viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co do ciekawostki jednego z uzytkownikow, ze kiedy przed El Clasico w 2010 wygralismy z Almerią 8-0 a potem rozbilismy Real:
• wtedy tez Leo ( w spotkaniu z Almerią) strzelil hattricka
• Iniesta trafil do siatki, podobnie jak Pedro
Mamy ciekawe powiazania:) wiem, ze to nie ma wiekszego znaczenia, ale fajne ciekawostki.
0
Bedzie nagrywac gameplay`e z minecrafta xD
0
O tym samym pomyslalem. Jak bedzie, ustawie sobie na tapete.
0
Brawo Leo! Brawo Barca!
0
7!!!!!!!!!
0
łoooo :O
0
Ney wchodzi :P*wejdzie ;)
0
strzelić historyczną bramkę i to jeszcze na własnym stadionie - coś pięknego! :)
0
Messi tworzy nową historię :)
0
a ty bez mózgu :D
0
mi się podoba gra Pedro - wkręca obrońców osasuny w ziemię..
0
ooo z powtórki - ależ bramka i to z lewej nogi o ile się nie mylę :)
0
akurat nie widziałem bramki,no ._.
0
Takiego Leo chcemy widzieć :)
0
musztarda po obiedzie hahaha
komentator mega! :D
0
Alexisss :D
0
ajajaj
0
nie :)
0
Xavi genio :D
0
gooooooooooool!!!!!!!!!!
0
poprawcie to, nie da sie czytac przez te bledy..
0
Niee tylko nie on
0
Tez licze na dobry wystep obu ( bo chyba oni wystapia) ale wtedy Martino bedzie mial prawdziwy dylemat :D
0
Neymar to akurat swietnie gra obiema nogami. Wiec on moze grac i na lewej i na prawej.
1
Gerard to przyszłość Barcelony. :)
0
wrócą w wersji odnowionej; Neymar & Messi. :)
0
noo, nie był bym taki pewien tej wygranej z Osasuną..
0
27 lat to stary? On ma przed sobą jeszcze co najmniej 5 lat gry na wysokim poziomie.
0
*jest nadal :P
0
co ty gadasz człeku