0

Tylko Ze z Antonella Leo zna sie od dziecinstwa. :)

0

Te 10 meczow mniej to (miedzy innymi) dlatego, ze Ronaldo odpadl z Portugalia juz w fazie grupowej MŚ.

0

No bo nie znalazl tego sposobu. A roznica miedzy poszukiwaniem a znalezieniem jest bardzo duza.:)

0

Kto ci powiedzial, ze NIE SZUKA sposobu na autobusy?

0

Teraz sobie mysle, jak trenerzy i pilkarze musza miec mocną psychikę. Na pewno docieraja do nich takie komentarze jak te tutaj, typu "Lucho, wyp****laj" albo wyzywanie ich od najgorszych. No normalnie żenada..

0

Co ty gadasz? W ofensywie byl swietny, zwlaszcza w 1polowie.

0

Juz nie przesadzaj, jako druzyna zagrali slabo, ale Xavi trzymał poziom. Co do jego wypowiedzi to nie skomentuję.

0

Nie zawsze na szczycie sie jest * zapamietajcie sobie te slowa :)

0

0

Rojadirecta.me

0

Ale pomyslcie, ze z 2 strony jesli by nie szlo Barcelonie w 1szej polowie, to mamy kim postraszyc z lawki w 2giej.

0

Czyli jednak Neymar i Leo nie sa gotowi do gry..

0

Co za duzo, to niezdrowo.

2

Munir??

6

Mam przeczucie, ze Barça dziś wygra. Oby tylko w ładnym stylu a nie bramką na 0-1 w 95 minucie :) Mam nadzieje, ze dobrze mi sie wydaje Vamos Barça!! :D

1

Koniec meczu i wszyscy masowy orgazm.. Opanujcie się trochę.

1

Zapamietam sobie twoj komentarz i zobaczymy co napiszesz jak wygramy :)

0

Nie placzcie juz za tym Bartrą, chłopak i tak gra duzo.. A ma dopiero 23(?)lata i konkurencje 3 doswiadczonych obroncow.

0

Po co sie spinasz? On nikogo nie obrazil, tylko wyrazil nadzieje na przegrana Realu. Ma do tego prawo.

2

Kilka godzin.

0

Onana odchodzi na zasadzie transferu definitywnego czy wypożyczenia? Ktoś coś wie? :)

0

O, przepraszam. W tamtym* roku :)

0

Po pierwsze - mowi prawdę. A po drugie - co ma powiedzieć wedlug ciebie o druzynie, ktora w tym roku zdobyła 4 trofea? Dlaczego ma nie byc pewnym siebie?

0

Niestety tez mam takie przeczucie.Ale oby nie, na boisku talentow nigdy za wiele :)

0

I historia kazdego z nich jest bardzo ciekawa :) Ale nie spieszmy się, niech grają jak najwięcej i jak najdluzej (oprocz Puyola:) )

2

Myślę, ze oprocz ciebie wszyscy :) Ale polecam ci przeczytać, bo tekst jest świetny i interesujący, a czytanie wzbogaca słownictwo. :)

0

Pasują do tego swietnie chwyty na gitare G e C D. Teraz tylko nagrac spiew i podbijac internet. :D

0

Bardzo trudny wybór. Chyba najlepszy był Xavi.

0

Nie oglądałem jego meczów w Santosie, bo w Polsce nie ma takiej możliwości. Ale na youtube jest wiele filmików z kompilacjami symulek w wykonaniu Neymara. A przykład niesamowicie żałosnej sytuacji? :

0

U Neymara widać bardzo dużą poprawę jeśli chodzi o symulowanie. W poprzednich sezonach, zwłaszcza kiedy grał w Santosie, jego symulki były naprawdę żałosne. Teraz widać, że wziął się za siebie i nie kładzie się po byle dotknięciu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?