0

oczywiscie ze nie , ale niech graja . moze byc i zero zero . bo to co dzis pokazuja to jest 2 liga.

0

jak barca sie nie ogarnie to będzie remis .

0

przy takiej grze to będzie remis .

1

najbardziej irytują komentatorzy którzy gadają o dupie maryny a nie o tym co się dzieje na boisku.

0

to chyba ty nie wiesz jak messi gra skoro twierdzisz ze gra dobrze w dzisiejszym spotkaniu , conajmniej przecietnie .

0

dziecko cie zrobiło dziecko cię urodziło , tyle w temacie !

0

Komentarz usunięty

1

Barca cierpi , chyba jest wczorajsza . messi nie widoczny poza nie uznanym golem.

0

Super. Ale w końcu

1

DOKŁADNIE !! :)

0

wiem nie na temat ble ble ble, ale cholerny real wygrywa 6:0 czemu nie może tak po prostu przegrać ze dwa mecze pod rząd albo tak przez dwa tygodnie . Tylu ludzi było by szcześliwych.

0

ja wyniku ze snu nie pamiętam , jedynie tyle że to była wysoka przegrana .

2

miałem dziś sen ( na poważnie )w którym FC Barcelona wysoko przegrała , podobno sny trzeba czytać na opak :)

0

miałem dziś sen ( na poważnie )w którym barca wysoko przegrała , podobno sny trzeba czytać na opak :):)

0

pie*dolona kontuzja zabiła messiemu płynność, nie umie sie odnaleźć za bardzo. Niby gra ale to tylko cień messiego .

0

super. ale messi strasznie zmęczony .

1

dlamnie już tak :)

7

Niedzielny wieczór super się kończy, real remisuje , aż chce się jutro iść do pracy :) dobrej nocy

0

Niedzielny wieczór super sie kończy, real remisuje , aż chce sie jutro iść do pracy :)

0

0

po cholerę ściągnął messiego....

2

Teraz pozostaje życzyć powodzenia pozostałym klubom, Messi po wczorajszym urósł jak nigdy przedtem!

0

Napisałem że jest bardzo dobrym.

0

Literówka miało być płakusia.

2

Najbardziej mi żal tych Polaków którzy płaczą z tego powodu że Lewandowski był 4 i tych którzy psiocza że nie ma go w finałowej trójce. Czytam te nagłówki na polskich stronach i co temat numer jeden to że lewy był czwarty itp itd a nie ze messi wygrał. temat Lewandowskiego w Polsce jest tak nakręcany, a potem wielkie zdziwienie, do trójki Messi, suarez i neymar brakuje mu lat świetlnych. Nie mam nic do lewego jest bardzo dobrym piłkarzem, uważam tylko że jeszcze dużo mu brakuje, żeby dostać złota piłkę trzeba być wybitnym. A ten zachwyt Lewandowskim mam wrażenie jest tylko w Polsce i Niemczech, ja mieszkam w Holandi owszem wiedzą kto to jest ale bez szału. Lewego musi podziwiać przynajmniej połowa świata żeby coś ugrał.

0

Dlatego podałem suareza a nie plakacie.

12

Najbardziej mi żal tych Polaków którzy płaczą z tego powodu że Lewandowski był 4 i tych którzy psiocza że nie ma go w finałowej trójce. Czytam te nagłówki na polskich stronach i co temat numer jeden to że lewy był czwarty itp itd a nie ze messi wygrał. temat Lewandowskiego w Polsce jest tak nakręcany, a potem wielkie zdziwienie, do trójki Messi, suarez i neymar brakuje mu lat świetlnych. Nie mam nic do lewego jest bardzo dobrym piłkarzem, uważam tylko że jeszcze dużo mu brakuje, żeby dostać złota piłkę trzeba być wybitnym. A ten zachwyt Lewandowskim mam wrażenie jest tylko w Polsce i Niemczech, ja mieszkam w Holandi owszem wiedzą kto to jest ale bez szału. Lewego musi podziwiać przynajmniej połowa świata żeby coś ugrał.

56

Czy coś się działo w szatni?: „Były grane kolędy”. :)

2

rytm wybity 10 minut wreczania kartek

0

na razie 10 minut wręczania samych kartek !!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?