viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iniesta - jak wy to mówicie - "przebłysk" geniuszu;)
1
Wow! Nie spodziewalem sie Masche w pomocy ani Rafinhi w pierwszym. Lucho nie przestaje zaskakiwać;) po wygraną!
2
Kiedy on "jechal" po Messim?
4
Oby nie.
0
jak Ney tego nie trafił xD
0
Messi jest niesamowity :))
0
Neymarrrrrrrr!!
0
ten komentator to pijany jest?
0
właśnie, jakoś szybko minęło to 45 minut :D
0
Xavi nie strzelał, bo miał na lewą nogę. A jego dogranie bylo dobre, tylko Ney trafił w obronce (nie mial za bardzo czasu na reakcje). Nie narzekajcie :D
0
Neymar-Suarez-Messi-Suarez!!!! Brawoo! :):)
0
jeeeeeeeeeeesttt!!!!!!!!
8
Suarezowi fortuna nie sprzyja... szkoda
0
tak.
0
Gdzie Cristiano, Xavi..?
1
Taa.. ktos napisal ze do Modricia i Isco mozna porownywac jedynie Inieste pod wzgledem techniki.. Z niektorych tam to naprawde nie moge:))
10
Ostatnim meczem Rafinha pokazał, ze zasluguje na 1szy skład. Aczkolwiek wątpię, azeby Lucho dał mu szansę w meczu na San Mamés. Chociaż, skoro wystawił go z Villarealem, to czemu by nie dać mu się pokazać z Athleticiem?
3
Był, bo to byla jego impreza urodzinowa.. co mieli zrobic, usiasc i plakac?
0
Co jak co, ale wczorajszy komentarz meczu Atletico - Real był świetny. Oby oni komentowali każde spotkanie Barçy :D (to byl Wolski i Orłowski? Bo ja z nazwiska nie kojarzę :) )
1
Real na kolanach.
0
ktoś tu pisał, że mecz nr 1000,2000 i 3000 Real przegrał. No cóż, tradycja podtrzymana ;D
1
Ależ pięknie Atleti gra.
0
Po prostu trzeba się z takich osób i ich komentarzy śmiać. To jest idealny sposób na poprawę humoru:)
0
ale ja nic nie napisałem o kibicach Barcelony! Jeślibyś poczytał moje komentarze, to zobaczyłbyś, że bardzo krytykuję niektórych "kibiców".
Śmieszy mnie po prostu to, że po dobrym meczu mają tryplet w kieszeni, a po złym Carlo to wuefista, a Real jest słaby.
4
rm.pl: "Na spokojnie analizujac zadnego pucharu nie wygralismy w tamtym sezonie bez szczescia. Ta sama strategia, te same bledy, pozne zmiany, ja raczej nie chce by Carlo byl u nas na dluzej.."
Haha:D "kibice":D
0
Cris ma ładne korki.
1
Alez brama!!!!!
0
Zgadza się :)
0
10 rzutow karnych; 8 hattrickow ;)
0
Najlepszą opcją byloby znalezc sponsora z Europy lub Ameryki, ktory zaoferuje rownie duze pieniadze. Ale wiadomo, ze to nie takie proste. W kazdym razie watpie, ze przedluza z nimi umowe :)