viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a przynajmniej powinien mieć;)
1
No bo matka tego dziecka jest córką Maradony :D
0
Jaa :D to było świetne :D.
4
Sądzę, ze Busi moze być swietnym trenerem. O ile będzie chciał nim być. :)
0
Wbijania szpili Realowi nigdy dość hehe. Miejmy nadzieję, ze Leo utrzyma znakomitą dyspozycję do końca sezonu.
0
Bartra tez wczoraj dobre zawody. To gracz o charakterystyce podobnej do Pique. Pamiętam wczoraj tylko jeden jego błąd. Nawet pojedynki szybkościowe wygrywał:-) no i dodatkowo asysta do Messiego, już chyba 2 w tym sezonie do Leo. Dobrze uzupełniał się z Mascherano. Ogólnie pozostawił bardzo dobre wrażenie. :)
2
Zasłużył wczoraj na gola. Rozegrał bardzo dobre spotkanie. Liczymy na więcej :-)
2
O, czyli Atleti przegrało? To dobrze. Trudno im teraz będzie walczyć o obronę mistrza.
0
Ale bramka... cos pieknego. Brawo Luis!!!
2
Ale Messi ma tylko lewą noge :-)
0
Brawo Messi!!
2
Ojj nie rozpędzaj się xD
0
Haha Mesi jaki no look pass :D
1
Hahha ja nie moge Levante całą 11 we wlasnym polu karnym....
2
Ależ powrot Pedro!
24
Za Neymara chciałbym Pedro. Ostatnie dwa mecze Brazylijczyka były dość słabe, więc od początku mógłby zagrać Hiszpan :)
0
Cuenca widać gdzie się uczył grać:D
4
Właśnie, co by nie mówić o Bale'u, to jest niesamowicie szybki gracz. Jest na pewno w top 3 najszybszych piłkarzy. Więc z naszych obrońców tylko Alba mógłby z nim rywalizować w takim typowo biegowym pojedynku.
0
Zdecydowanie. Oby tylko ten dzień, kiedy Leo zakończy karierę, będzie spowodowany jego decyzją, a nie jakąś kontuzją. Swoją drogą, ciekawe kiedy Messi by się na to zdecydował? 35 lat? Dłużej?:)
0
"Neymarowi najbardziej zalezy na statystykach" gosciu rozwaliles mnie XD Neymar moze zostac krolem strzelcow CdR, wiec dlaczego mial nie podejsc do tej jedenastki?
0
Skąd wiesz co on myśli? :)
13
I to i to;).
3
Pique to raczej nie byl kupiony za grubą kasę :)
8
"Dlaczego nie bylo newsa jak Ronaldo mial wiecej bramek niz Barcelona?" Nie bylo, bo dlaczego mamy chwalic Cristiano? Mial swoj dobry moment, teraz my go mamy i trzeba o tym pisać.
0
Jedno z lepszych spotkań Don Andresa w tym sezonie :)
0
Moim zdaniem to bylo po to aby Ney zostal krolem strzelcow Pucharu Krola. :)
0
Ney dość słaby mecz. Ale zdarza się. Mecz nie był porywający, ale i tak cieszy wygrana. :)
4
"Przygotowanie piłki nie było idealne" to co miał niby Suarez zrobić? :v
0
Brawo Luis! Brawo Leo! 1:0! :)
0
na rojadirecta.me sprobuj