0

Trenuje. Wkrotce powinien byc do dyspozycji.

0

Ciezko zrozumieć to. Jest najlepszym rozgrywajacym naszej druzyny a notorycznie jest spychany na margines. To do niego sie powinno dobierac rozgrywajacych a nie on powinien byc ewentualnie dobierany

0

Po co ta szopka z Cesciem na 9 ? Gosc traci 70 % swojej wartosci. Nie dosc ze nie ma predyspozycji by grac na srodku ataku to jeszcze ogranicza sie jego umiejetnosci.

0

W Twojej jedenastce Katalonii bylby Kiko Casilla kosztem Valdesa :P?

0

Messi jest genialny, jedyny w swoim rodzaju. Na tyle ile mogl na tyle pomogl zespolowi w tym roku. Jednak to nie byl jego rok. Te wieczne urazy pokrzyzowaly jego forme. W tym roku najlepszy byl CR. Przez caly rok gral fantastycznie a nie tylko w koncowce roku jak to uparcie twierdzi duza ilosc kibicow Barcy. Ciagnal niesamowicie caly zespol. Inny zwyciezca nie wchodzi w rachube.

0

Ponadto w Manchesterze United oferowali mu 6 mln za sezon gry i jednak zdecydował sie na 2,5 mln. Moze jednak była to decyzja sportowa?

0

W jaki sposob sie sprzedał Thiago? Pisząc w ten sposob inny czytelnik odczytuje, że poleciał na hajsik. W Barcelonie zarabiał 2mln za sezon a w Bayernie zarabia 2,5 mln. To jest sprzedanie sie?

0

Nie wiem czy dobrze pamietam ale z Assulinem była troche inna sytuacja. Musiał odbyc obowiazkowa bodajze roczna sluzbe wojskowa dla swojego kraju a potem sie jakos nie dogadali odnosnie kontraktu. Trafil do rezerw City wiec chyba cudów tam nie dostał

0

On nie ma 18 lat, tylko 22. Jesli prezentuje rowna i wysoka forme to powinien grac regularnie żeby w dalszym ciagu sie rozwijac. U nas z wychowankami w ostatnich latach obchodzi sie jak z jajkiem. W dalszym ciagu traktuje sie gracza 22 letniego jak juniora

0

O to chodzi, że Bartra w tym sezonie jest naszym wyraznie najlepszym stoperem a w hierarchii Martino jest dopiero na 4 miejscu. I tu nie trzeba byc specjalista by to stwierdzic

0

W 2011 roku gdy kontuzji doznal Puyol zastapil go na srodku obrony. Spisal sie rfewelacyjnie i zdobylismy LM. Zasluzyl sie.

0

Bartra na trybunach bo pozostali stoperzy sa zasluzeni dla klubu. Dramat =. Takimi decyzjami zmierzamy donikad.

0

Sugerujesz, że Ramos i Pique sa na zblizonym poziomie?

0

Jego odejscie to byloby dobre rozwiazanie. Klub by zarobil pieniadze, ktore moglby wykorzystac na zakup nowego stopera i napłynałby powiew swiezosci a Pique jestem przekonany, że dostałby nowego bodźca i wrocilby na wlasciwe tory.

0

Prawda jest taka, że dopoki Pep byl w klubie to Thiago sie fantastycznie rozwijał. Z miesiaca na miesiac stawal sie co raz wazniejszym pilkarzem jego ukladanki. Jestem pewny ze tak tez bedzie w Bayernie.

0

Skrzydłowi sa po to by dryblować i w taki sposob robic różnice. W tym sezonie widać różnice, że w mniejszym stopniu nadużywa tego elementu

0

Sokół13
Nie no ja tez licze, że bedzie sporo pociechy z tego chłopaka

0

FabsFan
No to wyglada na to, że mnie zatkałeś :) Plus za wiedze :)

0

sokół13
Wydaje mi sie, że sie mylisz. Jese ma bardzo dobra technike uzytkowa i drybling . Kombinacyjnie tez sie bardzo dobrze odnajduje. Jakbys widział jak w zeszlym sezonie grajac w Castilli wkrecal w ziemie obroncow to bys zmienil zdanie. Ponadto potrafi roztrzygac losy meczu. Ma jeden podstawowy problem. Rywalizuje z CR,Bale i Di Marią.

0

To tez jest poprawna forma jesli masz jakies watpliwosci :)

0

Trudno powiedzieć jednoznacznie ktory z tej dwojki lepszy. Obydwoje maja spory potencjał i moga osiagnac duzo jesli sie rozwiną.

0

Zauważ, że oprocz Atletico były to zespoły, które nie zwracaja uwagi na koszty, tylko po prostu spelniaja oczekiwania finansowe innych klubow. Porto doskonale o tym wiedzialo wiec wydoili maksa.

0

To, że Mangala ma w kontrakcie sume 50 mln nie oznacza, że Porto nie przystapi do negocjacji jesli sie pojawi oferta na nizsza kwote. Klauzula minimalna to nie jest obowiazkowa suma. Porto to klub nastawiony na promowanie i sprzedawanie swoich graczy za niezla kase. Ale spojrzmy prawdzie w oczy, Mangala jest podpora ich defensywy ale dalej jest pilkarze na dorobku. Nie ma nawet stałego miejsca w skladzie rezprezentacji. Nie wierze, że Porto zlecewazy oferte przykładowo na 30-35 mln euro.

0

Z tej dwojki to zdecydowanie Mangala. Jednak sadze, że go nie kupimy. PSG lub Monaco to kluby ktore jesli zechca to wplaca klauzule i nawet nie dojdzie do negocjajcji naszego klubu z Porto.

0

Zastanawiam sie własnie, czym sobie Pique zasluzyl na propozycje nowego kontraktu i prawdopodobnie na podwyzke? Zawsze mysłalem, że to jest nagroda za dobra gre...

0

*można mowic że ta rotacja jest.

0

Nie do konca sie zgodze. Jesli niemal w kazdym meczu sa 3-4 zmiany w skłądzie i za kazdym razem odbywa sie niemal w innej konfiguracji zawodnikow to chyba mozna mowic,że ta rotacja. Zeby miało to ręce i nogi to taka ilosc zmian jest rozsadna. Oczywiscie w kilku ostatnich meczach to troche inaczej wyglada ale to spowodowane jest kłopotami kadrowymi. Brak rotacji obserwowalismy wyłacznie za kadencji Tito bo od poczatku sezonu do marca/kwietnia w kazdym meczu gral tzw. once de gala.

0

sorry, ale jebnięty jestes?

0

Nie wierze w te doniesienia. Najlepszy w tym roku jest Ronaldo i z pewnoscia wygra ten plebiscyt. Inne roztrzygniecie bedzie porazka.

0

Brakuje mi takich koronkowych akcji, ktore kiedys byly naszym znakiem firmowym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?