wiem nie na temat ble ble ble, ale cholerny real wygrywa 6:0 czemu nie może tak po prostu przegrać ze dwa mecze pod rząd albo tak przez dwa tygodnie . Tylu ludzi było by szcześliwych.
Najbardziej mi żal tych Polaków którzy płaczą z tego powodu że Lewandowski był 4 i tych którzy psiocza że nie ma go w finałowej trójce. Czytam te nagłówki na polskich stronach i co temat numer jeden to że lewy był czwarty itp itd a nie ze messi wygrał. temat Lewandowskiego w Polsce jest tak nakręcany, a potem wielkie zdziwienie, do trójki Messi, suarez i neymar brakuje mu lat świetlnych. Nie mam nic do lewego jest bardzo dobrym piłkarzem, uważam tylko że jeszcze dużo mu brakuje, żeby dostać złota piłkę trzeba być wybitnym. A ten zachwyt Lewandowskim mam wrażenie jest tylko w Polsce i Niemczech, ja mieszkam w Holandi owszem wiedzą kto to jest ale bez szału. Lewego musi podziwiać przynajmniej połowa świata żeby coś ugrał.
Najbardziej mi żal tych Polaków którzy płaczą z tego powodu że Lewandowski był 4 i tych którzy psiocza że nie ma go w finałowej trójce. Czytam te nagłówki na polskich stronach i co temat numer jeden to że lewy był czwarty itp itd a nie ze messi wygrał. temat Lewandowskiego w Polsce jest tak nakręcany, a potem wielkie zdziwienie, do trójki Messi, suarez i neymar brakuje mu lat świetlnych. Nie mam nic do lewego jest bardzo dobrym piłkarzem, uważam tylko że jeszcze dużo mu brakuje, żeby dostać złota piłkę trzeba być wybitnym. A ten zachwyt Lewandowskim mam wrażenie jest tylko w Polsce i Niemczech, ja mieszkam w Holandi owszem wiedzą kto to jest ale bez szału. Lewego musi podziwiać przynajmniej połowa świata żeby coś ugrał.
0
oczywiscie ze nie , ale niech graja . moze byc i zero zero . bo to co dzis pokazuja to jest 2 liga.
0
jak barca sie nie ogarnie to będzie remis .
0
przy takiej grze to będzie remis .
1
najbardziej irytują komentatorzy którzy gadają o dupie maryny a nie o tym co się dzieje na boisku.
0
to chyba ty nie wiesz jak messi gra skoro twierdzisz ze gra dobrze w dzisiejszym spotkaniu , conajmniej przecietnie .
0
dziecko cie zrobiło dziecko cię urodziło , tyle w temacie !
0
Komentarz usunięty
1
Barca cierpi , chyba jest wczorajsza . messi nie widoczny poza nie uznanym golem.
0
Super. Ale w końcu
1
DOKŁADNIE !! :)
0
wiem nie na temat ble ble ble, ale cholerny real wygrywa 6:0 czemu nie może tak po prostu przegrać ze dwa mecze pod rząd albo tak przez dwa tygodnie . Tylu ludzi było by szcześliwych.
0
ja wyniku ze snu nie pamiętam , jedynie tyle że to była wysoka przegrana .
2
miałem dziś sen ( na poważnie )w którym FC Barcelona wysoko przegrała , podobno sny trzeba czytać na opak :)
0
miałem dziś sen ( na poważnie )w którym barca wysoko przegrała , podobno sny trzeba czytać na opak :):)
0
pie*dolona kontuzja zabiła messiemu płynność, nie umie sie odnaleźć za bardzo. Niby gra ale to tylko cień messiego .
0
super. ale messi strasznie zmęczony .
1
dlamnie już tak :)
7
Niedzielny wieczór super się kończy, real remisuje , aż chce się jutro iść do pracy :) dobrej nocy
0
Niedzielny wieczór super sie kończy, real remisuje , aż chce sie jutro iść do pracy :)
0
0
po cholerę ściągnął messiego....
2
Teraz pozostaje życzyć powodzenia pozostałym klubom, Messi po wczorajszym urósł jak nigdy przedtem!
0
Napisałem że jest bardzo dobrym.
0
Literówka miało być płakusia.
2
Najbardziej mi żal tych Polaków którzy płaczą z tego powodu że Lewandowski był 4 i tych którzy psiocza że nie ma go w finałowej trójce. Czytam te nagłówki na polskich stronach i co temat numer jeden to że lewy był czwarty itp itd a nie ze messi wygrał. temat Lewandowskiego w Polsce jest tak nakręcany, a potem wielkie zdziwienie, do trójki Messi, suarez i neymar brakuje mu lat świetlnych. Nie mam nic do lewego jest bardzo dobrym piłkarzem, uważam tylko że jeszcze dużo mu brakuje, żeby dostać złota piłkę trzeba być wybitnym. A ten zachwyt Lewandowskim mam wrażenie jest tylko w Polsce i Niemczech, ja mieszkam w Holandi owszem wiedzą kto to jest ale bez szału. Lewego musi podziwiać przynajmniej połowa świata żeby coś ugrał.
0
Dlatego podałem suareza a nie plakacie.
12
Najbardziej mi żal tych Polaków którzy płaczą z tego powodu że Lewandowski był 4 i tych którzy psiocza że nie ma go w finałowej trójce. Czytam te nagłówki na polskich stronach i co temat numer jeden to że lewy był czwarty itp itd a nie ze messi wygrał. temat Lewandowskiego w Polsce jest tak nakręcany, a potem wielkie zdziwienie, do trójki Messi, suarez i neymar brakuje mu lat świetlnych. Nie mam nic do lewego jest bardzo dobrym piłkarzem, uważam tylko że jeszcze dużo mu brakuje, żeby dostać złota piłkę trzeba być wybitnym. A ten zachwyt Lewandowskim mam wrażenie jest tylko w Polsce i Niemczech, ja mieszkam w Holandi owszem wiedzą kto to jest ale bez szału. Lewego musi podziwiać przynajmniej połowa świata żeby coś ugrał.
56
Czy coś się działo w szatni?: „Były grane kolędy”. :)
2
rytm wybity 10 minut wreczania kartek
0
na razie 10 minut wręczania samych kartek !!!!!