viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko Ze z Antonella Leo zna sie od dziecinstwa. :)
0
Te 10 meczow mniej to (miedzy innymi) dlatego, ze Ronaldo odpadl z Portugalia juz w fazie grupowej MŚ.
0
No bo nie znalazl tego sposobu. A roznica miedzy poszukiwaniem a znalezieniem jest bardzo duza.:)
0
Kto ci powiedzial, ze NIE SZUKA sposobu na autobusy?
0
Teraz sobie mysle, jak trenerzy i pilkarze musza miec mocną psychikę. Na pewno docieraja do nich takie komentarze jak te tutaj, typu "Lucho, wyp****laj" albo wyzywanie ich od najgorszych. No normalnie żenada..
0
Co ty gadasz? W ofensywie byl swietny, zwlaszcza w 1polowie.
0
Juz nie przesadzaj, jako druzyna zagrali slabo, ale Xavi trzymał poziom. Co do jego wypowiedzi to nie skomentuję.
0
Nie zawsze na szczycie sie jest * zapamietajcie sobie te slowa :)
0
0
Rojadirecta.me
0
Ale pomyslcie, ze z 2 strony jesli by nie szlo Barcelonie w 1szej polowie, to mamy kim postraszyc z lawki w 2giej.
0
Czyli jednak Neymar i Leo nie sa gotowi do gry..
0
Co za duzo, to niezdrowo.
2
Munir??
6
Mam przeczucie, ze Barça dziś wygra. Oby tylko w ładnym stylu a nie bramką na 0-1 w 95 minucie :) Mam nadzieje, ze dobrze mi sie wydaje Vamos Barça!! :D
1
Koniec meczu i wszyscy masowy orgazm.. Opanujcie się trochę.
1
Zapamietam sobie twoj komentarz i zobaczymy co napiszesz jak wygramy :)
0
Nie placzcie juz za tym Bartrą, chłopak i tak gra duzo.. A ma dopiero 23(?)lata i konkurencje 3 doswiadczonych obroncow.
0
Po co sie spinasz? On nikogo nie obrazil, tylko wyrazil nadzieje na przegrana Realu. Ma do tego prawo.
2
Kilka godzin.
0
Onana odchodzi na zasadzie transferu definitywnego czy wypożyczenia? Ktoś coś wie? :)
0
O, przepraszam. W tamtym* roku :)
0
Po pierwsze - mowi prawdę. A po drugie - co ma powiedzieć wedlug ciebie o druzynie, ktora w tym roku zdobyła 4 trofea? Dlaczego ma nie byc pewnym siebie?
0
Niestety tez mam takie przeczucie.Ale oby nie, na boisku talentow nigdy za wiele :)
0
I historia kazdego z nich jest bardzo ciekawa :) Ale nie spieszmy się, niech grają jak najwięcej i jak najdluzej (oprocz Puyola:) )
2
Myślę, ze oprocz ciebie wszyscy :) Ale polecam ci przeczytać, bo tekst jest świetny i interesujący, a czytanie wzbogaca słownictwo. :)
0
Pasują do tego swietnie chwyty na gitare G e C D. Teraz tylko nagrac spiew i podbijac internet. :D
0
Bardzo trudny wybór. Chyba najlepszy był Xavi.
0
Nie oglądałem jego meczów w Santosie, bo w Polsce nie ma takiej możliwości. Ale na youtube jest wiele filmików z kompilacjami symulek w wykonaniu Neymara. A przykład niesamowicie żałosnej sytuacji? :
0
U Neymara widać bardzo dużą poprawę jeśli chodzi o symulowanie. W poprzednich sezonach, zwłaszcza kiedy grał w Santosie, jego symulki były naprawdę żałosne. Teraz widać, że wziął się za siebie i nie kładzie się po byle dotknięciu :)