0

Andrzeju? Co to za głupia nazwa. Tak samo jak Czesiek. Ludzie, to jest Andres i Cesc, nie zmieniajcie tego na polskie imiona..

0

Ja myślę, ze tu trochę złośliwie piszecie "Kto to jest Guti?", ale ja serio nie wiem kto to jest. :D nie pamiętam gościa.. może pamięć mnie zawodzi..

0

a czy to wina zawodników, że sędzia podyktował (słusznie zresztą) rzut karny? Czy to wina kibiców?

0

Przecież faul po pierwsze: zaczął się przed linią pola karnego, ale skosił Messiego już w polu karnym
po drugie: sędzia nie miał żadnych podstaw, aby nie podyktować karnego i pokazać czerwonej kartki. Gdyby nie było faulu, Leo byłby sam na sam z bramkarzem. Nie mogą mieć żadnych pretensji.

0

ja obejrzę Bayern - Arsenal :)

0

Miny jak Phil Jones :D

0

aha, ok już jest :D

0

złe są statystyki, przeciez mieliśmy karnego..

0

dobranoc!

0

jeju jaka zawalona strona

0

Jak to powiedział Mou: "Najgorsza Barca od wielu lat"!!!
:)

0

2 kurna zero !!!!!!!!!!!

0

Valdes!!!

0

a mówiłem, że Xavi jest fantastyczny??

0

nie było!!!!

0

Ney zaraz wejdzie spokojnie :D

0

Messsssi !!!!!

0

oby strzelił..

0

karnyyyyyyy

0

ale głupi jesteś...

0

u nas Mascherano też faulował :P

0

won z tej strony :)

0

no tak sprzedać najlepszego strzelca

0

ale zaje*ał :D

0

nareszcie strzał! xd

0

ręka była..

0

Valdeza xd

0

zawałzawał

0

też tak słyszałem xD

0

serce mi bije jak szalone! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?