0

Iniesta - jak wy to mówicie - "przebłysk" geniuszu;)

1

Wow! Nie spodziewalem sie Masche w pomocy ani Rafinhi w pierwszym. Lucho nie przestaje zaskakiwać;) po wygraną!

2

Kiedy on "jechal" po Messim?

4

Oby nie.

0

jak Ney tego nie trafił xD

0

Messi jest niesamowity :))

0

Neymarrrrrrrr!!

0

ten komentator to pijany jest?

0

właśnie, jakoś szybko minęło to 45 minut :D

0

Xavi nie strzelał, bo miał na lewą nogę. A jego dogranie bylo dobre, tylko Ney trafił w obronce (nie mial za bardzo czasu na reakcje). Nie narzekajcie :D

0

Neymar-Suarez-Messi-Suarez!!!! Brawoo! :):)

0

jeeeeeeeeeeesttt!!!!!!!!

8

Suarezowi fortuna nie sprzyja... szkoda

0

tak.

0

Gdzie Cristiano, Xavi..?

1

Taa.. ktos napisal ze do Modricia i Isco mozna porownywac jedynie Inieste pod wzgledem techniki.. Z niektorych tam to naprawde nie moge:))

10

Ostatnim meczem Rafinha pokazał, ze zasluguje na 1szy skład. Aczkolwiek wątpię, azeby Lucho dał mu szansę w meczu na San Mamés. Chociaż, skoro wystawił go z Villarealem, to czemu by nie dać mu się pokazać z Athleticiem?

3

Był, bo to byla jego impreza urodzinowa.. co mieli zrobic, usiasc i plakac?

0

Co jak co, ale wczorajszy komentarz meczu Atletico - Real był świetny. Oby oni komentowali każde spotkanie Barçy :D (to byl Wolski i Orłowski? Bo ja z nazwiska nie kojarzę :) )

1

Real na kolanach.

0

ktoś tu pisał, że mecz nr 1000,2000 i 3000 Real przegrał. No cóż, tradycja podtrzymana ;D

1

Ależ pięknie Atleti gra.

0

Po prostu trzeba się z takich osób i ich komentarzy śmiać. To jest idealny sposób na poprawę humoru:)

0

ale ja nic nie napisałem o kibicach Barcelony! Jeślibyś poczytał moje komentarze, to zobaczyłbyś, że bardzo krytykuję niektórych "kibiców".
Śmieszy mnie po prostu to, że po dobrym meczu mają tryplet w kieszeni, a po złym Carlo to wuefista, a Real jest słaby.

4

rm.pl: "Na spokojnie analizujac zadnego pucharu nie wygralismy w tamtym sezonie bez szczescia. Ta sama strategia, te same bledy, pozne zmiany, ja raczej nie chce by Carlo byl u nas na dluzej.."
Haha:D "kibice":D

0

Cris ma ładne korki.

1

Alez brama!!!!!

0

Zgadza się :)

0

10 rzutow karnych; 8 hattrickow ;)

0

Najlepszą opcją byloby znalezc sponsora z Europy lub Ameryki, ktory zaoferuje rownie duze pieniadze. Ale wiadomo, ze to nie takie proste. W kazdym razie watpie, ze przedluza z nimi umowe :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?