0

a przynajmniej powinien mieć;)

1

No bo matka tego dziecka jest córką Maradony :D

0

Jaa :D to było świetne :D.

4

Sądzę, ze Busi moze być swietnym trenerem. O ile będzie chciał nim być. :)

0

Wbijania szpili Realowi nigdy dość hehe. Miejmy nadzieję, ze Leo utrzyma znakomitą dyspozycję do końca sezonu.

0

Bartra tez wczoraj dobre zawody. To gracz o charakterystyce podobnej do Pique. Pamiętam wczoraj tylko jeden jego błąd. Nawet pojedynki szybkościowe wygrywał:-) no i dodatkowo asysta do Messiego, już chyba 2 w tym sezonie do Leo. Dobrze uzupełniał się z Mascherano. Ogólnie pozostawił bardzo dobre wrażenie. :)

2

Zasłużył wczoraj na gola. Rozegrał bardzo dobre spotkanie. Liczymy na więcej :-)

2

O, czyli Atleti przegrało? To dobrze. Trudno im teraz będzie walczyć o obronę mistrza.

0

Ale bramka... cos pieknego. Brawo Luis!!!

2

Ale Messi ma tylko lewą noge :-)

0

Brawo Messi!!

2

Ojj nie rozpędzaj się xD

0

Haha Mesi jaki no look pass :D

1

Hahha ja nie moge Levante całą 11 we wlasnym polu karnym....

2

Ależ powrot Pedro!

24

Za Neymara chciałbym Pedro. Ostatnie dwa mecze Brazylijczyka były dość słabe, więc od początku mógłby zagrać Hiszpan :)

0

Cuenca widać gdzie się uczył grać:D

4

Właśnie, co by nie mówić o Bale'u, to jest niesamowicie szybki gracz. Jest na pewno w top 3 najszybszych piłkarzy. Więc z naszych obrońców tylko Alba mógłby z nim rywalizować w takim typowo biegowym pojedynku.

0

Zdecydowanie. Oby tylko ten dzień, kiedy Leo zakończy karierę, będzie spowodowany jego decyzją, a nie jakąś kontuzją. Swoją drogą, ciekawe kiedy Messi by się na to zdecydował? 35 lat? Dłużej?:)

0

"Neymarowi najbardziej zalezy na statystykach" gosciu rozwaliles mnie XD Neymar moze zostac krolem strzelcow CdR, wiec dlaczego mial nie podejsc do tej jedenastki?

0

Skąd wiesz co on myśli? :)

13

I to i to;).

3

Pique to raczej nie byl kupiony za grubą kasę :)

8

"Dlaczego nie bylo newsa jak Ronaldo mial wiecej bramek niz Barcelona?" Nie bylo, bo dlaczego mamy chwalic Cristiano? Mial swoj dobry moment, teraz my go mamy i trzeba o tym pisać.

0

Jedno z lepszych spotkań Don Andresa w tym sezonie :)

0

Moim zdaniem to bylo po to aby Ney zostal krolem strzelcow Pucharu Krola. :)

0

Ney dość słaby mecz. Ale zdarza się. Mecz nie był porywający, ale i tak cieszy wygrana. :)

4

"Przygotowanie piłki nie było idealne" to co miał niby Suarez zrobić? :v

0

Brawo Luis! Brawo Leo! 1:0! :)

0

na rojadirecta.me sprobuj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?