viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dlatego że przeszedł z Borussi to jej najwiekszego rywala. To tak jak przejść z Barcy do Realu! (wiemy o kim mowa :/ )
0
jak to nie? to wszystko przez kontuzję :P
0
A kto będzie teraz wykonywał rzuty wolne w Barcelonie ? :D Bo mamy i Leo i Neymara i Suareza, który również świetnie strzela z wolnych. Mamy problem bogactwa :D Żeby tylko taki problem był w obronie :D
4
Na początku byłem sceptycznie nastawiony do tego transferu.. No ale z drugiej strony Barcelonie brakowało takiej typowej "9". No i wszyscy tu chcieli wysokiego, silnego i bramkostrzelnego napadziora z prawdziwego zdarzenia :) Myślę, że może to się udać. nie mogę doczekać się sezonu 14/15!! :)
0
spokojnie, wyluzuj może mu się pomyliło ;)
0
Dobrze, że mamy w końcu taką selekcję. Cuenca, dos Santos, Oier - wiadomo było że nie będą grać i dobrze, że odchodzą. Wszystkim życzę powodzenia;)
0
no zwłaszcza pociesza "pan jeden zwód" :D
0
nie,nie,nie,nie,nie!! Dlaczego? :(
0
gorzej niż w klubie?? wątpię..
3
Mnie tam mecz nie rozczarował i się podobał :) nie wiem czemu ale jakoś przyjemnie mi się oglądało ;)
0
to nieoficjalne info.
0
nie ;) Jeśli Szwajcaria naprawdę byłaby lepsza, to by to spotkanie wygrała. A nie wygrała. Więc tak, grają mądrze.
3
właśnie, zgadzam sie. I myślę, że taka gra Argentyny a nie inna, to nie jest przypadek. Nie grają może pięknie, ale mądrze. No i obronę mają solidną - a wszyscy przed mundialem mówili że mają słabą defensywę :)
1
przecież to żart nawiązujący do tego 100 kg ;)
0
Brazylia to w ogóle nie miała obrony i nie wiem jak to się stało. Wiem, że nie było Silvy, no ale przecież obrona to nie tylko Thiago..
0
Kurde, no nie!! no nie!! :(
0
"To prawda, że zawsze się mówi, że kto odchodzi, to już nie wróci, ale zarówno mnie i Rafinhie (...)" nie powinno być Rafinhii? :D
3
"Wiemy, że MUSIMY ściągnąć stopera, choć [...]"
No to jak MUSIMY, to chyba MUSIMY no nie?!
1
mi to brakuje tej jego gry na boisku z Santosu, no ale jak kto woli xd
0
w przeciwieństwie do was, potrafią myśleć ;)
1
Mój wymarzony finał to Niemcy - Argentyna ;)
4
chyba jednak oglądasz jakiegoś innego Leo Messiego :D
8
Wydaje mi się, że dla Messiego trochę za niska. No ale za to Szefunio - klasa.
2
Szpaku to jest mistrz. A chciałbym zaznaczyć, że oprócz mylenia Messiego z Maradoną, to jeszcze powiedział na któregoś z zawodników " di Maria" w drugiej połowie, gdy już nie było go na boisku. I 2 razy powiedział na któregoś z pola Romero. Super xD
0
ma ktoś linka do jakiejś setki Messiego z końca meczu? Bo akurat opuściłem a tu piszą że szkoda tej setki :D
1
Maradona powrócił do reprezentacji!! :D
1
ty też chyba za wolno myślisz :)
0
no właśnie, co w tym fantastycznego? To normalne, że chce aby wrócił do zdrowia..
1
Brazylia będzie miała mega ciężkie zadanie. Bez Ney'a i Silvy będzie im bardzo trudno ale wierzę, że dokopią Niemcom :D
0
oj tam, mały szczegół :D