viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dla mnie żaden zawodnik nie jest naprawdę wart pieniędzy większych niż 30-40mln.. No ale jeśli bierzemy pod uwagę obecną sytuację w futbolu, to myślę że ok 90mln. Skoro przykładowo James kosztował niewiele mniej (około 80 mln euro) :P A Neymar, pomijając to, że jest świetnym zawodnikiem, jest bardzo medialny i jest kapitanem reprezentacji Brazylii oraz ich największą gwiazdą. Tak więc myślę, że z 90 mln euro.
1
Wątpię, aby Neymar chciał przejść do PSG. Choć jeśli ma to być w 2016 - nigdy nic nie wiadomo. Swoją drogą, jeśli to prawda, że chcą kupić kolejną gwiazdę - to dla mnie robią się śmieszni. Myślą, że jak się ma kasę, to można kupić każdego zawodnika:) Pomimo bardzo dobrych graczy w składzie, uważam, że Paryżanie nie zawojują (na razie) boisk europejskich (mówię tu o zdobyciu Ligi Mistrzów;) ).
0
na jakim skrzydle?? Od kiedy on gra na skrzydle?
0
Graty!!:)
0
A co zrobił bo nie ogladam meczu?:)
0
"styłu"? serio?
0
A co ma klamac?
4
Ten Hisato Sato fajnie strzelił!:)
0
Z Vermaelenem też tak było.. 7-10 dni!!:D
0
Nie mogę się doczekać! Oby tylko w tym meczu nie nabawił się kontuzji;)
0
Niestety nie tylko ciebie;)
1
Akurat gole w tym momencie byly nam bardziej potrzebne niz cokolwiek innego ;)
0
A może to taki plan Enrqiue? Olać ligę i wygrać Ligę Mistrzów? :v
0
Po pierwsze to nie są wcale takir ogorki ;) a po drugie to wiekszosc tu pisze ze takim skladem przegramy.
1
Ludzie.. oceniajcie sklad po meczu, nigdy przed!!Bedzie wam lyso jak wygramy..
0
to malo powiedziane :)
0
eh. bo gra w pokera. ale nie warto zwracac uwagi na takie komentarze;)
0
Busquets.. no to jestesmy w dupie :))
0
no pewnie. przeciez Lewy jest w Bayernie...
0
Może i masz rację, owszem, to trener jest na treningach, ale czy nie oglądasz meczów Barcelony? Nie widzisz, że Busi jest bez formy? Że Masche w pomocy gra lepiej niż na obronie? Że Suarez to jest typowa "9", a nie skrzydłowy?
0
Tylko ze wczoraj Messi jako jeden z nielicznych zagral dobre spotkanie.. oczywiscie szkoda tych setek ale ogolne wrazenie bylo dobre i taka jest prawda. I nie osmieszaj sie z ta sprzedaza Messiego.
1
Zgadzam się co do Pedro, wszedł - i okazał się być naszym najgroźniejszym zawodnikiem;) I gdyby nie strzał Suareza w środek bramki, miałby asystę.
1
Jak już ktoś pod spodem napisał, Lucho nie wyciągnął wniosków. Dlaczego Mascherano gra na obronie? Dlaczego Busquets totalnie bez formy gra w pierwszej "11"? Dlaczego Suarez gra na skrzydle przez 3/4 meczu?
0
Ciekawe czemu LE nie wierzy w Montoyę.
0
good joke.
0
"Najlepszy zawodnik pochodzący z Ameryki: Carlos Bacca (Sevilla)"
No nie. No po prostu, kurde, nie. Nie wierzę.
0
Moim zdaniem Adriano nie ma już szans na rozwój piłkarsko..
0
A gdybyś ty miał szansę w ogóle na grę w takim zespole jak Barca, to odszedłbyś do jakiegoś średniaka, bo jesteś zmiennikiem? Bo powiedzmy sobie szczerze, wątpię, aby jakiś z wielkich europejskich klubów chciałby Adriano u siebie.
2
Dlaczego w każdym innym zespole jak zawodnik jest w formie to gra, a u nas nie? Mam na myśli Bartrę oraz Masche, który nie wiadomo dlaczego gra na obronie. Javier zdążył już udowodnić, że aktualnie jest lepszym defensywnym pomocnikiem niż Busquets. To co Sergio wczoraj momentami odwalał to była parodia. A Bartra? Uważam, że poradziłby sobie dobrze w takim meczu jak ten na Santiago Bernabeu. A na pewno nie gorzej niż Mascherano czy Pique. Mam nadzieję, że Enrique jednak to zauważy.
0
Eh, szkoda, że coś znów z serwerami jest. :P
Ale jest Suarez, nie mogę się doczekać!!:)