1

to nie widziałeś instagrama Leo? :) Napisał, że jako jedyny z tej piątki został poddany kontroli ;)

0

wiesz co to znaczy byc pod gra?:D

0

wejdz na kanal LaLiga na yt i tam bedziesz mial gola na 2 1 Leo. nie mogę niestety podeslac linka :p

0

wlasnie tez szukam :)

1

niedlugo moze byc na dailymotion, a moze juz jest. tam poszukaj moze znajdziesz :)

0

no to jestes w bledzie, przykro mi:)

1

tak? jestes pewny ze kazdy twoj komentarz obiektywnie ocenia grę Barcelony?

1

statystyki tak zalosne jak symulka Cristiano Ronaldo i Neymara razem wziete.
mam nadzieje ze niedlugo cie zbanuja.

1

Ale od kiedy lepszy ma sie dostosować do słabszego?

0

Wczoraj na tej stronie był wielki ból dupy i ogólnie serwis z "fcbarca.com" zmienił się na "antyronaldo.com" ale dziś uzytkownicy rm.pl przechodzą samych siebie:)
"Zeby Messi nie pobil rekordu Cristiano 9 goli w grupie bo ma 7 goli juz .
PSG chyba hat tricka nie wbije OBY"
To straszne, Leo może pobić najważniejszy rekord w piłce nożnej należący teraz do Cristiano!!

1

Hahahaha :D no nie mogę :D ciekawe czy to zart, czy serio ktoś jest tak.. no nie wiem jak to określić:)

7

Właśnie - Leo co rekord, to hattrick:D

0

PEDRO!:)

2

Jaki spalony!!

2

Akcja Neymar-Suarez-Messi:)

1

Kosmita..

1

Ale się cieszyłem po tym golu, masakra:D jakby to był finał LM:D

0

co ten komentator pieprzy.. jakby wiedzial co mysli Messi..

22

haha Messi jaka mina:D

0

nie narzekajcie tylko oglądajcie!! Bo jeśli wygramy ten mecz to zmienicie zdanie.. Poczekajcie z ocenami do końca meczu!

0

akurat tego czy Adama jest faktycznie lepszy nie wiesz ani ty,ani ja, ani ktokolwiek z tej strony.

1

Alen bardzo ladna bramka :) ciekawe czy w tym sezonie Enrique go powola chociazby na Puchar Krola. Mam nadzieję, ze kiedys bedzie stanowil o sile Blaugrany. A pamietam, jak jeszcze niedawno pisano o nim ze jest 15 letnim, nowym Messim :) i prosze, gdzie teraz sie znalazl:)

13

Moze rzeczywiscie Zlota Pilka to plebiscyt popularnosci. Ale dlaczego wszyscy obudziliscie sie dopiero teraz, kiedy jest w 100% pewne, ze zgarnie ją Cristiano? :)

0

mam tylko nadzieje, ze Enrique ma racje jesli chodzi o Montoye... A myslalem, ze jest on wielkim talentem.. pozostaje nam wierzyc w nieomylnosc trenera.

1

gratulacje dla uzytkownika LOL LOL :D

1

przeciez po gali jest lista kto na kogo glosowal

0

No dlaczego? dlaczego, Lucho??

0

Sport.tvp.
Ile mozna sie pytac???

0

Ja ogladam na tablecie w aplikacji tvp stream i jest wsystko ok :D

0

Pique dziś dobrze gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?