viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Andrzeju? Co to za głupia nazwa. Tak samo jak Czesiek. Ludzie, to jest Andres i Cesc, nie zmieniajcie tego na polskie imiona..
0
Ja myślę, ze tu trochę złośliwie piszecie "Kto to jest Guti?", ale ja serio nie wiem kto to jest. :D nie pamiętam gościa.. może pamięć mnie zawodzi..
0
a czy to wina zawodników, że sędzia podyktował (słusznie zresztą) rzut karny? Czy to wina kibiców?
0
Przecież faul po pierwsze: zaczął się przed linią pola karnego, ale skosił Messiego już w polu karnym
po drugie: sędzia nie miał żadnych podstaw, aby nie podyktować karnego i pokazać czerwonej kartki. Gdyby nie było faulu, Leo byłby sam na sam z bramkarzem. Nie mogą mieć żadnych pretensji.
0
ja obejrzę Bayern - Arsenal :)
0
Miny jak Phil Jones :D
0
aha, ok już jest :D
0
złe są statystyki, przeciez mieliśmy karnego..
0
dobranoc!
0
jeju jaka zawalona strona
0
Jak to powiedział Mou: "Najgorsza Barca od wielu lat"!!!
:)
0
2 kurna zero !!!!!!!!!!!
0
Valdes!!!
0
a mówiłem, że Xavi jest fantastyczny??
0
nie było!!!!
0
Ney zaraz wejdzie spokojnie :D
0
Messsssi !!!!!
0
oby strzelił..
0
karnyyyyyyy
0
ale głupi jesteś...
0
u nas Mascherano też faulował :P
0
won z tej strony :)
0
no tak sprzedać najlepszego strzelca
0
ale zaje*ał :D
0
nareszcie strzał! xd
0
ręka była..
0
Valdeza xd
0
zawałzawał
0
też tak słyszałem xD
0
serce mi bije jak szalone! :D