2

No taka z niego baba że ma taką dziewczynę jakiej w życiu nie będziesz mial:)

0

Ronaldo zasłużenie nagroda, choć Neuer też mógł wygrać. Tylko z jakiej racji tam Robben to nie mam pojecia :D

1

No i co? Masz z tym jakiś problem?

6

ja uwazam ze zasłuzenie, wszyscy którzy płaczą z tego powodu to są typowe "Visca dzieci":D

0

a no tak, PSG. ok. mój bład:D

0

I teraz obyśmy nie trafili na Rome lub Monaco :D

0

wiedziałem!!XD

14

Ja tam się cieszę z tego transferu. Co prawda w akcji go nie widziałem, ale jeśli zapłacili za niego 4mln, to właściwie co to jest w dzisiejszej piłce?(niestety). A nuż okaże się strzałem w 10? Chyba nie mamy aż tak ślepych skautów/czy kogoś tam kto go wypatrzył.;)

0

Bo tam jest napisane, że zmieni się w ciągu 24 (chyba 24?) godzin. więc poczekaj :)

0

Przecież Barca też w tym wypadku kupiła :v twój komentarz jest bez sensu. Nawet jeśli za "grosze" to i tak kupiła..

1

no coz. nie bede oceniac poki nie zobacze go w akcji na Camp Nou. oby sie sprawdzil :)

2

będzie na 3 kolejke

0

o kim mówisz konkretnie ?

3

średnie?? Błagam! Suarez, Mathieu, Vermaelen, Rakitic, ter Stegen, Bravo - to są średnie tranfery?

1

rojadirecta.me :)

0

Benzema z roznego

0

co ty gadasz człeku?..

5

Nie było za bardzo innych opcji w ataku to po pierwsze, a po drugie, zawsze warto było spróbować. Teraz przynajmniej wiadomo, że skrzydło nie jest dla Rafinhii.

1

dobry! Naprawdę podoba mi się:) Oprócz muzyki, ale to już każdemu inaczej sie podoba:)

0

mi się wydaje że tam miało być "szczególnie tego drugiego" :)

0

widziałeś choć jeden jego mecz?

0

jeden troszke młodszy:)

0

Przynajmniej jest prawym obrońcą, w przeciwieństwie do Cuadrado.

0

A wytłumaczysz po co?

0

naucz sie ortografii :D

0

Tez sobie pomyslalem aby tak zrobić - kupić i wypożyczyć. Myślę, że dobrze by było jakby zarzad go kupił :)

0

ty tak uważasz, niestety niektórzy "kibice" nie..

5

Martino stał jak kołek?? Kiedy? Oglądałeś mecze??

1

jak ktoś nie widział :) własnie ta bramka :)

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?