0

on/a jakieś głupoty pisze.

0

skąd info? -.-

0

futbolhd

0

Ciągle tylko widzę komentarze typu: Cesc w pomocy za Xaviego, Sergi Roberto niech gra (musi się ogrywać), Bartra jest w świetnej formie, musi zagrać.. O nie! Fabs znowu na 9! To będzie porażka!
Ludzie, ogarnijcie się... to jest żałosne.

0

Nie słyszałem o chłopaku :D

0

Lewy w Bayernie, teraz będą mieli teoretycznie jeszcze lepszy skład. Ale to już na następny sezon ;)

0

Redakcjo, byście zmienili tabelę ligową :) Atletico dziś wygrało :) Wiem, czepiam się :D

0

wydaje mi się, że to po prostu taka perspektywa.

0

Masz napisane

0

lol o.O

0

ojej! Dla mnie wszystko, ale chyba postawię na adaptację Neymara. Mistrzostwo Primera Division też oczywiście baardzo ważne, ale troszeczkę przyćmione porażką z Bayernem.. Więc leci głos na Ney'a :)

0

4 min :)

0

Ale klatę to sobie niezłą wyrobił :)

0

na lepsze czy gorsze?

0

Na pewno nie bezpośrednio przez Leo, tylko dlatego, że nie godził się z - powiedzmy sobie - drugoplanową rolą w drużynie. Choć jak to było naprawdę nikt nie wie.

0

Oczywiście to wasze zdanie, ale uważam, że nawrót tak poważnej choroby u człowieka jest gorsze niż odpadnięcie w Lidze Mistrzów.

0

Cuenca więcej głosów o Tello. xD

0

Redakcjo! Muszę przyznać, że te podsumowania są bardzo dobrym pomysłem! W ogóle strona fcbarca.com to dla mnie najlepszy portal o Barcelonie :)

0

Miki co z ciebie za kibic? Nawet kibic Legii powie ci, że to Legia jest najlepsza a ty co?

0

piękny był drybling, ale bramka niestety padła po odbiciu się od obrońcy - a tu chodzi przede wszystkim o bramkę:)

0

Alexis z Realem cudo, ale niestety u mnie przegrał nieznacznie z Leo Messi z Athletikiem. :)

0

haha, dobre!

0

Chłopczyk ma talent. Na razie jest za młody, żeby to stwierdzić ale widać, że stara się grać zespołowo. Fajnie, zobaczymy co dalej :)

0

przecież on żartuje..

0

o to też jest trudno! :D

0

Busi, Iniesta i Cesc - ponieważ nie mogłem wybrać, zagłosowałem na Cesca ze względu na najlepsze statystyki.

0

Negredo :( ale walczyli dzielnie:D

0

zgadzam się. To jest za cały rok, a nie sezon. Niestety Bartra moim zdaniem za mało zagrał

0

Dzięki! Fajnie by było, jakby Liverpool wygrał:)

0

kto strzelił? Suarez? ładdny gol ?:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?