0

fajny wieczór się zapowiada :) Oprócz meczu Barcy bardzo chcę zobaczyć Real i Bale'a. Mam nadzieję, że pokaże się z dobrej strony ;)

0

chyba that's right. tak mi się wydaje :D

0

Noyera? Boże..

0

Llorente jest bardzo dobrym zawodnikiem. Chyba się nie znasz.

0

co jak co, ale to magiczny zawodnik. Zawsze będę pamiętał jego gol w finale LM, lub gole z Realem.. "7" zawsze kojarzyć mi się będzie z Davidem Villą :) (z szacunkiem dla CR)

0

jak może Neymar zarabiać 17 mln? chyba im się coś pomyliło :)

0

no własnie, błaha sprawa. Pomyliłem się, cóż, trudno. Piszą tam z małej litery "Real". To nie jest brak szacunku, bez przesady.

0

ja pierdole... to jest naturalny napój, chyba umiesz czytać? Biali sobie mogą mówić, że bierze jakieś sterydy jak Messi i pije magiczne napoje niedozwolone.

0

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=47559
jezu... przeczytajcie sobie komentarze co za chłam. "Xavi byłby za słaby na real" I to jest szacunek? jak my mamy mieć do nich skoro oni nie mają do nas? Sory że to wstawiam, ale coś sie w we mnie gotuje.

0

przecież, z tego co pamiętam, on miał najwięcej odbiorów w minionym sezonie. Moim zdaniem prezentował się bardzo dobrze. W oczach kibiców stracił przez tą symulkę, ale Jordi jest bardzo dobrym i obrońcą i skrzydłowym. Amen.

0

lol XD

0

skoro to wiesz, to po co ci ta informacja ? :D

0

bo wiesz, podwójnie hehe :)

0

aha, tak sprawdziłem.. Castilla.. :P

0

no kto ?

0

mi się wydaje, że powinni przedłużyć, zobaczyć, jaki będzie reprezentował poziom. I wtedy się zastanowić :)

0

haha :) źle by się działo w Hiszpanii, jakby zrobili tam Igrzyska no ale cóż, ich wybór :D

0

hahahaha ale fail :D

0

0

BO JEST NAJLEPSZY! nikt w historii nie zdobył chociażby 4 złotych piłek. Jak zakończy karierę też będą mówić że był najlepszy.

0

haha :D

0

dlaczego del Bosque jak nie wie co zrobić, to wystawia Cesca na 9 ? :(
Oni nie mają takiego prawdziwego środkowego napastnika powie mi ktoś ? :D

0

weź pogmatwałeś się :D

0

lool...

0

Jeśli jest taka możliwość, to fajnie by było:) Zna La Ligę, utalentowany :)

0

no zawsze ma spodenki podwinięte przez to XD

0

wiem, że to zgrupowanie hiszpanii, ale jednak ;D

0

3 sezon? w ogóle oglądałeś mecze przez 3 sezony? Bo widać że nie..

0

No i redakcjo! Macie odpowiedź na swoje pytanie przy ocenie Pedro "Co ten Pedro robi na treningach, ze trener go wystawia do pierwszego składu?" :D

0

no i to jest prawdziwy piłkarz oddany klubowi, a nie sprzedawczyk Thiago.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?