0

mogoł?? o.O

0

ściął* :P

0

o to w takim razie 100 lat na jutro! :D

0

ja jak zawsze (co wynika z mojego niepoprawnego optymizmu) myślę o zwycięstwie. Ale chyba remis też nie będzie zły. Oczywiście bramkowy remis. :) A porażka nie wchodzi w grę! :D

0

może się twój sen ziści :)
mi się śniło, że w pierwszym meczu przegraliśmy 2-1, a w drugim na Camp Nou 2-0 :D

0

A jeśli Bartra wystąpi jutro i popełni jakiś masakryczny błąd, to znowu go będziecie sprzedawać :) Lepiej się modlić o to, żeby Szefunio wyzdrowiał na jutro.

0

no nie...

0

chodzi mu o Pele. Maradona się podjął a Pele nie.

0

Bartra? A dlaczego? Masche jest od niego o klasę lepszy. Bartra sie nadal uczy, a u pary Pique-Masche nie musimy sie martwic (teoretycznie) o głupie bledy.

0

No no Gerard aż 20 odbiorów! Brawo! :D

0

Pewnie chodzi mu o Cuenkę.

0

sprzedasz powiadasz :D

0

Bartra? Wiesz jakby go napastnicy City zjechali? Bartra to jeszcze nie ten poziom co Pique czy Masche.

0

ja się z tobą nie zgadzam tylko co do Neymara. w pierwszej "11" powinien wyjść Pedro.

0

Jakim indywidualnym czlowieku co ty pieprzysz..
Bardzo dobrze ze kupili Bale`a, on daje i bedzie dawal im duzo, tak samo jak Neymar nam.

0

Dokladnie, wczoraj tez to napisalem ;)

0

Wszyscy mowicie ze zagra Xavi. A moze Tata chcial zobaczyc jak gra zespół ktory wystepowal wczoraj z Rayo? Moze tą 11 (prócz Puyola) chce poslać na batalię z City? Rzeczywiscie zarowno Fabregas jak i Don Andres są w niesamowitej formie. Spokojnie, przeciez Martino to widzi :)

0

Tak wlasnie o taniec

0

Zobaczcie, Neymar jest o rok młodszy od Tello, a zjada go na starcie.. i krócej jest w Europie. Broniłem się przed tym zawsze, ale taka prawda - Tello to nie jest piłkarz dla Barcelony.

0

a u mnie za oknem puszczają petardy :D Jakby za zwycięstwo Barcy xD

0

podstarzały?!?! 34 lata to podstarzały?! Powaliło cię?

0

źle napisaliście
Cesc miał asysty do Leo i Pedro. Do Alexisa miał Messi.

0

rozjedziemy ich
hehe
trel

0

Neymar - i nic więcej nie potrzeba wyjaśniać. To magik na miarę Ronaldinho. brawo brawo brawo.

0

to drugie, po wrzutki Daniego czasem dają korzyść :P

0

widzieliście jakie ładne zagranie Neya? hehe już czaruje :P

0

Don Andres.. cóż to było za zagranie.. niesamowite!

0

PEDROOO!!!!

0

a co to przed chwilą było?? cudowny wslizg Puyola?? Messi mu troche namieszał tylko, nieporoozumienie. Ale takich rzeczy mi nie pisz!!

0

Ale Leo wrócił. Stracił i wrócił. to się ceni :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?