0

dlatego że przeszedł z Borussi to jej najwiekszego rywala. To tak jak przejść z Barcy do Realu! (wiemy o kim mowa :/ )

0

jak to nie? to wszystko przez kontuzję :P

0

A kto będzie teraz wykonywał rzuty wolne w Barcelonie ? :D Bo mamy i Leo i Neymara i Suareza, który również świetnie strzela z wolnych. Mamy problem bogactwa :D Żeby tylko taki problem był w obronie :D

4

Na początku byłem sceptycznie nastawiony do tego transferu.. No ale z drugiej strony Barcelonie brakowało takiej typowej "9". No i wszyscy tu chcieli wysokiego, silnego i bramkostrzelnego napadziora z prawdziwego zdarzenia :) Myślę, że może to się udać. nie mogę doczekać się sezonu 14/15!! :)

0

spokojnie, wyluzuj może mu się pomyliło ;)

0

Dobrze, że mamy w końcu taką selekcję. Cuenca, dos Santos, Oier - wiadomo było że nie będą grać i dobrze, że odchodzą. Wszystkim życzę powodzenia;)

0

no zwłaszcza pociesza "pan jeden zwód" :D

0

nie,nie,nie,nie,nie!! Dlaczego? :(

0

gorzej niż w klubie?? wątpię..

3

Mnie tam mecz nie rozczarował i się podobał :) nie wiem czemu ale jakoś przyjemnie mi się oglądało ;)

0

to nieoficjalne info.

0

nie ;) Jeśli Szwajcaria naprawdę byłaby lepsza, to by to spotkanie wygrała. A nie wygrała. Więc tak, grają mądrze.

3

właśnie, zgadzam sie. I myślę, że taka gra Argentyny a nie inna, to nie jest przypadek. Nie grają może pięknie, ale mądrze. No i obronę mają solidną - a wszyscy przed mundialem mówili że mają słabą defensywę :)

1

przecież to żart nawiązujący do tego 100 kg ;)

0

Brazylia to w ogóle nie miała obrony i nie wiem jak to się stało. Wiem, że nie było Silvy, no ale przecież obrona to nie tylko Thiago..

0

Kurde, no nie!! no nie!! :(

0

"To prawda, że zawsze się mówi, że kto odchodzi, to już nie wróci, ale zarówno mnie i Rafinhie (...)" nie powinno być Rafinhii? :D

3

"Wiemy, że MUSIMY ściągnąć stopera, choć [...]"
No to jak MUSIMY, to chyba MUSIMY no nie?!

1

mi to brakuje tej jego gry na boisku z Santosu, no ale jak kto woli xd

0

w przeciwieństwie do was, potrafią myśleć ;)

1

Mój wymarzony finał to Niemcy - Argentyna ;)

4

chyba jednak oglądasz jakiegoś innego Leo Messiego :D

8

Wydaje mi się, że dla Messiego trochę za niska. No ale za to Szefunio - klasa.

2

Szpaku to jest mistrz. A chciałbym zaznaczyć, że oprócz mylenia Messiego z Maradoną, to jeszcze powiedział na któregoś z zawodników " di Maria" w drugiej połowie, gdy już nie było go na boisku. I 2 razy powiedział na któregoś z pola Romero. Super xD

0

ma ktoś linka do jakiejś setki Messiego z końca meczu? Bo akurat opuściłem a tu piszą że szkoda tej setki :D

1

Maradona powrócił do reprezentacji!! :D

1

ty też chyba za wolno myślisz :)

0

no właśnie, co w tym fantastycznego? To normalne, że chce aby wrócił do zdrowia..

1

Brazylia będzie miała mega ciężkie zadanie. Bez Ney'a i Silvy będzie im bardzo trudno ale wierzę, że dokopią Niemcom :D

0

oj tam, mały szczegół :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?