viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
on/a jakieś głupoty pisze.
0
skąd info? -.-
0
futbolhd
0
Ciągle tylko widzę komentarze typu: Cesc w pomocy za Xaviego, Sergi Roberto niech gra (musi się ogrywać), Bartra jest w świetnej formie, musi zagrać.. O nie! Fabs znowu na 9! To będzie porażka!
Ludzie, ogarnijcie się... to jest żałosne.
0
Nie słyszałem o chłopaku :D
0
Lewy w Bayernie, teraz będą mieli teoretycznie jeszcze lepszy skład. Ale to już na następny sezon ;)
0
Redakcjo, byście zmienili tabelę ligową :) Atletico dziś wygrało :) Wiem, czepiam się :D
0
wydaje mi się, że to po prostu taka perspektywa.
0
Masz napisane
0
lol o.O
0
ojej! Dla mnie wszystko, ale chyba postawię na adaptację Neymara. Mistrzostwo Primera Division też oczywiście baardzo ważne, ale troszeczkę przyćmione porażką z Bayernem.. Więc leci głos na Ney'a :)
0
4 min :)
0
Ale klatę to sobie niezłą wyrobił :)
0
na lepsze czy gorsze?
0
Na pewno nie bezpośrednio przez Leo, tylko dlatego, że nie godził się z - powiedzmy sobie - drugoplanową rolą w drużynie. Choć jak to było naprawdę nikt nie wie.
0
Oczywiście to wasze zdanie, ale uważam, że nawrót tak poważnej choroby u człowieka jest gorsze niż odpadnięcie w Lidze Mistrzów.
0
Cuenca więcej głosów o Tello. xD
0
Redakcjo! Muszę przyznać, że te podsumowania są bardzo dobrym pomysłem! W ogóle strona fcbarca.com to dla mnie najlepszy portal o Barcelonie :)
0
Miki co z ciebie za kibic? Nawet kibic Legii powie ci, że to Legia jest najlepsza a ty co?
0
piękny był drybling, ale bramka niestety padła po odbiciu się od obrońcy - a tu chodzi przede wszystkim o bramkę:)
0
Alexis z Realem cudo, ale niestety u mnie przegrał nieznacznie z Leo Messi z Athletikiem. :)
0
haha, dobre!
0
Chłopczyk ma talent. Na razie jest za młody, żeby to stwierdzić ale widać, że stara się grać zespołowo. Fajnie, zobaczymy co dalej :)
0
przecież on żartuje..
0
o to też jest trudno! :D
0
Busi, Iniesta i Cesc - ponieważ nie mogłem wybrać, zagłosowałem na Cesca ze względu na najlepsze statystyki.
0
Negredo :( ale walczyli dzielnie:D
0
zgadzam się. To jest za cały rok, a nie sezon. Niestety Bartra moim zdaniem za mało zagrał
0
Dzięki! Fajnie by było, jakby Liverpool wygrał:)
0
kto strzelił? Suarez? ładdny gol ?:)