0

Pikej lis pola karnego :D

0

do swojej bramki :D:D

0

nie...

0

a my z 1-szego awansujemy? ;)

0

haha, spierdalaj.

0

zalicza:)

0

NEYMAR!:) a mówiłem, odpowie na hattricka Bale'a :)!! brawo!

0

liczę na wasze komentarze, bo oglądać nie mogę:)

0

on napisał że jest kibicem Liverpoolu :)
Haha, ale w miejscu "ulubione zespoły" napisał AC-DC i kombi Xd

0

ja bym chciał zobaczyć oceny ;)

0

oj nie płacz :)

0

Miki - nasz mistrz zawsze taki był:)

0

bo on nie jest zawodnikiem Barcy? jak jest artykuł "O ex-Barcelonistach" to on jest tam ;)

0

Atomy to akurat on ma nie tylko w nodze, hehe.

0

ale on jest wychowankiem Barcy, jest stworzony do Barcelony. Po prostu-oczywiście moim zdaniem - na siłę szuka się usprawiedliwienia jego słabej formy. Chociaż w tym meczu strzelił dwa gole, więc czepiać się nie można:)

0

powie ktoś jak Sergi grał? :) niestety nie mogłem obejrzeć, a bardzo ciekawi mnie jego postawa.

0

nie wiadomo. ja wstawiam na gospodarza - Brazylię. Lub oczywiście Hiszpanię.

0

Ciekawe, jaki będzie wynik meczu Hiszpania-Holandia :) I Portugalia Niemcy!

0

tymczasem Hiszpania-Chile! zapowiada się ciekawie!

0

Góra Kalwaria jest akurat dobra! :D

0

Tello nie jest powołany. Czytaj trochę!

0

PIQUE? XD

0

Pedro 40 mln? :O

0

co to jest nagroda MVP?

0

w ogóle*

0

Tello jest kontuzjowany, więc teraz nie może grać.

0

jeśli chodzi o model (hypervenom) to musi je zakładać, bo on je reklamuje itd.
a jeśli chodzi o to, że tych Nike Hypervenom może sobie kupić 5687873, to się zgadzam hehe. Moim zdaniem ma słabą równowagę po prostu.

0

ale możesz uzasadnić czemu 3.0?

0

jej xd

0

po co nawiązujesz do tego? usłyszy cię? Idź na stronę Realu Madryt. Tu jest strona dla kibiców BARCY.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?