viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taaak! Czekałem na to. teraz zobaczymy czy trochę pogra :)
0
nie zrezygnowała, tylko sam odszedł..
0
Przeciez gral ostatnio
0
Dobry sklad. I po zwyciestwo! :)
0
taak !
0
Wzruszająca historia, mów dalej
0
ja bym dał odpocząć Pedro, który bardzo dużo gra - i za niego Tello. Co do Cesca to nie wiem:)
0
przecież to PRZEWIDYWANE składy. błagam cię..
0
Brazylijczyk Neymar nie jest jeszcze w pełni gotów do gry, w związku z czym dzisiejszy mecz przeciwko Realowi Sociedad obejrzy z trybun stadionu Anotea.
chyba masz tu odpowiedź gdzie będzie podczas meczu..
0
Real podarowal zwyciestwo? Błagam
0
Nie byl oszczedzany tylko pauzowal za kartki
0
o co się zakładasz?
0
tak u mnie tez tak jest ale redakcja pokazala przy Leo asyste to jakis bląd chyba.
0
co w tym śmiesznego?
0
Barcelonie nawet deszcz nie straszny.. :)
a poza tym, ja zagłosowałem na Iniestę, jak zwykle pięknie wkręcał rywali w ziemię - no i asysta przy golazo Leo. ;)
0
opcja z dwoma defensywnymi pomocnikami mi się osobiście podoba, natomiast ja bym nie wystawił Bartry. Chłopak jeszcze młody, nie ograny na arenie międzynarodowej. A duet Pique-Masche sprawuje się bardzo dobrze. Moje marzenia to Pique-Puyol, ale nasz kapitan ma kontuzje cały czas, a i forma nie ta sama..
0
Song jak zwykle modny :D
0
Razem z Neymarem :)
0
"Dla pomyślnego dla wszystkich culé przebiegu meczu niezbędna będzie obecność skrzydłowych, harujących od jednego pola karnego pod drugie. FC Barcelona musi postawić na wybieganych, agresywnych, świetnych w pressingu skrajnych napastników. To oczywiste, że w zaistniałej sytuacji naturalnym wyborem są Alexis Sánchez („rzut oka na statystyki" i rozkwit pod wodzą Martino) oraz Pedro. Kanaryjczyk jest bardzo inteligentnym i świadomym taktycznie piłkarzem, którego umiejętność przetwarzania boiskowych wydarzeń jest wręcz imponująca."
chyba jest tu wszystko wyjaśnione, dlaczego. Poza tym może ze względu na kontuzję.
0
Barca nigdy nie będzie grała z kontry.. Domeną Blaugrany jest atak pozycyjny. :)
0
Tak powiedział, ale czy to jest prawda?
0
Ja się nie orientuję, ale może faktycznie warto by było sprowadzić Iñigo Martineza?
0
więcej optymizmu :)
0
Pomyślcie. Wielu boi się Manchesteru City i może słusznie. Ale gdyby naprawdę byli lepsi od nas, to by byli na 1 miejscu w grupie. To prawda, oni mieli Bayern. Lecz warto chyba spojrzeć na to wszystko bardziej optymistycznie. :)
0
" Ponadto Cesc bardziej pasuje do jego stylu niż Iniesta" co za bzdura! Iniesta jest po kontuzji, Tata nie chciał od razu go wystawiać, a ci już snują jakieś podejrzenia. Może powinni napisać, że go chce sprzedać?
0
idealnie napisane ;)
0
mi się pomysł podoba, taki oryginalny. Ale powiedz to Martino :)
Formacja Barcelony chyba dlugo pozostanie nie zmieniona. A szkoda. :)
0
jedna* :)
0
czykawki ?
0
ale symulka teraz akurat była xd