przygodę życia, a spotkał ją największy zawód. Niepełnosprawna jedenastolatka ze Stoke marzyła o poznaniu Lionela Messiego. Mama wykupiła jej więc podróż do Barcelony i bilet na mecz, prosząc przy okazji klub, by pomógł zorganizować spotkanie z Argentyńczykiem. Początkowo wieści z "Dumy Katalonii" były dla dziewczynki bardzo optymistyczne. Zapewniono ją, że dostanie miejsce bliżej murawy, a po meczu będzie mogła poznać swojego idola, który - tak jak ona - musiał w dzieciństwie przyjmować zastrzyki z hormonami. Niestety na miejscu entuzjazm szybko zmienił się w rozczarowanie.


http://sport.interia.pl/fc-barcelona-zawiodla-niepelnosprawna-dziewczynke-video,vId,2012423#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

0

Wiem , że zaraz komentarz zostanie usunięty , ale może ktoś z was naprostuje bardziej tą sytuacje.

Mam nadzieję , że to nie jest prawda :


Miała przeżyć przygodę życia, a spotkał ją największy zawód. Niepełnosprawna jedenastolatka ze Stoke marzyła o poznaniu Lionela Messiego. Mama wykupiła jej więc podróż do Barcelony i bilet na mecz, prosząc przy okazji klub, by pomógł zorganizować spotkanie z Argentyńczykiem. Początkowo wieści z "Dumy Katalonii" były dla dziewczynki bardzo optymistyczne. Zapewniono ją, że dostanie miejsce bliżej murawy, a po meczu będzie mogła poznać swojego idola, który - tak jak ona - musiał w dzieciństwie przyjmować zastrzyki z hormonami. Niestety na miejscu entuzjazm szybko zmienił się w rozczarowanie..

Czytaj więcej na http://sport.interia.pl/fc-barcelona-zawiodla-niepelnosprawna-dziewczynke-video,vId,2012423#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

0

0

Ciekawe czy to prawda że messi kupił to ferrari...

0

nie 100 tylko 60 milionów funtów )

0

jeszcze chwila i będzie po strachu .

1

gdzie można zbluzgać tych komentatorów , bo słuchac sie nie da tego pieprzenia !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?