viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mogoł?? o.O
0
ściął* :P
0
o to w takim razie 100 lat na jutro! :D
0
ja jak zawsze (co wynika z mojego niepoprawnego optymizmu) myślę o zwycięstwie. Ale chyba remis też nie będzie zły. Oczywiście bramkowy remis. :) A porażka nie wchodzi w grę! :D
0
może się twój sen ziści :)
mi się śniło, że w pierwszym meczu przegraliśmy 2-1, a w drugim na Camp Nou 2-0 :D
0
A jeśli Bartra wystąpi jutro i popełni jakiś masakryczny błąd, to znowu go będziecie sprzedawać :) Lepiej się modlić o to, żeby Szefunio wyzdrowiał na jutro.
0
no nie...
0
chodzi mu o Pele. Maradona się podjął a Pele nie.
0
Bartra? A dlaczego? Masche jest od niego o klasę lepszy. Bartra sie nadal uczy, a u pary Pique-Masche nie musimy sie martwic (teoretycznie) o głupie bledy.
0
No no Gerard aż 20 odbiorów! Brawo! :D
0
Pewnie chodzi mu o Cuenkę.
0
sprzedasz powiadasz :D
0
Bartra? Wiesz jakby go napastnicy City zjechali? Bartra to jeszcze nie ten poziom co Pique czy Masche.
0
ja się z tobą nie zgadzam tylko co do Neymara. w pierwszej "11" powinien wyjść Pedro.
0
Jakim indywidualnym czlowieku co ty pieprzysz..
Bardzo dobrze ze kupili Bale`a, on daje i bedzie dawal im duzo, tak samo jak Neymar nam.
0
Dokladnie, wczoraj tez to napisalem ;)
0
Wszyscy mowicie ze zagra Xavi. A moze Tata chcial zobaczyc jak gra zespół ktory wystepowal wczoraj z Rayo? Moze tą 11 (prócz Puyola) chce poslać na batalię z City? Rzeczywiscie zarowno Fabregas jak i Don Andres są w niesamowitej formie. Spokojnie, przeciez Martino to widzi :)
0
Tak wlasnie o taniec
0
Zobaczcie, Neymar jest o rok młodszy od Tello, a zjada go na starcie.. i krócej jest w Europie. Broniłem się przed tym zawsze, ale taka prawda - Tello to nie jest piłkarz dla Barcelony.
0
a u mnie za oknem puszczają petardy :D Jakby za zwycięstwo Barcy xD
0
podstarzały?!?! 34 lata to podstarzały?! Powaliło cię?
0
źle napisaliście
Cesc miał asysty do Leo i Pedro. Do Alexisa miał Messi.
0
rozjedziemy ich
hehe
trel
0
Neymar - i nic więcej nie potrzeba wyjaśniać. To magik na miarę Ronaldinho. brawo brawo brawo.
0
to drugie, po wrzutki Daniego czasem dają korzyść :P
0
widzieliście jakie ładne zagranie Neya? hehe już czaruje :P
0
Don Andres.. cóż to było za zagranie.. niesamowite!
0
PEDROOO!!!!
0
a co to przed chwilą było?? cudowny wslizg Puyola?? Messi mu troche namieszał tylko, nieporoozumienie. Ale takich rzeczy mi nie pisz!!
0
Ale Leo wrócił. Stracił i wrócił. to się ceni :P