viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To chyba nie strona prezentuje niski poziom, tylko użytkownicy. Jeśli już.
0
a i tak zaliczył asystę ;)
1
myslisz, że nie wiem że to żart? po prostu nie jest w ogóle śmieszny i w dodatku głupi :)
3
no to idź, cześć
5
Oboje (Marc i Bravo) prezentują dobry poziom, więc o to nie mamy się co martwić;)
1
Ktoś tam płacze,że Leo jutro nie strzeli - no i co z tego? za to na 100% będzie miał udział przy golach, które z pewnością nadejdą. On nie musi strzelać, wystarczy, zeby grał jak w ostatnich meczach ;)
0
zapewne to żart.
0
Oczywiście teraz spływa fala "hejtów" na Deulofeu na tej stronie. A jak w Evertonie zaczął porządnie grać i nękać obrońców rywali (szkoda tej kontuzji :/), to niektórzy rozpływali się nad jego talentem. Hipokryzja w najczystszej postaci :) Poczekajcie trochę, gdyby nie miał tego "czegoś" to nie doszedłby do pierwszej drużyny Barcelony, tylko teraz grałby w jakimś Elche i to wcale nie na wypożyczeniu.;)
0
gdzie tu masz jakieś porównanie Suareza do Leo? Umiesz czytać ze zrozumieniem? Luis Enrique powiedział, że "Czuję się bardzo dumny i szczęśliwy, że mogę liczyć na zawodników z La Masíi, mając równocześnie odpowiedni budżet, aby zakontraktować takich piłkarzy jak Luis Suárez. Tak było z Messim, który chciał tutaj przyjść, a nasz skauting wykonał ogromną pracę, aby go tutaj ściągnąć, i dziś widzimy tego efekty”. nie ma tu żadnych porównań
1
na pewno nie szybszy od Alby:)
0
tak tak, zgadzam się całkowicie co do Sergio i Martina :)
3
"Perez - wy****dalaj z realu łysiejąca pazerna świno!" NAJLEPSZE :D
16
„Mam wszystko, tak jak w supermarkecie są pomidory różnego rodzaju, i wybieram." Cytat tygodnia, proszę!! :D
0
startujemy :D po 3 pkt!!:D
0
1
Ludzie, nie płaczcie, może Bartra nie przykłada się na treningach, kto to wie. Wierzę, że Masche i Mathieu sobie poradzą. Wstrzymajcie się z opiniami do końca meczu :)
0
Według mnie chyba lepszy jest skład MD. No i zobaczymy Montoyę :-)
0
Może bardziej atak?:D
0
A czy musisz od razu wyzywać? Każdy może mieć swoje zdanie to po pierwsze, a po drugie ma rację, bo to jest krzywdzące dla Barcy, Realu czy Atleti aczkolwiek jest też w sumie bardziej wyrównane. Jedno nie wyklucza drugiego.. Nie musisz od razu wyzywać od "cymbałów" :)
0
Zajebisty spot;))
3
Jesli nie zauwazyłeś, to po przerwie reprezentacyjnej wielu graczy ma jakiś uraz. Nie tylko z Barcy.
0
Czy można mówić, że chłopak który jest kapitanem i gwiazdą swojej reprezentacji oraz zawodnikiem z pierwszej 11 Barcelony ma "wielki potencjał"? Chyba raczej JUŻ nie;)
1
Neymar to już chyba wyszedł z fazy "wielkiego potencjału" :)
0
raczej to podanie Neymara przypomina podania Messiego (podaje tak w praktycznie każdym meczu;) ) - z lewej nogi na lewe skrzydło.;)
0
oj, wcale niekoniecznie :)
2
Ktoś tam pisał o tym już :)
A w ogóle, to oliwa sprawiedliwa. Zweryfikowali głosy i bardzo dobrze :)
1
Tak, rzeczywiście!:D
Ale trzeba też wziąć pod uwagę fakt, że sam zawodnik może nie chciał po prostu do nas przyjść :)
1
Nawet jakbyś chciał to już za późno;)
3
Zgadzam się, może jest cała masa ludzi "anty-barca" ale kibiców Królewskich jest na pewno więcej, Wystarczy popatrzeć na liczbę polubień strony fcbarca.com na facebooku (77 tys.) a strony realmadryt.pl (ponad 140tys). Oczywiście część z nich (jakieś 60tys;)) to kibice sukcesu. Ale jednak.
2
Skąd wiemy? Wiemy może dlatego, że na największej polskiej stronie kibiców Realu Madryt piszą komentarze typu "Zróbmy na złość Barcelonie, głosujmy na Romę"?
Może dlatego, że kibicom Man Utd czy Arsenalu wisi to, czy będzie leciała Roma czy Barcelona? A NIE UWIERZĘ w to, że w Polsce jest więcej kibiców Romy i CSKA niż Barcelony. A więcej od kibiców Blaugrany jest z pewnością sympatyków Realu Madryt (po La Decimie jest to nieuniknione).