0

Taaak! Czekałem na to. teraz zobaczymy czy trochę pogra :)

0

nie zrezygnowała, tylko sam odszedł..

0

Przeciez gral ostatnio

0

Dobry sklad. I po zwyciestwo! :)

0

taak !

0

Wzruszająca historia, mów dalej

0

ja bym dał odpocząć Pedro, który bardzo dużo gra - i za niego Tello. Co do Cesca to nie wiem:)

0

przecież to PRZEWIDYWANE składy. błagam cię..

0

Brazylijczyk Neymar nie jest jeszcze w pełni gotów do gry, w związku z czym dzisiejszy mecz przeciwko Realowi Sociedad obejrzy z trybun stadionu Anotea.
chyba masz tu odpowiedź gdzie będzie podczas meczu..

0

Real podarowal zwyciestwo? Błagam

0

Nie byl oszczedzany tylko pauzowal za kartki

0

o co się zakładasz?

0

tak u mnie tez tak jest ale redakcja pokazala przy Leo asyste to jakis bląd chyba.

0

co w tym śmiesznego?

0

Barcelonie nawet deszcz nie straszny.. :)
a poza tym, ja zagłosowałem na Iniestę, jak zwykle pięknie wkręcał rywali w ziemię - no i asysta przy golazo Leo. ;)

0

opcja z dwoma defensywnymi pomocnikami mi się osobiście podoba, natomiast ja bym nie wystawił Bartry. Chłopak jeszcze młody, nie ograny na arenie międzynarodowej. A duet Pique-Masche sprawuje się bardzo dobrze. Moje marzenia to Pique-Puyol, ale nasz kapitan ma kontuzje cały czas, a i forma nie ta sama..

0

Song jak zwykle modny :D

0

Razem z Neymarem :)

0

"Dla pomyślnego dla wszystkich culé przebiegu meczu niezbędna będzie obecność skrzydłowych, harujących od jednego pola karnego pod drugie. FC Barcelona musi postawić na wybieganych, agresywnych, świetnych w pressingu skrajnych napastników. To oczywiste, że w zaistniałej sytuacji naturalnym wyborem są Alexis Sánchez („rzut oka na statystyki" i rozkwit pod wodzą Martino) oraz Pedro. Kanaryjczyk jest bardzo inteligentnym i świadomym taktycznie piłkarzem, którego umiejętność przetwarzania boiskowych wydarzeń jest wręcz imponująca."
chyba jest tu wszystko wyjaśnione, dlaczego. Poza tym może ze względu na kontuzję.

0

Barca nigdy nie będzie grała z kontry.. Domeną Blaugrany jest atak pozycyjny. :)

0

Tak powiedział, ale czy to jest prawda?

0

Ja się nie orientuję, ale może faktycznie warto by było sprowadzić Iñigo Martineza?

0

więcej optymizmu :)

0

Pomyślcie. Wielu boi się Manchesteru City i może słusznie. Ale gdyby naprawdę byli lepsi od nas, to by byli na 1 miejscu w grupie. To prawda, oni mieli Bayern. Lecz warto chyba spojrzeć na to wszystko bardziej optymistycznie. :)

0

" Ponadto Cesc bardziej pasuje do jego stylu niż Iniesta" co za bzdura! Iniesta jest po kontuzji, Tata nie chciał od razu go wystawiać, a ci już snują jakieś podejrzenia. Może powinni napisać, że go chce sprzedać?

0

idealnie napisane ;)

0

mi się pomysł podoba, taki oryginalny. Ale powiedz to Martino :)
Formacja Barcelony chyba dlugo pozostanie nie zmieniona. A szkoda. :)

0

jedna* :)

0

czykawki ?

0

ale symulka teraz akurat była xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?