0

0 -0

0

może być, nic specjalnego a razie nie pokazał

0

Neymar dziś odpowie na hatt-tricka!:)

0

ja chcialbym, zeby Xavi dzis zagral genialne zawody. Jak czytam te komentarze "Cesc za Xaviego!" "Roberto za Xaviego!" to mi sie rzygac chce. Zreszta, on w kazdym meczu gra przynajmniej bardzo dobrze, tylko "kibice" ktorzy podarzaja za wiekszoscia (motyw: Xavi jest juz stary, musi grac tylko z ogorkami albo w ogole!) nie widza tego. A co do Bartry, to na niego przyjdzie czas, Martino zdaje sie byc rozsadnym czlowiekiem i trzeba mu zaufac. :)

0

10 ? xd

0

tak po za tematem:
Deulofeu vs Stoke :)

0

bylo na fb ;)

0

zobaczymy, Miki. Choć wątpię. Mam nadzieję, że nie masz racji!

0

nie chciałbym się wyrażać, więc wyloguj się i idź tam, gdzie pasujesz.

0

XAvi gra akurat bardzo dobrze

0

http://pl-sport.tv/index.html
jest ok
albo futbolhd.pl

0

to nie jest prawda, a nawet jesli to co nas to obchodzi?

0

dokladnie. nareszcie cos madrego powiedzieles! :D

0

i nie musisz rozumiec.

0

ja niestety nie ogladalem, moglby ktos w skrocie powiedziec jak Traore sie spisywal lub Sergi Roberto?:)

0

wlasnie tez szukam

0

Xavi nie jest powolany

0

a niby skad masz ta pewnosc? Na pewno "kibice" sa fanami Blaugrany ze wzgledu na trofea. Ale w kazdym klubie tak jest! My tu mowimy o prawdziwych kibicach, doceniajacych wartosci Dumy Katalonii.

0

Fajnie, ze jest Dongou. ;) nie ma pewnosci ze zagra, ale moze... :)

0

kurna, cholerna reprezenacja! Wiem, ze rownie dobrze kontuzji mogl cie nabawic w Barcelonie, ale w ogole te towarzyskie mecze moim zdaniem sa do niczego!!

0

rzeczywiscie nic nie ugrali. Liga 1 miejsce od poczatku do konca i 100 punktow.

0

wydaje mi sie,ze pierwszym to on raczej nie bedzie, a szkoda bo to bardzo dobry bramkarz! O ile pamietam, nawet ma na swoim koncie tytul Zamory :) Jest zelaznym rezerwowym, ktory nigdy nie zawodzi. Zobaczymy, jak to bedzie :D

0

Pilkarski rok 2013*:)

0

czy to aby na pewno dobrze jest napisane?:)

0

co? o.O

0

taa jak on odchodzi za darmo? Jaka wymiana w ogole?

0

Podobno zmiazdzyli Honduras, masz na sport.tvp.pl :)

0

no wlasnie? o.O co nas obchodzi Real Madryt?

0

a dlaczego w ogole ma robic kariere w Barcelonie? o.O

0

koniec swiata! Arsenal na pierwszym miejscu w PL (byl, a teraz to nie wiem?:) Chile ogrywa Anglie, Ukraina Francje, Valdes w kosmicznej formie. A Polska przegrywa ze Slowacja. A nie! To akurat nie dziwi!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?