0

Ty tak na serio z tym Correderą?

1

Najwyzszy czas by Eusebio się pozegnal z zespołem. Zmarnował rocznik 91 i 92. teraz zabral się za marnowanie 95 i 96

17

Wypozyczenie Adamy do PL to durny pomysł. Jest to liga w ktorej skrzydłowi bazuja na szybkości,dynamice i dużej przestrzeni. Adama jest mistrzem takiej gry. Nie nauczy się niczego nowego. Gosc ma braki taktyczne, nie najlepiej gra w kombinacyjnej grze i slabo porusza się bez pilki. Tego może się nauczyć w La Lga

0

Nie widziałem tego chłopca w akcji ale widziałem grającego na tej samej pozycji i z tego samego rocznika zawodnika z druzyny juvenil B. Nazywa się Carles Alena. Zapamietajcie to nazwisko.

0

Rozsmieszyles mnie z samego rana. Ter Stegen sprawia wrazenie niedojrzałego? Broni pewnie i swobodnie operuje pilke nogami. Ortola perełka? W kazdym meczu praktycznie pepelnia jakis dziecinny bład po ktorym albo tracimy bramke albo jestesmy tego bliscy. Faktycznie perła

2

Tak. Takim gadaniem robi z siebie tylko głupka.

4

W ostatnim meczu strzelil bramke z karnego. Wczesniej pauzowal 1 mecz z powodu kontuzji.

0

Z pewnoscia by sobie poradzil w PL. Tam jest nizszy poziom taktyczny i więcej przestrzeni. Niech jednak pracuje by sprawdzić w Primera

0

Adama swietnie wytypował swoje słbe punkty. Zwłaszcza "poruszanie się"

0

Rusek jest pracowity i powolutku robi postępy. Jednak mam wrażenie, że Villareal lub odrobine lepszy klub to maks gdzie może grac. Natomiast Denis nadaje się do gry kombinacyjnej i z kontry. Potrafi błysnąć. Ma "coś". To nie zmienia faktu, że nie powinien na raze wracac do Barcy. Nie bawi nas i minut dla niego tez zabraknie

1

Tak, to prawda w sumie. Jest to pilkarz o sporym potencjale, ale nie zachwyca tak jak sie o nim mowi. Gra raczej przecietnie i proba doprowadzenia do jego wczesniejszego powrotu do Barcy jest zlym pomyslem. Gosc nie zbawi Barcy i straci minuty, ktore potrzebne sa do rozwoju. Niektorzy pilkarze sa gotowi do gry w topowym zespole w wieku 20-21 lat a inni pare lat pozniej. Suarez jesli kiedykolwiek bedzie crackiem to jeszcze nie w najblizszym czasie. Wystarczy spojrzec na Rafinhe. W zeszlym sezonie dobrze ciagnal Celte. Gral lepiej niz Suarez a kim teraz jest w Barcelonie?

2

Puyol=Barcelona.

0

To jest gosc, ktory nie odnajduje w jałowym klepaniu po obwodzie, ktory prezentowalismy w ostatnich 2 sezonach. Potrzebuje nieco wiecej miejsca do gry aby pokazac pelnie umiejetnosci.

0

Powinien dostac jeszcze kilka szans.

0

Tam symulki nie było. Po prostu trafił w...ziemie :D stad ta wywrotka

0

Dokladnie. Wedlug mnie nie wykorzystał szansy. Stać go na więcej. Nie zagrał zle, ale powinien więcej pokazac

1

W Europie Leo, a w Argentynie Lio. Tak to wyglada

0

Nie mialbym nic przeciwko

0

gość jest judaszem ale w pilke potrafil grac

0

Raczej pozno. Nie ma takiego tematu a poza tym w przyszłym roku będzie miał już 29 lat. to nie jest emertytalny wiek ale jeśli kupować piłkarza to takiego który bylby w wysokiej formie 3-4 lata. w tej sytuacji mogloby być ciezko

0

Po pierwsze Ramos miał wtedy 19 lat a Ronaldinho był w życiowej formie. Po drugie kogo Messi nie wkręcał? Od 4-5 lat gra swietnie a każdy z piłkarzy ma od czasu do czasu slbasza forme

0

Cech-Alves,Cannavaro,Puyol, R.Carlos- Vieira,Zidane,Xavi- Messi, Ronaldo "el fenomeno", Ronaldinho

0

Według mnie Bartra jest zbyt wolny żeby się scigac ze skrzydłowymi. Owszem, pierwsze 2-3 metry po starcie ma niezle ale na dluzszy dystans jest wolny

1

Potwierdzam. Wśród młodzieży nie ma kandydatow aby wkrótce zagrac na tej pozycji. Chyba, że przemyśleliby kandydaturę Adamy Traore, który znowu nie za bardzo pasuje na skrzydło do naszego systemu.

0

Mamy zakaz transferowy.

0

Raczej byłby problem bo Bagnack sobie nie radzi nawetz napastnikami Sekunda. Edgar Ie jest wyraznie lepszym stoperem.

2

2/3 lata temu Azpilicueta był zmiennikiem Montoyi. Martin gral z powodzeniem z zawodnikami starszymi o 3 lata

1

Przede wszystkim to nie bez powodu kolejni trenerzy stawiają na ten wypalony beton. Barca nie jest otwarta na zmiany a ofiarami sa tacy gracze jak Montoya czy Bartra.

1

Nasz styl rozpracowany? Z pewnoscia w pewnym stopniu. Jednak glownym problemem nie jest styl, tylko realizacja. Nie mamy takiej zdolności jak kiedyś do rozgrywania pilki. W głownej mierze to zasluga drugiej linii, która piłkarsko się wypalila a następcy sa na niższym poziomie. Obecnie mamy do czynienia z karykatura tiki taki

0

Mielismy wtedy zapewnione mistrzostwo i bylismy myslami przy finalem LM z Manchesterem. Pep robil przeglad La Masii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?