victor_valdes
Dołączył/a: luty 2012
Kraków
8 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ty tak na serio z tym Correderą?
1
Najwyzszy czas by Eusebio się pozegnal z zespołem. Zmarnował rocznik 91 i 92. teraz zabral się za marnowanie 95 i 96
17
Wypozyczenie Adamy do PL to durny pomysł. Jest to liga w ktorej skrzydłowi bazuja na szybkości,dynamice i dużej przestrzeni. Adama jest mistrzem takiej gry. Nie nauczy się niczego nowego. Gosc ma braki taktyczne, nie najlepiej gra w kombinacyjnej grze i slabo porusza się bez pilki. Tego może się nauczyć w La Lga
0
Nie widziałem tego chłopca w akcji ale widziałem grającego na tej samej pozycji i z tego samego rocznika zawodnika z druzyny juvenil B. Nazywa się Carles Alena. Zapamietajcie to nazwisko.
0
Rozsmieszyles mnie z samego rana. Ter Stegen sprawia wrazenie niedojrzałego? Broni pewnie i swobodnie operuje pilke nogami. Ortola perełka? W kazdym meczu praktycznie pepelnia jakis dziecinny bład po ktorym albo tracimy bramke albo jestesmy tego bliscy. Faktycznie perła
2
Tak. Takim gadaniem robi z siebie tylko głupka.
4
W ostatnim meczu strzelil bramke z karnego. Wczesniej pauzowal 1 mecz z powodu kontuzji.
0
Z pewnoscia by sobie poradzil w PL. Tam jest nizszy poziom taktyczny i więcej przestrzeni. Niech jednak pracuje by sprawdzić w Primera
0
Adama swietnie wytypował swoje słbe punkty. Zwłaszcza "poruszanie się"
0
Rusek jest pracowity i powolutku robi postępy. Jednak mam wrażenie, że Villareal lub odrobine lepszy klub to maks gdzie może grac. Natomiast Denis nadaje się do gry kombinacyjnej i z kontry. Potrafi błysnąć. Ma "coś". To nie zmienia faktu, że nie powinien na raze wracac do Barcy. Nie bawi nas i minut dla niego tez zabraknie
1
Tak, to prawda w sumie. Jest to pilkarz o sporym potencjale, ale nie zachwyca tak jak sie o nim mowi. Gra raczej przecietnie i proba doprowadzenia do jego wczesniejszego powrotu do Barcy jest zlym pomyslem. Gosc nie zbawi Barcy i straci minuty, ktore potrzebne sa do rozwoju. Niektorzy pilkarze sa gotowi do gry w topowym zespole w wieku 20-21 lat a inni pare lat pozniej. Suarez jesli kiedykolwiek bedzie crackiem to jeszcze nie w najblizszym czasie. Wystarczy spojrzec na Rafinhe. W zeszlym sezonie dobrze ciagnal Celte. Gral lepiej niz Suarez a kim teraz jest w Barcelonie?
2
Puyol=Barcelona.
0
To jest gosc, ktory nie odnajduje w jałowym klepaniu po obwodzie, ktory prezentowalismy w ostatnich 2 sezonach. Potrzebuje nieco wiecej miejsca do gry aby pokazac pelnie umiejetnosci.
0
Powinien dostac jeszcze kilka szans.
0
Tam symulki nie było. Po prostu trafił w...ziemie :D stad ta wywrotka
0
Dokladnie. Wedlug mnie nie wykorzystał szansy. Stać go na więcej. Nie zagrał zle, ale powinien więcej pokazac
1
W Europie Leo, a w Argentynie Lio. Tak to wyglada
0
Nie mialbym nic przeciwko
0
gość jest judaszem ale w pilke potrafil grac
0
Raczej pozno. Nie ma takiego tematu a poza tym w przyszłym roku będzie miał już 29 lat. to nie jest emertytalny wiek ale jeśli kupować piłkarza to takiego który bylby w wysokiej formie 3-4 lata. w tej sytuacji mogloby być ciezko
0
Po pierwsze Ramos miał wtedy 19 lat a Ronaldinho był w życiowej formie. Po drugie kogo Messi nie wkręcał? Od 4-5 lat gra swietnie a każdy z piłkarzy ma od czasu do czasu slbasza forme
0
Cech-Alves,Cannavaro,Puyol, R.Carlos- Vieira,Zidane,Xavi- Messi, Ronaldo "el fenomeno", Ronaldinho
0
Według mnie Bartra jest zbyt wolny żeby się scigac ze skrzydłowymi. Owszem, pierwsze 2-3 metry po starcie ma niezle ale na dluzszy dystans jest wolny
1
Potwierdzam. Wśród młodzieży nie ma kandydatow aby wkrótce zagrac na tej pozycji. Chyba, że przemyśleliby kandydaturę Adamy Traore, który znowu nie za bardzo pasuje na skrzydło do naszego systemu.
0
Mamy zakaz transferowy.
0
Raczej byłby problem bo Bagnack sobie nie radzi nawetz napastnikami Sekunda. Edgar Ie jest wyraznie lepszym stoperem.
2
2/3 lata temu Azpilicueta był zmiennikiem Montoyi. Martin gral z powodzeniem z zawodnikami starszymi o 3 lata
1
Przede wszystkim to nie bez powodu kolejni trenerzy stawiają na ten wypalony beton. Barca nie jest otwarta na zmiany a ofiarami sa tacy gracze jak Montoya czy Bartra.
1
Nasz styl rozpracowany? Z pewnoscia w pewnym stopniu. Jednak glownym problemem nie jest styl, tylko realizacja. Nie mamy takiej zdolności jak kiedyś do rozgrywania pilki. W głownej mierze to zasluga drugiej linii, która piłkarsko się wypalila a następcy sa na niższym poziomie. Obecnie mamy do czynienia z karykatura tiki taki
0
Mielismy wtedy zapewnione mistrzostwo i bylismy myslami przy finalem LM z Manchesterem. Pep robil przeglad La Masii