Z tego co wiem kibice go chcą i to bardzo klub tym bardziej dlaczego nie skoro to wszystko nakręca. Problem jest w tym że messi sam osobiście chce odejść.
nie na temat ale mało ważne , który to już raz kiedy tabela nie jest aktualna to jest jakieś nieporozumienie . rozumiem weekend każdy ma wyje#ane , ale mamy poniedziałek !! ogarnijcie się !
dla mnie jest to wielkie nieporozumienie co robią w tym sezonie piłkarze Barcy , do końca sezonu trochę czasu zostało jak tak dalej pójdzie to każdy zdąży być zawieszony włacznie z trenerem .
No i stało się Leo Messi zmienia klub ! dla tych którzy będą pisać te brednie w komentarzach, że to sie sie nie stanie i że to nigdy nie nastapi, specjalnie dla nich bedę robił screenshot pod każdym wpisem i w dniu kiedy to nastapni rzucę im go w twarz.
Wszystko sie sypie powoli niby wygraliśmy ale z kim , niemiec na bramce co puszcza 2,5 gola na mecz (masakra!) , gra która nie układa sie tak jak powinna , teraz kontuzja Messiego , a za "chwile" barcelona zostanie wykluczona z la liga, bo Katalończykom śpieszy sie być niepodległym a wiadomo co to oznacza dla barcy . To wszystko ma ogromny wpływ na to jak grają .
no własnie nic wszystko sie wyswietla ładnie pieknie ale jak chce kliknac zeby ogladac na zywo to nic sie nie dzieje. zaznacze ze mam wszystkie potrzebne wtyczki i nie posiadam ad block.
brakuje takiego goscia jakim kiedys był Xavi , piekne piki wsyzstkim dogrywal a Messi wiedzial co ma z tym zrobic teraz , messi musi to robic bo nikt innym nie potrafi tak dobrze.
Chciałbym żeby była wysoka wygrana , ale bedzie remis albo skromna wygrana . Cos niedobrego sie dzieje w środku poza kamerami . Pozatym Kontuzja goni kontuzje .
byle ciapaty nie komentował , angielski jak najbardziej akceptowalny , podasz moze jakies linki ? . na stronie eleven nie poogladam , bo mieszkam za granica i jak zwykle komunikat sie pokazuje materiał dostepny tylko na terytorium polski .
0
hahahahahahahahahahahahaha
0
kara przyjdzie dla espanyol w postaci 2 bramek !! juz niedługo
0
coś musi być na rzeczy , wszyscy strzelają tylko nie messi, co już jest nienormalne. Oby wyzdrowiał jak najszybciej.
0
Z drugiej strony, każdy jest tylko człowiekiem, a wszyscy chcą z Messiego zrobić Chrystusa Zbawiciela. Messi będzie czynił cuda ale na boisku :)
0
Z tego co wiem kibice go chcą i to bardzo klub tym bardziej dlaczego nie skoro to wszystko nakręca. Problem jest w tym że messi sam osobiście chce odejść.
7
szkoda ze w ten sam sposób nie powie tego Messi :(
0
0
nie na temat ale mało ważne , który to już raz kiedy tabela nie jest aktualna to jest jakieś nieporozumienie . rozumiem weekend każdy ma wyje#ane , ale mamy poniedziałek !! ogarnijcie się !
1
Oby mój idol Messi wrócił do pełni sił jak najszybciej , nie mogę sie doczekać jego rajdów z piłką i oby forma go nie opuściła.
6
Zaktualizujcie Tabele La Liga , wszędzie są poprawne informacje tylko nie tutaj , a powinno być odwrotnie .
0
Zresztą widać że im dłużej bez Mistrza tym coraz gorzej.
0
Cieszę się że tak fc Barcelonie nie idzie jak ja się cieszę, bo jak już Messi wróci to tak jak z przed roku, Barca będzie Nie do zatrzymania!
0
dla mnie jest to wielkie nieporozumienie co robią w tym sezonie piłkarze Barcy , do końca sezonu trochę czasu zostało jak tak dalej pójdzie to każdy zdąży być zawieszony włacznie z trenerem .
0
No i stało się Leo Messi zmienia klub ! dla tych którzy będą pisać te brednie w komentarzach, że to sie sie nie stanie i że to nigdy nie nastapi, specjalnie dla nich bedę robił screenshot pod każdym wpisem i w dniu kiedy to nastapni rzucę im go w twarz.
0
Co się dzieje !? afera goni afere , jak nie messi to naymar jak nie naymar to kary od fifa i tak w kółko kiedy to sie skończy !
0
Wszystko sie sypie powoli niby wygraliśmy ale z kim , niemiec na bramce co puszcza 2,5 gola na mecz (masakra!) , gra która nie układa sie tak jak powinna , teraz kontuzja Messiego , a za "chwile" barcelona zostanie wykluczona z la liga, bo Katalończykom śpieszy sie być niepodległym a wiadomo co to oznacza dla barcy . To wszystko ma ogromny wpływ na to jak grają .
0
powtarzałem tu juz dziesiatki raz sprzedac niemca !!! niech stoi na bramce realu .
0
Coś tu nie gra , Iniesta na boisko !
0
próbowałem na dwóch różnych i nic to samo ładuje sie i ładuje i nic .
0
no własnie nic wszystko sie wyswietla ładnie pieknie ale jak chce kliknac zeby ogladac na zywo to nic sie nie dzieje. zaznacze ze mam wszystkie potrzebne wtyczki i nie posiadam ad block.
0
brakuje takiego goscia jakim kiedys był Xavi , piekne piki wsyzstkim dogrywal a Messi wiedzial co ma z tym zrobic teraz , messi musi to robic bo nikt innym nie potrafi tak dobrze.
1
Mam do was prosbe jak ogladac mecze w intern ecie na stronie eleven , bo nic nie działa.
0
Chciałbym żeby była wysoka wygrana , ale bedzie remis albo skromna wygrana . Cos niedobrego sie dzieje w środku poza kamerami . Pozatym Kontuzja goni kontuzje .
0
A powinien ! wystarczy spojrzec jak gra bravo a jak niemiec. ile goli puscil niemiec a ile bravo.
0
Komentarz usunięty
0
byle ciapaty nie komentował , angielski jak najbardziej akceptowalny , podasz moze jakies linki ? . na stronie eleven nie poogladam , bo mieszkam za granica i jak zwykle komunikat sie pokazuje materiał dostepny tylko na terytorium polski .
0
Gdzie bedzie mozna obejrzec dzisiejszy mecz ??
0
Mam pytanie czy wreczenie nagrody bedzie podczas losowania czy wczesniej.