0

Co do ciekawostki jednego z uzytkownikow, ze kiedy przed El Clasico w 2010 wygralismy z Almerią 8-0 a potem rozbilismy Real:
• wtedy tez Leo ( w spotkaniu z Almerią) strzelil hattricka
• Iniesta trafil do siatki, podobnie jak Pedro
Mamy ciekawe powiazania:) wiem, ze to nie ma wiekszego znaczenia, ale fajne ciekawostki.

0

Bedzie nagrywac gameplay`e z minecrafta xD

0

O tym samym pomyslalem. Jak bedzie, ustawie sobie na tapete.

0

Brawo Leo! Brawo Barca!

0

7!!!!!!!!!

0

łoooo :O

0

Ney wchodzi :P*wejdzie ;)

0

strzelić historyczną bramkę i to jeszcze na własnym stadionie - coś pięknego! :)

0

Messi tworzy nową historię :)

0

a ty bez mózgu :D

0

mi się podoba gra Pedro - wkręca obrońców osasuny w ziemię..

0

ooo z powtórki - ależ bramka i to z lewej nogi o ile się nie mylę :)

0

akurat nie widziałem bramki,no ._.

0

Takiego Leo chcemy widzieć :)

0

musztarda po obiedzie hahaha
komentator mega! :D

0

Alexisss :D

0

ajajaj

0

nie :)

0

Xavi genio :D

0

gooooooooooool!!!!!!!!!!

0

poprawcie to, nie da sie czytac przez te bledy..

0

Niee tylko nie on

0

Tez licze na dobry wystep obu ( bo chyba oni wystapia) ale wtedy Martino bedzie mial prawdziwy dylemat :D

0

Neymar to akurat swietnie gra obiema nogami. Wiec on moze grac i na lewej i na prawej.

1

Gerard to przyszłość Barcelony. :)

0

wrócą w wersji odnowionej; Neymar & Messi. :)

0

noo, nie był bym taki pewien tej wygranej z Osasuną..

0

27 lat to stary? On ma przed sobą jeszcze co najmniej 5 lat gry na wysokim poziomie.

0

*jest nadal :P

0

co ty gadasz człeku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?