viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0 -0
0
może być, nic specjalnego a razie nie pokazał
0
Neymar dziś odpowie na hatt-tricka!:)
0
ja chcialbym, zeby Xavi dzis zagral genialne zawody. Jak czytam te komentarze "Cesc za Xaviego!" "Roberto za Xaviego!" to mi sie rzygac chce. Zreszta, on w kazdym meczu gra przynajmniej bardzo dobrze, tylko "kibice" ktorzy podarzaja za wiekszoscia (motyw: Xavi jest juz stary, musi grac tylko z ogorkami albo w ogole!) nie widza tego. A co do Bartry, to na niego przyjdzie czas, Martino zdaje sie byc rozsadnym czlowiekiem i trzeba mu zaufac. :)
0
10 ? xd
0
tak po za tematem:
Deulofeu vs Stoke :)
0
bylo na fb ;)
0
zobaczymy, Miki. Choć wątpię. Mam nadzieję, że nie masz racji!
0
nie chciałbym się wyrażać, więc wyloguj się i idź tam, gdzie pasujesz.
0
XAvi gra akurat bardzo dobrze
0
http://pl-sport.tv/index.html
jest ok
albo futbolhd.pl
0
to nie jest prawda, a nawet jesli to co nas to obchodzi?
0
dokladnie. nareszcie cos madrego powiedzieles! :D
0
i nie musisz rozumiec.
0
ja niestety nie ogladalem, moglby ktos w skrocie powiedziec jak Traore sie spisywal lub Sergi Roberto?:)
0
wlasnie tez szukam
0
Xavi nie jest powolany
0
a niby skad masz ta pewnosc? Na pewno "kibice" sa fanami Blaugrany ze wzgledu na trofea. Ale w kazdym klubie tak jest! My tu mowimy o prawdziwych kibicach, doceniajacych wartosci Dumy Katalonii.
0
Fajnie, ze jest Dongou. ;) nie ma pewnosci ze zagra, ale moze... :)
0
kurna, cholerna reprezenacja! Wiem, ze rownie dobrze kontuzji mogl cie nabawic w Barcelonie, ale w ogole te towarzyskie mecze moim zdaniem sa do niczego!!
0
rzeczywiscie nic nie ugrali. Liga 1 miejsce od poczatku do konca i 100 punktow.
0
wydaje mi sie,ze pierwszym to on raczej nie bedzie, a szkoda bo to bardzo dobry bramkarz! O ile pamietam, nawet ma na swoim koncie tytul Zamory :) Jest zelaznym rezerwowym, ktory nigdy nie zawodzi. Zobaczymy, jak to bedzie :D
0
Pilkarski rok 2013*:)
0
czy to aby na pewno dobrze jest napisane?:)
0
co? o.O
0
taa jak on odchodzi za darmo? Jaka wymiana w ogole?
0
Podobno zmiazdzyli Honduras, masz na sport.tvp.pl :)
0
no wlasnie? o.O co nas obchodzi Real Madryt?
0
a dlaczego w ogole ma robic kariere w Barcelonie? o.O
0
koniec swiata! Arsenal na pierwszym miejscu w PL (byl, a teraz to nie wiem?:) Chile ogrywa Anglie, Ukraina Francje, Valdes w kosmicznej formie. A Polska przegrywa ze Slowacja. A nie! To akurat nie dziwi!