viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
masz: z powodów osobistych..
0
mamy Tate :) moim zdaniem rozdział z Guardiolą jest zamknięty.
0
w sensie - sugerujesz, że Messi będzie "słabł" przy Neymarze?
0
czasami :)
0
jemu chyba bardziej chodzi o to, że żaden piłkarz nie powinien być tyle wart. W dzisiejszych czasach pieniądze się za bardzo liczą w światowym futbolu.. kto nie ma kasy, ten jest przegrany na starcie.
0
proszę cię człowieku nie ośmieszaj się :D
0
no co? Z tego co pamiętam nigdy się źle nie wypowiadał o nim. Czasem to 'cham' ale ja go lubię, bo ma klasę i jest genialnym trenerem.
0
przecież Neymar strzelił hat-tricka, a to jest bardzo ważne prawda? A o meczu Hiszpanii z Włochami też jest news, ale tam był jeden gol.
0
Neymar w następnym spotkaniu pokaże formę jaką zaprezentował dziś. Tak myślę i oby:)
0
Barca B? XD ty mowisz serio??
0
ojj tak. zdecydowanie. Ale trochę nie na temat xd
0
że dziękuje rodzinie, przyjaciołom itp.
0
ja jakoś teraz nie jest wzruszony, wiedziałem że i tak to nadejdzie, ale co to będzie jak faktycznie pożegnamy Puyola pod koniec sezonu. Będę ryczał jak dziecko, gorzej niż przy pożegnaniu Abiego. ¡gracias Puyol!
0
kasa ci sie nie zgadza?
0
Podziękował wszystkim. no to koniec :(
0
ja nie miałem, ale już jest ;)
0
mam przeczucie, że odejdzie. Tak to nie zwoływałby konferencji prasowej. Tylko po to, żeby zdementować plotki? móglby to zrobić przy okazji jakiegoś wywiadu. Ale zobaczymy :)
0
da się usuwać komentarze? :D
0
co
nawet jak na żart, jest słaby ;)
0
haha co to jest :D
0
śmieszne trochę, że nie wybraliście Xaviego na zawodnika meczu, bo to on był faktycznie najlepszy. i pod względem statystyk i biorąc pod uwagę tylko obraz gry.
0
Pewnie nigdy nawet nie widziales jego gry w Barcie ;))
0
wiesz co wlasnie napisales? Ze gasi Pedro ( tzn. Ze jest lepszy) i ze sie do Pedro nie umywa, czyli ze nawet nie ma go co do Pedro porównywac (bo jest gorszy). Logicznie to nie ma sensu..
0
Wygraliśmy 4-1 ale i tak 90% bedzie narzekac..
0
A jak Leo wyskoczyl xD brawo capitano!!!
0
Ale jestescie pojebani ;] zamiast ogladac mecz komentujecie wg reguly " wszyscy graja fatalnie, nie mamy juz mistrza".. ja nie moge..
0
Hahaha... ja nie moge.. w kazdym meczu jest to samo. Narzekacie i narzekacie. Poczekajcie z ocena do konca meczu, bo wlasnie przez to nazywaja was visca dziecmi. Strzelilismy 2 piekne bramki, a to dopiero 1 polowa. Poczekajcie do konca, powiadam wam.
0
Genioo Leo:)
0
Ja tez tak mam.
0
Ronaldo z wolnego trafil gracza atleti w reke