0

Normalnie Real to tylko na karnych chce wygrywać! niesamowite! Dobrze, że chociaż przyznają, że przyczynami przegranej był Ancelotti i arbiter..

0

wez idz stąd.

0

po pierwsze, tych artykułów nie da sie czytac, wszedzie bledy. po drugie Xavi zagrał bardzo dobre spotkanie. duzo prostopadlych podan

0

ogladales w ogole mecz?

0

Messi?

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

0

o jezu.. jaka poprzeczka :O

0

no :( Dlaczego?

0

zgadzam sie, dać bana mu.

0

Maszcze dobry wślizg ;)

0

Messi prawie! Iniesta cudownie odzyskuje formę! :)

0

NEYYYYYYYY !!!!!!!!!!!!!

0

znowu błąd Maszcze :( Bale nie powinien nawet dotknąć piłki..

0

Mascherano?!

0

a na cyfrze + ?

0

to ON jest trenerem. NIE ty.

0

ja pierdole.bez komentarza.

0

dziwne! mnie tak :)

0

100 mln jest warty ewentualnie tylko Ronaldo i Messi.

0

bardzo miły gest :)

0

Chodzi o to, że podobno tak Balo powiedział.

0

ej a na tym Futbol HD nie ma wersji z "barcelońskim" komentarzem? bo widze obiektywny i madrycki tylko :)

0

ogarnijcie się z tą Shakirą! Bo ty wiesz co jest u niego w domu -.-
Pewnie twój komentarz miał być śmieszny, ale nie wyszło.

0

yyy czemu ? o.O

0

czytam te komentarze i sie zalamuje. za Pepa to, za Pepa tamto. ludzie ogarnijcie sie!

0

wyjdz

0

messi

0

Leo

0

wez sie za nauke lepiej

0

na każdym sie zacina ale masz:
http://activepl.tv/stream2.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?