viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam pytanie, na jakim kanale bedzie Barca Atleti ??
0
kurnaa :/
1
Valdesza? XD
3
no lepiej sprzedać skrzydłowego i kupić typowego napastnika. logic
0
Alexis strasznie biernie. Myśli że dostanie piłkę na nogę. Trochę biegu do piłki ;P
10
jak można być tak głupim? :D
7
"Na pytanie, co się stanie, jeśli Bayern Monachium trafi na Barcelonę, Pep Guardiola skwitował krótko: „Skupiam się na pojedynku z Manchesterem United".
i dobrze powiedział. A nawet jakby Bayern trafił na Barcę, to co? graliby mecze chyba nie? co za głupie pytania.
5
a koło tego brazylijskiego Ronaldo? Czy Cristiano? :)
0
Mam pytanie, czemu Iniesta nie gra w nike magista?
0
Nie wierze.. ze akurat wtedy, kiedy Valdes ma kontuzje i zostajemy bez Puyola ( 3 obroncow!!) To zakladaja na nas jakies kary..no nie wierze..
0
Madrit..hahaha...hahaha
0
Atletico * !!!!!
0
zobaczcie: Atleti prowadziło, ManU rowniez; Barcelona wyrównała, Bayern również:)
0
NEYMAR!!!!!!!!!!!!!!!
0
!wow!!
0
o kurrrrrrr :O
0
już jest xd
0
ależ siata :)
0
Ej ej, nie zapominacie, że ta wrzutka na Messiego (Alvesa) była idealna. Tak, że Messi uderzył celnie głową:D
0
Pinto=zawał ;D ale to co miał obronić to obronił, więc jest ok. Vamos barca!!
0
Troche wiary, ludzie...
0
Tak sie zastanawialem, czy redakcja zrobi nam jakis zart dzis :) dobre! :D
0
wątpię, że w sytuacji kiedy Pinto dostaje czerwo Martino nie stawia na Oiera a jakiegoś z pola... przecież w końcu mamy bramkarza.. nawet Oier zapewne lepiej by sobie poradził od takiego Pique :-D
0
no ale dla nas:)
0
Mój idealny scenariusz na dziś to uzyskanie bardzo dobrego rezultatu i jeśli tak się stanie, to żeby Cesc się wykartkował. Jeśli przejdziemy dalej a Fabs zobaczy kartkę w rewanżu (bo pewnie wystąpi) będzie to ogromna strata. Ale musimy uzyskać mega dobry wynik, a o to będzie cięzko. :) VeB :)
0
naprawdę? mi chodziło bardzo dobrze. No i później masz ten mecz jakby na swoim koncie, możesz go oglądać i oglądać za darmo. :)
0
warto jak najbardziej! ja oglądałem mecz z City i naprawdę nic się nie ścinało. Polski komentarz, jakość trochę gorsza od tej w TV ale to wiadome. ale polecam bo byłem zadowolony ;)
0
jak Leo wygląda na zdjęciu o.O
0
moim zdaniem, Pedro jest lepszy w defensywie od Alexisa. :)
0
Czasem słuchasz Los Manolos (program w telewizji Cuatro - przyp. tłum.) i aż czujesz woń "madridismo". Jestem zwolennikiem swobody wypowiedzi, ale opinie należy wyrażać w obiektywny sposób". bardzo mądra wypowiedź. Podoba mi się.