2

Grimaldo, Bagnack, Samper, Dongou i Sandro w wieku 16 lat byli podstawowymi zawodnikami druzyny juvenil A i mimo, że byli mlodsi o 2 lata to przede wszystkim oni stanowili o jej sile.

1

No to nic tylko go ogladac. Widzialem go tylko w 2-3 meczach i wystarczylo by stwierdzic ze jest swietny. Ponadto mysle, ze kwestia czasu jak Carles Alena rowniez awansuje do druzyny juvenil A

0

Byl bramkarzem rezerwowym. Starsi koledzy raczej twierdza ze byl co najwyzej przecietnym bramkarzem

1

To jest dobry rocznik w Barcelonie. Moze nawiazac sukcesami juniorskimi do rocznikow 1991 i 1995. Najwieksze gwiazdy to Carles Alena i Lee.

0

Zagmatwana sprawa. Trzeba bylo kogos zapytac kto mieszka w Barcelonie

4

Oriol i Sergio to nie sa bracia.

0

Nie grał Deulofeu bo grali dublerzy

0

Lee to najbardziej utalentowany napastnik trenujacy obecnie w La Masii.

0

W poprzednim meczu zagrał na pozycji mediapunty. Duza szansa, że w tym rowniez

1

Oczywiscie czas Pedro powoli dobiega konca ale na chwile obecna stawianie Munira ponad Pedro jest troche smieszne. Pedro troche zrobil dla Barcy dobrego i nie wynikalo to z przypadku, tylko z umiejetnosci. Dajmy Munirowi czas. Jak na razie zagrał w dwoch meczach ale tylko w jednym dobrze, a Pedro dobrych spotkan rozegral dziesiatki, Na razie Munir dla przeciwnikow jest zagadka, jest kims nowym. Zobaczymy gdy przeciwnicy poznaja do konca jego wady i zalety i ocenmy wtedy jak sie bedzie prezentowac.

0

Mial problemy ze skutecznoscia spowodowane brakiem rytmu meczowego ale gdy tylko nie mial problemow ze zdrowiem byl prawdziwym goleadorem. W sezonie 12/13 w juvenil A w 15 meczach strzelil 29 bramek. to o czyms swiadczy.

0

Ogładam Sandro od 2011 roku i od poczatlu zauwazylem, że ma "to cos". Zawsze byl w cieniu Dongou ale na mnie robil lepsze wrazenie.

0

Niepotrzebne powołanie. Vicente powinien dac mu kilka razy dobrze kopnac w piłke.

0

Drodzy uzytkownicy Deulofeu w barwach Barcy B w kazdym z sezonow notowal ok 10 asyst w sezonie.

0

Na pewno by sobie poradził w PL. Liga raczej stworzona dla niego.

0

On sie w sumie nic nie nauczył pod wzgledem pilkarskim. Przypakował troche.

0

Jestem innego zdania. Do Anglii młodzi jada przede wszystkim rozwinac sie fizycznie i z nastawieniem na gre 'box to box'. Pod tymi wzgledami jest zupelnie na innym, wyzszym poziomie wzgledem rowiesnikow. Nie nauczylby sie wiele nowego. Adama ma braki w grze kombinacyjnej. Najlepszym lekarstwem na to jest La liga

0

Jestem zwolennikiem takiego stanu by w kadrze naszego zespołu na każdej pozycji był 1 zawodnik nie majacy większych szans na występy, ale przede wszystkim nie marudzących i akcpetujacych swoja status w zespole. W razie potrzeby taki zawodnik zagra przeciewko słabemu rywalowi lub wejdzie na boisko w doliczonym czasie. Dopóki Sergi Roberto nie marudzi to nadaje się swietnie do tej roli.

0

Tak. Z koncem poprzedniego sezonu skonczyl mu się wiek juniorski.

0

Mnie natomiast zdziwilo, że taki piłkarz dostal promocje do druzyny rezerw.

2

Jakby Thiago miał takiego trenera jak Lucho również zostalby w klubie. Z całym szacunkiem dla Thiago ale Thiago piłkarsko jest jednak lepszy.

0

Grimaldo na chwile obecna przegrywa rywalizacje w U-19 z Jose Gayą z Valencii.

1

Liczyłem że znajdzie sie miejsce dla Sampera rowniez

0

On tam będzie pewniakiem w składzie.

0

Pomysł jak najbardziej dobry, ale liczyłem na klub ze srodka tabeli a nie prawdopodobnie broniący się przed spadkiem

0

Jeśli wybierze Hiszpanie to nie będzie takie dziwne. Wychowywal się w Hiszpanii i to Hiszpania kształtuje go piłkarsko caly czas. Wiec wcale nie jest mu taka obca

15

Stanowczo za duzo szumu wokół chłopaka. Ma za soba raptem debiut a zainteresowanie jakby byl co najmniej mianowany do nagrody Golden Boya

2

Jakby klub nie forował Sergiego Roberto to byc moze mialby okazje zadebiutowac. Niestety z niewiadomych przyczyn Espinosa zawsze musial ogladac jego plecy.

0

Arbeloa poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Solidny obronca

0

Ogolnie kazdy z bramkarzy druzyny rezerw dostanie swoje mecze do bronienia. Taki system rotacji obowiazuje w rezerwach naszego klubu. A co do porownan miedzy Ondoą a Ortola to na chwile obecna Ortola jest wyraznie lepszy, wiec niby dlaczego Ondoa mialby byc tym pierwszym?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?