0

Mam pytanie, na jakim kanale bedzie Barca Atleti ??

0

kurnaa :/

1

Valdesza? XD

3

no lepiej sprzedać skrzydłowego i kupić typowego napastnika. logic

0

Alexis strasznie biernie. Myśli że dostanie piłkę na nogę. Trochę biegu do piłki ;P

10

jak można być tak głupim? :D

7

"Na pytanie, co się stanie, jeśli Bayern Monachium trafi na Barcelonę, Pep Guardiola skwitował krótko: „Skupiam się na pojedynku z Manchesterem United".
i dobrze powiedział. A nawet jakby Bayern trafił na Barcę, to co? graliby mecze chyba nie? co za głupie pytania.

5

a koło tego brazylijskiego Ronaldo? Czy Cristiano? :)

0

Mam pytanie, czemu Iniesta nie gra w nike magista?

0

Nie wierze.. ze akurat wtedy, kiedy Valdes ma kontuzje i zostajemy bez Puyola ( 3 obroncow!!) To zakladaja na nas jakies kary..no nie wierze..

0

Madrit..hahaha...hahaha

0

Atletico * !!!!!

0

zobaczcie: Atleti prowadziło, ManU rowniez; Barcelona wyrównała, Bayern również:)

0

NEYMAR!!!!!!!!!!!!!!!

0

!wow!!

0

o kurrrrrrr :O

0

już jest xd

0

ależ siata :)

0

Ej ej, nie zapominacie, że ta wrzutka na Messiego (Alvesa) była idealna. Tak, że Messi uderzył celnie głową:D

0

Pinto=zawał ;D ale to co miał obronić to obronił, więc jest ok. Vamos barca!!

0

Troche wiary, ludzie...

0

Tak sie zastanawialem, czy redakcja zrobi nam jakis zart dzis :) dobre! :D

0

wątpię, że w sytuacji kiedy Pinto dostaje czerwo Martino nie stawia na Oiera a jakiegoś z pola... przecież w końcu mamy bramkarza.. nawet Oier zapewne lepiej by sobie poradził od takiego Pique :-D

0

no ale dla nas:)

0

Mój idealny scenariusz na dziś to uzyskanie bardzo dobrego rezultatu i jeśli tak się stanie, to żeby Cesc się wykartkował. Jeśli przejdziemy dalej a Fabs zobaczy kartkę w rewanżu (bo pewnie wystąpi) będzie to ogromna strata. Ale musimy uzyskać mega dobry wynik, a o to będzie cięzko. :) VeB :)

0

naprawdę? mi chodziło bardzo dobrze. No i później masz ten mecz jakby na swoim koncie, możesz go oglądać i oglądać za darmo. :)

0

warto jak najbardziej! ja oglądałem mecz z City i naprawdę nic się nie ścinało. Polski komentarz, jakość trochę gorsza od tej w TV ale to wiadome. ale polecam bo byłem zadowolony ;)

0

jak Leo wygląda na zdjęciu o.O

0

moim zdaniem, Pedro jest lepszy w defensywie od Alexisa. :)

0

Czasem słuchasz Los Manolos (program w telewizji Cuatro - przyp. tłum.) i aż czujesz woń "madridismo". Jestem zwolennikiem swobody wypowiedzi, ale opinie należy wyrażać w obiektywny sposób". bardzo mądra wypowiedź. Podoba mi się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?