0

hahahahahahahahahahahahaha

0

kara przyjdzie dla espanyol w postaci 2 bramek !! juz niedługo

0

coś musi być na rzeczy , wszyscy strzelają tylko nie messi, co już jest nienormalne. Oby wyzdrowiał jak najszybciej.

0

Z drugiej strony, każdy jest tylko człowiekiem, a wszyscy chcą z Messiego zrobić Chrystusa Zbawiciela. Messi będzie czynił cuda ale na boisku :)

0

Z tego co wiem kibice go chcą i to bardzo klub tym bardziej dlaczego nie skoro to wszystko nakręca. Problem jest w tym że messi sam osobiście chce odejść.

7

szkoda ze w ten sam sposób nie powie tego Messi :(

0

0

nie na temat ale mało ważne , który to już raz kiedy tabela nie jest aktualna to jest jakieś nieporozumienie . rozumiem weekend każdy ma wyje#ane , ale mamy poniedziałek !! ogarnijcie się !

1

Oby mój idol Messi wrócił do pełni sił jak najszybciej , nie mogę sie doczekać jego rajdów z piłką i oby forma go nie opuściła.

6

Zaktualizujcie Tabele La Liga , wszędzie są poprawne informacje tylko nie tutaj , a powinno być odwrotnie .

0

Zresztą widać że im dłużej bez Mistrza tym coraz gorzej.

0

Cieszę się że tak fc Barcelonie nie idzie jak ja się cieszę, bo jak już Messi wróci to tak jak z przed roku, Barca będzie Nie do zatrzymania!

0

dla mnie jest to wielkie nieporozumienie co robią w tym sezonie piłkarze Barcy , do końca sezonu trochę czasu zostało jak tak dalej pójdzie to każdy zdąży być zawieszony włacznie z trenerem .

0

No i stało się Leo Messi zmienia klub ! dla tych którzy będą pisać te brednie w komentarzach, że to sie sie nie stanie i że to nigdy nie nastapi, specjalnie dla nich bedę robił screenshot pod każdym wpisem i w dniu kiedy to nastapni rzucę im go w twarz.

0

Co się dzieje !? afera goni afere , jak nie messi to naymar jak nie naymar to kary od fifa i tak w kółko kiedy to sie skończy !

0

Wszystko sie sypie powoli niby wygraliśmy ale z kim , niemiec na bramce co puszcza 2,5 gola na mecz (masakra!) , gra która nie układa sie tak jak powinna , teraz kontuzja Messiego , a za "chwile" barcelona zostanie wykluczona z la liga, bo Katalończykom śpieszy sie być niepodległym a wiadomo co to oznacza dla barcy . To wszystko ma ogromny wpływ na to jak grają .

0

powtarzałem tu juz dziesiatki raz sprzedac niemca !!! niech stoi na bramce realu .

0

Coś tu nie gra , Iniesta na boisko !

0

próbowałem na dwóch różnych i nic to samo ładuje sie i ładuje i nic .

0

no własnie nic wszystko sie wyswietla ładnie pieknie ale jak chce kliknac zeby ogladac na zywo to nic sie nie dzieje. zaznacze ze mam wszystkie potrzebne wtyczki i nie posiadam ad block.

0

brakuje takiego goscia jakim kiedys był Xavi , piekne piki wsyzstkim dogrywal a Messi wiedzial co ma z tym zrobic teraz , messi musi to robic bo nikt innym nie potrafi tak dobrze.

1

Mam do was prosbe jak ogladac mecze w intern ecie na stronie eleven , bo nic nie działa.

0

Chciałbym żeby była wysoka wygrana , ale bedzie remis albo skromna wygrana . Cos niedobrego sie dzieje w środku poza kamerami . Pozatym Kontuzja goni kontuzje .

0

A powinien ! wystarczy spojrzec jak gra bravo a jak niemiec. ile goli puscil niemiec a ile bravo.

0

Komentarz usunięty

0

byle ciapaty nie komentował , angielski jak najbardziej akceptowalny , podasz moze jakies linki ? . na stronie eleven nie poogladam , bo mieszkam za granica i jak zwykle komunikat sie pokazuje materiał dostepny tylko na terytorium polski .

0

Gdzie bedzie mozna obejrzec dzisiejszy mecz ??

0

Mam pytanie czy wreczenie nagrody bedzie podczas losowania czy wczesniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?