viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sergio Pique? :v
0
"Niech Lucho postawi na Rafinhe, wniesie więcej do ofensywy".. Tymczasem Rafinha niewidoczny:D
0
wyglądało jak brama haha:)
0
http://soccerhd.pl/kanal-2/ :)
0
Aby zrozumieć, dlaczego Neuer czy Ribery nie wygrali Złotej Piłki, wystarczy zadać sobie pytanie: Czy Frank Ribery/Manuel Neuer jest lepszym piłkarzem niż Messi/Ronaldo? I kazdy odpowie: NIE. Niestety, ale przez bardzo dlugi czas nie będzie lepszego piłkarza od nich. A jeśli ktoś powie "przecież to nie chodzi o całokształt, tylko o jeden rok kalendarzowy" to rowniez zaden zawodnik nie ma szans z Messim i Ronaldo. Co roku albo jeden, albo drugi mają o wiele lepsze statystki od innych. Ostatnie 2 lata - dominacja CR. Wczesniej - Leo. Rozumiem zawodnikow Bayernu, bo to moze denerwować znakomitych piłkarzy, ktorzy wiedzą, ze pomimo starań nie dogonią nigdy Cristiano Ronaldo i Lionela Messiego. :)
0
Na rojadirecta.me :)
0
Mama Messiego miala wczoraj urodziny, bo wczoraj Leo wrzucił zdjęcie z zyczeniami na fb :D
1
Życzę Suarezowi dziś świetnego występu. Kazdy wie, ze go na to stać. Ma też wsparcie drużyny, trenera, prezydenta i kibiców. Myślę, że nie zawiedzie. :)
2
Chyba Rafinhe. :D
1
"(...)Barcelona potrafi się niemiłosiernie męczyć z outsiderami ligi, którzy zamurują dostęp do swojej bramki jedenastoma zawodnikami."Zgadzam się, to prawda. Ale problem Elche jest taki, ze oni nie mają obrony w meczach z nami. To jest spotkanie dobre dla takich zawodnikow jak Messi, Suarez, Neymar. Mogą sobie hasać do woli. :D
0
No i jest bardzo szybki. Do tej pory w pamięci mam sytuacje jak sam minął kilku naszych zawodników po prostu biegnąc lewą stroną boiska :D
9
To nazwisko :).
0
Dla mnie nie są złe. I inaczej wyglądają na obrazku, a inaczej będą się prezentować na piłkarzach.
0
Oj byly rowniez pretensje do Neymara. Ale zauwaz, ze on mial taka jedna sytuacje, a Suarez kilka (w tym i poprzednich meczach).
2
Dlatego Barcelona jest jedyna i niepowtarzalna ;)
0
Tello na 2 sezony.
1
Nie tylko ty :)
0
no i świetnie ;)
0
Myślę, ze Bartra powinien dostać dziś szansę. Ale zobaczymy, może Enrique nas czymś zaskoczy?
7
Jeszcze trochę i zobaczysz najlepszą wersję Ronaldinho. Tyle że w osobie Neymara :)
1
Denis Suarez akcja palce lizać;)
0
Właśnie tak się doszukiwałem tej rabony, już myślałem że coś z moim wzrokiem nie tak:)
3
Gdyby babcia miala wąsy, to by była dziadkiem.
0
Juz jest przeciez :P
9
Jeśli ktoś jest zainteresowany statystykami Messi vs Ronaldo na tę chwilę:) :
od początku sezonu :
Messi - 26 meczy; 12 asyst; 28 goli, w tym: 1 karny, 4 hattricki, 1,08gola na mecz
Ronaldo - 30 meczy; 13 asyst; 36 goli, w tym: 10 karnych, 4 hattricki, 1,20 gola na mecz
od początku roku :
Messi - 4 mecze, 3 asysty, 5 goli
Ronaldo - 5 meczy; 1 asysta; 4 gole
Dokładniejsze dane na messivsronaldo.net :D
0
hahaha tak Bartra w pomocy.. Brawo komentator :D
0
piękny golll!
0
a czy te "nowe czasy" są takie złe?:)
0
eh sędzia zawodnik meczu..:P
0
myslalem ze hattrick:D