viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
to nie widziałeś instagrama Leo? :) Napisał, że jako jedyny z tej piątki został poddany kontroli ;)
0
wiesz co to znaczy byc pod gra?:D
0
wejdz na kanal LaLiga na yt i tam bedziesz mial gola na 2 1 Leo. nie mogę niestety podeslac linka :p
0
wlasnie tez szukam :)
1
niedlugo moze byc na dailymotion, a moze juz jest. tam poszukaj moze znajdziesz :)
0
no to jestes w bledzie, przykro mi:)
1
tak? jestes pewny ze kazdy twoj komentarz obiektywnie ocenia grę Barcelony?
1
statystyki tak zalosne jak symulka Cristiano Ronaldo i Neymara razem wziete.
mam nadzieje ze niedlugo cie zbanuja.
1
Ale od kiedy lepszy ma sie dostosować do słabszego?
0
Wczoraj na tej stronie był wielki ból dupy i ogólnie serwis z "fcbarca.com" zmienił się na "antyronaldo.com" ale dziś uzytkownicy rm.pl przechodzą samych siebie:)
"Zeby Messi nie pobil rekordu Cristiano 9 goli w grupie bo ma 7 goli juz .
PSG chyba hat tricka nie wbije OBY"
To straszne, Leo może pobić najważniejszy rekord w piłce nożnej należący teraz do Cristiano!!
1
Hahahaha :D no nie mogę :D ciekawe czy to zart, czy serio ktoś jest tak.. no nie wiem jak to określić:)
7
Właśnie - Leo co rekord, to hattrick:D
0
PEDRO!:)
2
Jaki spalony!!
2
Akcja Neymar-Suarez-Messi:)
1
Kosmita..
1
Ale się cieszyłem po tym golu, masakra:D jakby to był finał LM:D
0
co ten komentator pieprzy.. jakby wiedzial co mysli Messi..
22
haha Messi jaka mina:D
0
nie narzekajcie tylko oglądajcie!! Bo jeśli wygramy ten mecz to zmienicie zdanie.. Poczekajcie z ocenami do końca meczu!
0
akurat tego czy Adama jest faktycznie lepszy nie wiesz ani ty,ani ja, ani ktokolwiek z tej strony.
1
Alen bardzo ladna bramka :) ciekawe czy w tym sezonie Enrique go powola chociazby na Puchar Krola. Mam nadzieję, ze kiedys bedzie stanowil o sile Blaugrany. A pamietam, jak jeszcze niedawno pisano o nim ze jest 15 letnim, nowym Messim :) i prosze, gdzie teraz sie znalazl:)
13
Moze rzeczywiscie Zlota Pilka to plebiscyt popularnosci. Ale dlaczego wszyscy obudziliscie sie dopiero teraz, kiedy jest w 100% pewne, ze zgarnie ją Cristiano? :)
0
mam tylko nadzieje, ze Enrique ma racje jesli chodzi o Montoye... A myslalem, ze jest on wielkim talentem.. pozostaje nam wierzyc w nieomylnosc trenera.
1
gratulacje dla uzytkownika LOL LOL :D
1
przeciez po gali jest lista kto na kogo glosowal
0
No dlaczego? dlaczego, Lucho??
0
Sport.tvp.
Ile mozna sie pytac???
0
Ja ogladam na tablecie w aplikacji tvp stream i jest wsystko ok :D
0
Pique dziś dobrze gra.