viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No taka z niego baba że ma taką dziewczynę jakiej w życiu nie będziesz mial:)
0
Ronaldo zasłużenie nagroda, choć Neuer też mógł wygrać. Tylko z jakiej racji tam Robben to nie mam pojecia :D
1
No i co? Masz z tym jakiś problem?
6
ja uwazam ze zasłuzenie, wszyscy którzy płaczą z tego powodu to są typowe "Visca dzieci":D
0
a no tak, PSG. ok. mój bład:D
0
I teraz obyśmy nie trafili na Rome lub Monaco :D
0
wiedziałem!!XD
14
Ja tam się cieszę z tego transferu. Co prawda w akcji go nie widziałem, ale jeśli zapłacili za niego 4mln, to właściwie co to jest w dzisiejszej piłce?(niestety). A nuż okaże się strzałem w 10? Chyba nie mamy aż tak ślepych skautów/czy kogoś tam kto go wypatrzył.;)
0
Bo tam jest napisane, że zmieni się w ciągu 24 (chyba 24?) godzin. więc poczekaj :)
0
Przecież Barca też w tym wypadku kupiła :v twój komentarz jest bez sensu. Nawet jeśli za "grosze" to i tak kupiła..
1
no coz. nie bede oceniac poki nie zobacze go w akcji na Camp Nou. oby sie sprawdzil :)
2
będzie na 3 kolejke
0
o kim mówisz konkretnie ?
3
średnie?? Błagam! Suarez, Mathieu, Vermaelen, Rakitic, ter Stegen, Bravo - to są średnie tranfery?
1
rojadirecta.me :)
0
Benzema z roznego
0
co ty gadasz człeku?..
5
Nie było za bardzo innych opcji w ataku to po pierwsze, a po drugie, zawsze warto było spróbować. Teraz przynajmniej wiadomo, że skrzydło nie jest dla Rafinhii.
1
dobry! Naprawdę podoba mi się:) Oprócz muzyki, ale to już każdemu inaczej sie podoba:)
0
mi się wydaje że tam miało być "szczególnie tego drugiego" :)
0
widziałeś choć jeden jego mecz?
0
jeden troszke młodszy:)
0
Przynajmniej jest prawym obrońcą, w przeciwieństwie do Cuadrado.
0
A wytłumaczysz po co?
0
naucz sie ortografii :D
0
Tez sobie pomyslalem aby tak zrobić - kupić i wypożyczyć. Myślę, że dobrze by było jakby zarzad go kupił :)
0
ty tak uważasz, niestety niektórzy "kibice" nie..
5
Martino stał jak kołek?? Kiedy? Oglądałeś mecze??
1
0