viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pikej lis pola karnego :D
0
do swojej bramki :D:D
0
nie...
0
a my z 1-szego awansujemy? ;)
0
haha, spierdalaj.
0
zalicza:)
0
NEYMAR!:) a mówiłem, odpowie na hattricka Bale'a :)!! brawo!
0
liczę na wasze komentarze, bo oglądać nie mogę:)
0
on napisał że jest kibicem Liverpoolu :)
Haha, ale w miejscu "ulubione zespoły" napisał AC-DC i kombi Xd
0
ja bym chciał zobaczyć oceny ;)
0
oj nie płacz :)
0
Miki - nasz mistrz zawsze taki był:)
0
bo on nie jest zawodnikiem Barcy? jak jest artykuł "O ex-Barcelonistach" to on jest tam ;)
0
Atomy to akurat on ma nie tylko w nodze, hehe.
0
ale on jest wychowankiem Barcy, jest stworzony do Barcelony. Po prostu-oczywiście moim zdaniem - na siłę szuka się usprawiedliwienia jego słabej formy. Chociaż w tym meczu strzelił dwa gole, więc czepiać się nie można:)
0
powie ktoś jak Sergi grał? :) niestety nie mogłem obejrzeć, a bardzo ciekawi mnie jego postawa.
0
nie wiadomo. ja wstawiam na gospodarza - Brazylię. Lub oczywiście Hiszpanię.
0
Ciekawe, jaki będzie wynik meczu Hiszpania-Holandia :) I Portugalia Niemcy!
0
tymczasem Hiszpania-Chile! zapowiada się ciekawie!
0
Góra Kalwaria jest akurat dobra! :D
0
Tello nie jest powołany. Czytaj trochę!
0
PIQUE? XD
0
Pedro 40 mln? :O
0
co to jest nagroda MVP?
0
w ogóle*
0
Tello jest kontuzjowany, więc teraz nie może grać.
0
jeśli chodzi o model (hypervenom) to musi je zakładać, bo on je reklamuje itd.
a jeśli chodzi o to, że tych Nike Hypervenom może sobie kupić 5687873, to się zgadzam hehe. Moim zdaniem ma słabą równowagę po prostu.
0
ale możesz uzasadnić czemu 3.0?
0
jej xd
0
po co nawiązujesz do tego? usłyszy cię? Idź na stronę Realu Madryt. Tu jest strona dla kibiców BARCY.