0

masz: z powodów osobistych..

0

mamy Tate :) moim zdaniem rozdział z Guardiolą jest zamknięty.

0

w sensie - sugerujesz, że Messi będzie "słabł" przy Neymarze?

0

czasami :)

0

jemu chyba bardziej chodzi o to, że żaden piłkarz nie powinien być tyle wart. W dzisiejszych czasach pieniądze się za bardzo liczą w światowym futbolu.. kto nie ma kasy, ten jest przegrany na starcie.

0

proszę cię człowieku nie ośmieszaj się :D

0

no co? Z tego co pamiętam nigdy się źle nie wypowiadał o nim. Czasem to 'cham' ale ja go lubię, bo ma klasę i jest genialnym trenerem.

0

przecież Neymar strzelił hat-tricka, a to jest bardzo ważne prawda? A o meczu Hiszpanii z Włochami też jest news, ale tam był jeden gol.

0

Neymar w następnym spotkaniu pokaże formę jaką zaprezentował dziś. Tak myślę i oby:)

0

Barca B? XD ty mowisz serio??

0

ojj tak. zdecydowanie. Ale trochę nie na temat xd

0

że dziękuje rodzinie, przyjaciołom itp.

0

ja jakoś teraz nie jest wzruszony, wiedziałem że i tak to nadejdzie, ale co to będzie jak faktycznie pożegnamy Puyola pod koniec sezonu. Będę ryczał jak dziecko, gorzej niż przy pożegnaniu Abiego. ¡gracias Puyol!

0

kasa ci sie nie zgadza?

0

Podziękował wszystkim. no to koniec :(

0

ja nie miałem, ale już jest ;)

0

mam przeczucie, że odejdzie. Tak to nie zwoływałby konferencji prasowej. Tylko po to, żeby zdementować plotki? móglby to zrobić przy okazji jakiegoś wywiadu. Ale zobaczymy :)

0

da się usuwać komentarze? :D

0

co
nawet jak na żart, jest słaby ;)

0

haha co to jest :D

0

śmieszne trochę, że nie wybraliście Xaviego na zawodnika meczu, bo to on był faktycznie najlepszy. i pod względem statystyk i biorąc pod uwagę tylko obraz gry.

0

Pewnie nigdy nawet nie widziales jego gry w Barcie ;))

0

wiesz co wlasnie napisales? Ze gasi Pedro ( tzn. Ze jest lepszy) i ze sie do Pedro nie umywa, czyli ze nawet nie ma go co do Pedro porównywac (bo jest gorszy). Logicznie to nie ma sensu..

0

Wygraliśmy 4-1 ale i tak 90% bedzie narzekac..

0

A jak Leo wyskoczyl xD brawo capitano!!!

0

Ale jestescie pojebani ;] zamiast ogladac mecz komentujecie wg reguly " wszyscy graja fatalnie, nie mamy juz mistrza".. ja nie moge..

0

Hahaha... ja nie moge.. w kazdym meczu jest to samo. Narzekacie i narzekacie. Poczekajcie z ocena do konca meczu, bo wlasnie przez to nazywaja was visca dziecmi. Strzelilismy 2 piekne bramki, a to dopiero 1 polowa. Poczekajcie do konca, powiadam wam.

0

Genioo Leo:)

0

Ja tez tak mam.

0

Ronaldo z wolnego trafil gracza atleti w reke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?