victor_valdes
Dołączył/a: luty 2012
Kraków
8 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Grimaldo sciagnelismy również z Valencii. Fakt, ze miał wtedy 12-13 lat ale jednak to również była Valencia
1
Nie sadze by Munir się gorzej prezentował niz kilka miesięcy temu. Po prostu Uefa youth League jest na niższym poziomie niż Champions League. To jest prawdziwa przepasc
0
Idolem Sandro jest wlasnie David Villa.
1
Za niska ocena Sandro. Bylo to dobre wejscie. Zrobil wiecej niz Pedro przez caly swoj wystep. Raz blysnal ogrywajac w dziecinny sposob obronce, ale jego strzal zostal zablokowany i przede wszystkim przy bramce Neymara pociagnal za soba obronce co spowodowalo ze Neymar byl niekryty. Ponadto jak zawsze biegal i przeszkadzal. Jak na ten okres czasu to calkiem sporo
0
Mysle, ze dopóki był zdrowy to miał raczej pewne miejsce w składzie Bayernu. Nie gral czasem w wyniku rotacji
2
Mimo wszystko byl wczoraj dobrze dysponowany. Widac ze jest w formie.
3
Nie udowodnił? W zeszlym sezonie zostal wybrany do "11" sezonu. Byl koszmarem dla obroncow a sami zainteresowani twierdzili ze nie mieli jeszcze z kims taki do czynienia. To on ciagnal ten wozek w zeszlym sezonie
0
Adama to gosc ktory gra 1 na 1 dlatego bo to jest jego najwiekszy atut. Robi to dla dobra druzyny. Gdy zbliza sie do pola karnego to ma jeden ruch ktorego nie ma Deulofeu. Jest to ruch glowy do góry i szukanie partnerow. To jest jego nawyk.
0
Pique na pozycji defensywnego pomocnika ostatni raz grał w sezonie 2006/2007 w barwach Saragossy." Konkretny" pomysł.
0
Nie dostal promocji do druzyny rezerw wiec musial poszukac innego klubu. Fantastyczny? bez jaj. Niezly i tyle. Na jego pozycji gra Samper wiec raczej nie mial przyszlosci w naszym klubie
0
Dobra robota. Niech sobie ludziska przypomna jak chwalili goscia
1
Tak, Thiago chcial sam odejsc bo chcial grac. Nie ma co lamentowac. Sam dokonal takiego wyboru. Tylko ja pamietam dokladnie, gdy w momencie transferu Thiago do Bayernu wszyscy wywyzszali Sergiego Roberto nad nim. Padały okreslenia"zadna strata, mamy lepszego Sergiego Roberto" itd itd. A kazda osoba ktora twierdzila ze jest zupelnie odwrotnie byla delikatnie mowiac krytykowana na tym forum. I takie ostateczne pytanie. Gdzie sa yteraz wszyscy, ktorzy twierdzili że Sergi Roberto jest bardziej utalentowany i zwyczajnie lepszy od Thiago?
0
Nie no bez jaj. Jesli chodzi o talent i umiejetnosci czysto pilkarskie to Thiago przewyzsza brata dosyc wyraznie. Mimo sympatii do Rafy. Jedyną rzecza w ktorej Rafa jest lepszy od starszego brata to mobilnosc. Technika, drybling, kreatywnosc i podanie zdecydowanie po stronie Thiago.
1
Zastanawiam sie po co takie pieprzenie. Co ono daje? Daleko mu do najlepszej wersji Busquetsa a w dodatku przeciwnicy ogrywaja go z dziecinna łatwością
0
Jakby trenerzy cofnęli Sergio do obrony to każdy mocniejszy przeciwnik by nas konkretnie pozamiatał. Gosc jest bardzo wolny, mało zwrotny i ostatnimi czasy bardzo slaby w destrukcji. Do tego bywa nonszalancki.
0
Nie ma stopera który nie popelnia bledow. Pokazaly to mistrzostwa swiata. Czołowka swiatowa taka jak Ramos, Pepe, Kompany, Thiago Silva czy David Luiz popełniała takie bledy, że az się na smiech zbierało.
1
Sandro w 2013 i 2014 jak był tylko zdrowy to regularnie gral w U-19.
W 2013 roku wystepowal na MME U-19 wymiennie z napastnikiem Sociedad Ikerem Hernandezem. Prezentowal się bardzo dobrze, lepiej od swojego rywala. Jednak nie był przygotowany kondycyjnie( swiezo po kilkumiesięcznej kontuzji). O ile pamiętam strzelil 2 bramki.
W 2014 roku wystapil w 4-5 meczach U-19 w tym w 3 meczach eliminacyjnych do MME u-19 do których ostatecznie niee awansowali młodzi. Gral w pierwszym składzie i strzelil 2 bramki( z karnych).
1
Ciekawy pomysł z Adama zaproponowales. Tez jakis czas temu sobie o ty pomyslalem. Fajny skrzydłowy, ale niekoniecznie do naszego stylu gry, ale mogacy biegac od jednego pola karnego do drugiego przez 90 minut. Gramy duzo kombinacyjnej gry wymagajacej ruchliwosci. Adama raczej sobie srednio radzi w tym i jego najlepsza wersja jest widoczna wtedy gdy jest rozpedzony. Przy takim gosciu mmielibysmy cala prawa strone zajętą . Ponadto to moze nie jest swietny argument ale na tej wlasnie pozycji Adama zaczynawe La Masii w wieku bodajze 8 lat
0
Zabrakło skutecznosci? Nie stworzylismy ani jednej 100 % sytuacji. Plus dla Sampera za calokształt, choc za duzo ryzykownych dryblingow podjal oraz Egara Ie, ktory wszystko czyscił
0
Z pewnością brakuje tam kreatywnych gości ale Rafinha najpierw powinien się wykazac w klubie.
0
Według mnie trafne stwierdzenie. Tak jak niegdyś Thiago można było okreslic mianem krzyzowki Xaviego i Iniesty
0
Jeszcze jesli sie okaze, że bedziemy grac bez Kaptouma to naprawde bedzie to wygladac krucho
0
Raczej nie maja zadnych. Biorac pod uwage ze w grupie mamy Ajax i Psg dobrym wynikierm bedzie wyjscie z grupy. Mamy solidna obrone, przecietna pomoc i slaby atak.
0
Ma pewne miejsce w skladzie. Gra na pozycji mediapunta. Najlepiej do tej pory spisal sie przeciwko Realowi w superpucharze Europy
0
Bez watpienia kluczowy rok Gerarda w kontekscie przyszlosci w Barcelonie. Albo stanie sie wkrotce kluczowym graczem Sevilli i wroci do nas za rok albo bedzie trzeba sie pozegnac na stałe. 2 sezony wypozyczenia do innego klubu powinny dac jasna odpowiedz czy dany zawodnik nadaje sie do nas czy tez nie.
0
W zeszłym sezonie zaczął rownie dobrze jak teraz ale zbiegiem kolejek gasł w oczach
0
Tak, lepiej, z piłkarskiego punktu. Alba nie miał stałego miejsca w składzie. Po prostu grywał. Poza tym nie ma co się czarować dla 19 latka latwiej jest wywalczyć w Valencii niż w Barcelonie. Słaby wyznacznik. A co do Adamy to ja nie wyrokuje ze będzie mega gwiazda swiatowego futbolu tylko ze w wieku 18 lat lepiej wygląda od Pedro. Taki jest fakt, ze Adama puka już do pierwszej druzyny co raz śmielej a Pedro w wieku 18 lat był już niemal do odstrzału
2
Jeśli porównamy obecne gwiazdy w wieku 18-19 lat z obecnymi 18-19 latkami to z pewnoscia Samper wygląda lepiej niż Busquets, Grimaldo lepiej od Alby a Adama lepiej od Pedro. Co do ich porownan z Messim? Nie ma sensu. Leo był i jest wyjątkowy. Na jego tle każdy każdy wygląda słabiej
0
Sandro zawsze sprawial wrazenie pewnego siebie, ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa
0
To sa innego typu gracze. Munir jest lepszy technicznie, bardziej kreatywny i wielopłaszczyznowy( Styl Suareza). Sandro natomiast to typ egzekutora z mocnym i precyzyjnym strzałem, bardzo dobrze poruszajacym sie bez piłki(styl Davida Villi).. Na pewno wiecej do zaoferowania ma Munir, ale wszystko zalezy od koncepcji i od tego jak sie beda rozwijac Ci gracze