viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mamy Pedrito i Tello. To chyba dobrze.
0
no właśnie, tak to jest. Ktoś nie lubił Pedro i wyrzucał go z klubu, a potem nagle zmienia zdanie. Albo na odwrót..
0
Ta jasne XD
0
dzięki.
0
Neymara to chyba oceniać nie można. :)
0
"Real jest faworytem w lidze i w Lidze Mistrzów".
Śmiem niestety wątpić, że w lidze hiszpańskiej Królewscy są faworytami. No ale każdy ma swoje zdanie.
0
Niestety znudzony trochę naszą grą zasnąłem jeszcze przed końcem pierwszej połowy. Nie ma jeszcze ocen, więc czy ktoś powie, jak spisywał się Tello? Lub np. nasza przyszła gwiazda, S. Roberto? ;)
0
z Levante
0
czemu tak pesymistycznie? Messi jest najlepszy i dlatego jest nam potrzebny. A zwróć uwagę, że graliśmy składem "rezerwowym".
0
wyjdz i nie wracaj
0
no to tak:
Najlepszy jest futbolhd.pl, ale nie wiem czy dziś działa.
http://pl-sport.tv/index.html - słaba jakość, ale można obejrzeć.
rojadirecta.me - jeśli ktoś chce na tablecie
:)
0
a skąd ty wiesz?
0
dobry skład:) po zwycięstwo! ;)
0
a gdzie masz Athletico?
0
wielki kibic, chce 3 punkty w Pucharze Króla :D chyba, ze to pomyłka, ale bardzo śmieszna :D
0
ta, właśnie ryczę za to, że nie ma Messiego który tyle czasu nie grał.
0
moim zdaniem to plotka, ale dzięki za info. Oby nie :P
0
ale masz zajebista nazwe :D
0
a po co to tutaj stawiasz? xD
0
rezerwy maja swoje mecze, my mamy swoje.
0
Bale? to jakaś kpina..
0
Można i tak uważać, zwłaszcza, że wygrali już chyba wszystko, a w ostatnim Pucharze Konfederacji zawiedli (o ile dotarcie do finału można nazwać zawodem). Niemniej jednak jako zdobywcy ostatnich MŚ są jak najbardziej faworytami.
0
Wiadomo, że większość z was będzie za Alexisem i jego golazo przeciwko Realowi Madryt. Ale musicie przyznać, że bramka Diego Costy niesamowita!
0
Moim zdaniem na nadchodzące MŚ jest trzech głównych faworytów. Brazylia, Hiszpania, Argentyna. No i Niemcy, mają bardzo dobrą drużynę.
0
No i na co to piszesz? No po co?
1
„Tym razem nie wygrał najlepszy" - jednak, pomimo wszystko, nie powinni tak pisać..
0
na poczatku glosowali (powiedzmy ze na kogo chca) a gdy podliczyli glosy wylonili finalowa trojke. bo jakby wszystkich pilkarzy tam zebrac i na gali dopiero oglosic to troche glupio nie?
0
Iniesta Andrés Xavi Neymar - Messi tak głosował. Na Neymara? :) hehe no może być :D Bez zaskoczenia :D
0
duży szacunek dla obu zawodników! Super się zachowali :)
0
Ciesze sie, ze wygral Cristiano. Zasluzyl naprawde. Ale czytam tak sobie tu komentarze i widze ze naprawde uzytkownicy tej strony umieja zachowac poziom. Gratuluja, mowia ze zasluzyl.. A tymczasem na stronie realmadrid.pl.. "Czuje bol dupy ze strony katalonczykow" "On nie jechal na sterydach i tyle osiagnal"... przepraszam, jesli kogos to nie interesuje ale teraz widac, kto zaczyna "walke".