victor_valdes
Dołączył/a: luty 2012
Kraków
8 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
rowniez
1
Za kazdym razem gdy patrze na komentarze pod tekstem zwiazanym z Thiago zastanawiam sie, co wiekszosc z uzytkownikach ma w ogołe w głowie? Jaki z Thiago zdrajca? Jesli ktos odchodzi to od razu jest zdrajcą? Miał w nieskonczonosc ogladac z boku jak Xavi i jego kompani pobijaja kolejne rekordy celnych podań i posiadania piłki? Gra jeszcze mniej w Bayernie? A to ciekawe, bo wydaje mi sie, że jesli jest tylko zdrowy to ma pewne miejsce w składzie druzyny z Bawarii. I byc moze przeszarżuje troche ale fakt jest taki, że gdy Thiago złapał kontuzje to gra Bayernu runeła
0
Gra w Gironie na zasadzie wypozyczenia. Bez przyszlosci w naszym klubie
0
Mysłe, że już teraz. Fizycznie i mentalnie chłopak jest gotowy do poważnego futbolu. W lepszym towarzystwie będzie mu jeszcze latwiej pokazac swoje atuty.
0
Obydwaj musza się wziasc do roboty. Bagnack gra raczej slabo, w każdym meczu popelnia jakiegoś babola., wyraźnie lepszy jest Edgar Ie i nawet Sergi Gomez sobie lepiej radzi. A co do Dongou? to niestety ale chłopak jakies 2 lata temu stanal w rozwoju
0
Co z Sandro Ramirezem? Ostatnio nie zagrał chocby minuty a na jutrzejsze spotkanie nie dostal powołania.
0
Jak to? przecież napisałeś konkretne nazwiska.
1
A co, jeśli sedzia przedłuży tylko 2 minuty?
0
Jak można podawać zmiany przed meczem? To chyba sytuacja w meczu i okoliczności decydują o zmianach? Co, jeśli Xavi zagra wybitny mecz, a Iniesta przeciętny? I tak Xavi do zmiany będzie?
0
Może dlatego, że mimo swietnego sezonu w wykonaniu Atletico to jednak Barca/Real sa klubami na wyzszym poziomie pod kazdym wzgledem? Atletico swietny sezon notuje raz na kilkanascie lat, a takiego sezonu jak ten obecny moga juz nie powtorzyc.
0
Ten Sergi Roberto to nie potrafił swego czasu nawet dobrze kierować grą druzyny rezerw
1
Dalej szopka z Alvesem?
0
Oier jest cienki. Masip i Ortola sa wyraźnie lepsi
0
Busquets powinien sobie odpoczac od futbolu przez kilka kolejek
0
"..a Neymar był lekko trącony przez Ramosa i w moim mniemaniu Brazylijczyk trochę zachował się teatralnie, zresztą chyba był spalony..." Jesli napastnik jest rozpedzony i obronca lekko podcina mu noge to chyba wystarczy by stracic rownowage i sie przewrocic. Gdzie tu jest teatr? A po drugie spalonego nie bylo.
0
Bagnack nie spisuje sie jakos rewelacyjnie w tym sezonie a ponadto kilka kolejek wstecz rozegrał katastrofalny mecz i najzwyczajniej w swiecie stracił miejsce w składzie.
0
Wlasnie o to chodzi ze ogladam juniorow w miare regularnie mniej wiecej od 2009 roku i dlatego pozwolilem sobie ocenic Rolona. Zapewne dostanie awans do druzyny B ale kariery w niej nie zrobi. Moim zdaniem.
0
Rolon ma dobre statystyki ale nie jest jakims swietnym grajkiem, Jest niezlym graczem i tyle.
0
Jak Sandro Ramirez ma strzelac bramki skoro albo jest kontuzjowany albo dostaje jakies ochłapy? Bylbym w stanie zrozumiec mala ilosc szans ale tylko pod warunkiem jesli napastnik z ktorym konkuruje czyli Dongou rozwiewal by watpliwosci. Dongou gra z urzedu, jest na siłe promowany. Nie strzela bramek i nic nie daje druzynie. Sytuacje ma w kazdym meczu
0
Jak dla mnie Samper i Suarez to najwazniejsi gracze. Pierwszy stopniowo nadrabia jak to Gaspar zauwazyl braki fizyczne. Gra zawsze na równym i wysokim poziomie. Pod wzgledem kreacji gry wyraznie wyzsze mozliwosci niz Busquets. W mojej opini w przyszlym sezonie bedzie juz gotowy do gry w pierwszej druzynie i nalezy do rozwazyc, zwlaszcza ze prawdopodobnie Song sie spakuje a kazdy ewnetualny transfer spowolni rozwoj Sampera. Co do Suareza to jak dla mnie elastyczny gracz. Zarowno na lewej stronie ataku jak i w srodku pola sobie bardzo dobrze radzi. Jednak jestem sceptyczny gdyz nasi trenerzy nie sa zbyt otwarci na odswiezanie skladu.
0
Z całym szacunkiem ale do tej pory Dongou zdobyl chyba 2 bramki w tym sezonie, wiec do czego jest taki potrzebny? W poprzednim sezonie jakies 4-5.
0
Mogłoby to byc dla niego dobre rozwiazanie. Od wielu miesiecy nie robi zadnych postepow i moze pomogloby to zrobic kolejny krok do przodu
0
Jak zagra 10-15 dobrcyh/bardzo dobrych meczow to wtedy bedzie mozna mowic o powrocie Piquenbauera.
0
Duzy duzy postep w ciagu ostatniego roku. Swietnie radzi sobie zarówno na skrzydle, jak i na srodku ataku. Taka elastycznosc moze miec kluczowe znaczenie co do jego przyszlosci na Camp Nou.
0
Swietny mecz. Zdecydowanie najlepszy w tym sezonie. Mam nadzieje, że w koncu Eusebio uswiadomil sobie do kogo powinna nalezec prawa flanka.
0
Mogłoby być wlasnie tak. Mam nadzieje, że Cie usatysfakcjonowałem odpowiedzią :)
0
Dongou nie brakuje minut w drugiej druzynie, tylko brakuje dobrych wystepow.
0
Munir gra fantastycznie w tym sezonie. Rozwinal sie. Swietnie gra zarowno na boku jak i w centralnej czesci ataku.
0
Tak, był. Zreszta razem z Adamą Traore. Ale to wlasnie Alexowi przyjrzelismy sie blizej i poznalismy go bardziej "od kuchni".
0
Jesli wroci do dobrej dyspozycji to jest pewniakiem do awansu do pierwszej druzyny w niedlugim czasie.