victor_valdes
Dołączył/a: luty 2012
Kraków
8 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Grimaldo, Bagnack, Samper, Dongou i Sandro w wieku 16 lat byli podstawowymi zawodnikami druzyny juvenil A i mimo, że byli mlodsi o 2 lata to przede wszystkim oni stanowili o jej sile.
1
No to nic tylko go ogladac. Widzialem go tylko w 2-3 meczach i wystarczylo by stwierdzic ze jest swietny. Ponadto mysle, ze kwestia czasu jak Carles Alena rowniez awansuje do druzyny juvenil A
0
Byl bramkarzem rezerwowym. Starsi koledzy raczej twierdza ze byl co najwyzej przecietnym bramkarzem
1
To jest dobry rocznik w Barcelonie. Moze nawiazac sukcesami juniorskimi do rocznikow 1991 i 1995. Najwieksze gwiazdy to Carles Alena i Lee.
0
Zagmatwana sprawa. Trzeba bylo kogos zapytac kto mieszka w Barcelonie
4
Oriol i Sergio to nie sa bracia.
0
Nie grał Deulofeu bo grali dublerzy
0
Lee to najbardziej utalentowany napastnik trenujacy obecnie w La Masii.
0
W poprzednim meczu zagrał na pozycji mediapunty. Duza szansa, że w tym rowniez
1
Oczywiscie czas Pedro powoli dobiega konca ale na chwile obecna stawianie Munira ponad Pedro jest troche smieszne. Pedro troche zrobil dla Barcy dobrego i nie wynikalo to z przypadku, tylko z umiejetnosci. Dajmy Munirowi czas. Jak na razie zagrał w dwoch meczach ale tylko w jednym dobrze, a Pedro dobrych spotkan rozegral dziesiatki, Na razie Munir dla przeciwnikow jest zagadka, jest kims nowym. Zobaczymy gdy przeciwnicy poznaja do konca jego wady i zalety i ocenmy wtedy jak sie bedzie prezentowac.
0
Mial problemy ze skutecznoscia spowodowane brakiem rytmu meczowego ale gdy tylko nie mial problemow ze zdrowiem byl prawdziwym goleadorem. W sezonie 12/13 w juvenil A w 15 meczach strzelil 29 bramek. to o czyms swiadczy.
0
Ogładam Sandro od 2011 roku i od poczatlu zauwazylem, że ma "to cos". Zawsze byl w cieniu Dongou ale na mnie robil lepsze wrazenie.
0
Niepotrzebne powołanie. Vicente powinien dac mu kilka razy dobrze kopnac w piłke.
0
Drodzy uzytkownicy Deulofeu w barwach Barcy B w kazdym z sezonow notowal ok 10 asyst w sezonie.
0
Na pewno by sobie poradził w PL. Liga raczej stworzona dla niego.
0
On sie w sumie nic nie nauczył pod wzgledem pilkarskim. Przypakował troche.
0
Jestem innego zdania. Do Anglii młodzi jada przede wszystkim rozwinac sie fizycznie i z nastawieniem na gre 'box to box'. Pod tymi wzgledami jest zupelnie na innym, wyzszym poziomie wzgledem rowiesnikow. Nie nauczylby sie wiele nowego. Adama ma braki w grze kombinacyjnej. Najlepszym lekarstwem na to jest La liga
0
Jestem zwolennikiem takiego stanu by w kadrze naszego zespołu na każdej pozycji był 1 zawodnik nie majacy większych szans na występy, ale przede wszystkim nie marudzących i akcpetujacych swoja status w zespole. W razie potrzeby taki zawodnik zagra przeciewko słabemu rywalowi lub wejdzie na boisko w doliczonym czasie. Dopóki Sergi Roberto nie marudzi to nadaje się swietnie do tej roli.
0
Tak. Z koncem poprzedniego sezonu skonczyl mu się wiek juniorski.
0
Mnie natomiast zdziwilo, że taki piłkarz dostal promocje do druzyny rezerw.
2
Jakby Thiago miał takiego trenera jak Lucho również zostalby w klubie. Z całym szacunkiem dla Thiago ale Thiago piłkarsko jest jednak lepszy.
0
Grimaldo na chwile obecna przegrywa rywalizacje w U-19 z Jose Gayą z Valencii.
1
Liczyłem że znajdzie sie miejsce dla Sampera rowniez
0
On tam będzie pewniakiem w składzie.
0
Pomysł jak najbardziej dobry, ale liczyłem na klub ze srodka tabeli a nie prawdopodobnie broniący się przed spadkiem
0
Jeśli wybierze Hiszpanie to nie będzie takie dziwne. Wychowywal się w Hiszpanii i to Hiszpania kształtuje go piłkarsko caly czas. Wiec wcale nie jest mu taka obca
15
Stanowczo za duzo szumu wokół chłopaka. Ma za soba raptem debiut a zainteresowanie jakby byl co najmniej mianowany do nagrody Golden Boya
2
Jakby klub nie forował Sergiego Roberto to byc moze mialby okazje zadebiutowac. Niestety z niewiadomych przyczyn Espinosa zawsze musial ogladac jego plecy.
0
Arbeloa poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Solidny obronca
0
Ogolnie kazdy z bramkarzy druzyny rezerw dostanie swoje mecze do bronienia. Taki system rotacji obowiazuje w rezerwach naszego klubu. A co do porownan miedzy Ondoą a Ortola to na chwile obecna Ortola jest wyraznie lepszy, wiec niby dlaczego Ondoa mialby byc tym pierwszym?