viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Normalnie Real to tylko na karnych chce wygrywać! niesamowite! Dobrze, że chociaż przyznają, że przyczynami przegranej był Ancelotti i arbiter..
0
wez idz stąd.
0
po pierwsze, tych artykułów nie da sie czytac, wszedzie bledy. po drugie Xavi zagrał bardzo dobre spotkanie. duzo prostopadlych podan
0
ogladales w ogole mecz?
0
Messi?
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
0
o jezu.. jaka poprzeczka :O
0
no :( Dlaczego?
0
zgadzam sie, dać bana mu.
0
Maszcze dobry wślizg ;)
0
Messi prawie! Iniesta cudownie odzyskuje formę! :)
0
NEYYYYYYYY !!!!!!!!!!!!!
0
znowu błąd Maszcze :( Bale nie powinien nawet dotknąć piłki..
0
Mascherano?!
0
a na cyfrze + ?
0
to ON jest trenerem. NIE ty.
0
ja pierdole.bez komentarza.
0
dziwne! mnie tak :)
0
100 mln jest warty ewentualnie tylko Ronaldo i Messi.
0
bardzo miły gest :)
0
Chodzi o to, że podobno tak Balo powiedział.
0
ej a na tym Futbol HD nie ma wersji z "barcelońskim" komentarzem? bo widze obiektywny i madrycki tylko :)
0
ogarnijcie się z tą Shakirą! Bo ty wiesz co jest u niego w domu -.-
Pewnie twój komentarz miał być śmieszny, ale nie wyszło.
0
yyy czemu ? o.O
0
czytam te komentarze i sie zalamuje. za Pepa to, za Pepa tamto. ludzie ogarnijcie sie!
0
wyjdz
0
messi
0
Leo
0
wez sie za nauke lepiej
0
na każdym sie zacina ale masz:
http://activepl.tv/stream2.html