0

mamy Pedrito i Tello. To chyba dobrze.

0

no właśnie, tak to jest. Ktoś nie lubił Pedro i wyrzucał go z klubu, a potem nagle zmienia zdanie. Albo na odwrót..

0

Ta jasne XD

0

dzięki.

0

Neymara to chyba oceniać nie można. :)

0

"Real jest faworytem w lidze i w Lidze Mistrzów".
Śmiem niestety wątpić, że w lidze hiszpańskiej Królewscy są faworytami. No ale każdy ma swoje zdanie.

0

Niestety znudzony trochę naszą grą zasnąłem jeszcze przed końcem pierwszej połowy. Nie ma jeszcze ocen, więc czy ktoś powie, jak spisywał się Tello? Lub np. nasza przyszła gwiazda, S. Roberto? ;)

0

z Levante

0

czemu tak pesymistycznie? Messi jest najlepszy i dlatego jest nam potrzebny. A zwróć uwagę, że graliśmy składem "rezerwowym".

0

wyjdz i nie wracaj

0

no to tak:
Najlepszy jest futbolhd.pl, ale nie wiem czy dziś działa.
http://pl-sport.tv/index.html - słaba jakość, ale można obejrzeć.
rojadirecta.me - jeśli ktoś chce na tablecie
:)

0

a skąd ty wiesz?

0

dobry skład:) po zwycięstwo! ;)

0

a gdzie masz Athletico?

0

wielki kibic, chce 3 punkty w Pucharze Króla :D chyba, ze to pomyłka, ale bardzo śmieszna :D

0

ta, właśnie ryczę za to, że nie ma Messiego który tyle czasu nie grał.

0

moim zdaniem to plotka, ale dzięki za info. Oby nie :P

0

ale masz zajebista nazwe :D

0

a po co to tutaj stawiasz? xD

0

rezerwy maja swoje mecze, my mamy swoje.

0

Bale? to jakaś kpina..

0

Można i tak uważać, zwłaszcza, że wygrali już chyba wszystko, a w ostatnim Pucharze Konfederacji zawiedli (o ile dotarcie do finału można nazwać zawodem). Niemniej jednak jako zdobywcy ostatnich MŚ są jak najbardziej faworytami.

0

Wiadomo, że większość z was będzie za Alexisem i jego golazo przeciwko Realowi Madryt. Ale musicie przyznać, że bramka Diego Costy niesamowita!

0

Moim zdaniem na nadchodzące MŚ jest trzech głównych faworytów. Brazylia, Hiszpania, Argentyna. No i Niemcy, mają bardzo dobrą drużynę.

0

No i na co to piszesz? No po co?

1

„Tym razem nie wygrał najlepszy" - jednak, pomimo wszystko, nie powinni tak pisać..

0

na poczatku glosowali (powiedzmy ze na kogo chca) a gdy podliczyli glosy wylonili finalowa trojke. bo jakby wszystkich pilkarzy tam zebrac i na gali dopiero oglosic to troche glupio nie?

0

Iniesta Andrés Xavi Neymar - Messi tak głosował. Na Neymara? :) hehe no może być :D Bez zaskoczenia :D

0

duży szacunek dla obu zawodników! Super się zachowali :)

0

Ciesze sie, ze wygral Cristiano. Zasluzyl naprawde. Ale czytam tak sobie tu komentarze i widze ze naprawde uzytkownicy tej strony umieja zachowac poziom. Gratuluja, mowia ze zasluzyl.. A tymczasem na stronie realmadrid.pl.. "Czuje bol dupy ze strony katalonczykow" "On nie jechal na sterydach i tyle osiagnal"... przepraszam, jesli kogos to nie interesuje ale teraz widac, kto zaczyna "walke".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?