viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fajny wieczór się zapowiada :) Oprócz meczu Barcy bardzo chcę zobaczyć Real i Bale'a. Mam nadzieję, że pokaże się z dobrej strony ;)
0
chyba that's right. tak mi się wydaje :D
0
Noyera? Boże..
0
Llorente jest bardzo dobrym zawodnikiem. Chyba się nie znasz.
0
co jak co, ale to magiczny zawodnik. Zawsze będę pamiętał jego gol w finale LM, lub gole z Realem.. "7" zawsze kojarzyć mi się będzie z Davidem Villą :) (z szacunkiem dla CR)
0
jak może Neymar zarabiać 17 mln? chyba im się coś pomyliło :)
0
no własnie, błaha sprawa. Pomyliłem się, cóż, trudno. Piszą tam z małej litery "Real". To nie jest brak szacunku, bez przesady.
0
ja pierdole... to jest naturalny napój, chyba umiesz czytać? Biali sobie mogą mówić, że bierze jakieś sterydy jak Messi i pije magiczne napoje niedozwolone.
0
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=47559
jezu... przeczytajcie sobie komentarze co za chłam. "Xavi byłby za słaby na real" I to jest szacunek? jak my mamy mieć do nich skoro oni nie mają do nas? Sory że to wstawiam, ale coś sie w we mnie gotuje.
0
przecież, z tego co pamiętam, on miał najwięcej odbiorów w minionym sezonie. Moim zdaniem prezentował się bardzo dobrze. W oczach kibiców stracił przez tą symulkę, ale Jordi jest bardzo dobrym i obrońcą i skrzydłowym. Amen.
0
lol XD
0
skoro to wiesz, to po co ci ta informacja ? :D
0
bo wiesz, podwójnie hehe :)
0
aha, tak sprawdziłem.. Castilla.. :P
0
no kto ?
0
mi się wydaje, że powinni przedłużyć, zobaczyć, jaki będzie reprezentował poziom. I wtedy się zastanowić :)
0
haha :) źle by się działo w Hiszpanii, jakby zrobili tam Igrzyska no ale cóż, ich wybór :D
0
hahahaha ale fail :D
0
0
BO JEST NAJLEPSZY! nikt w historii nie zdobył chociażby 4 złotych piłek. Jak zakończy karierę też będą mówić że był najlepszy.
0
haha :D
0
dlaczego del Bosque jak nie wie co zrobić, to wystawia Cesca na 9 ? :(
Oni nie mają takiego prawdziwego środkowego napastnika powie mi ktoś ? :D
0
weź pogmatwałeś się :D
0
lool...
0
Jeśli jest taka możliwość, to fajnie by było:) Zna La Ligę, utalentowany :)
0
no zawsze ma spodenki podwinięte przez to XD
0
wiem, że to zgrupowanie hiszpanii, ale jednak ;D
0
3 sezon? w ogóle oglądałeś mecze przez 3 sezony? Bo widać że nie..
0
No i redakcjo! Macie odpowiedź na swoje pytanie przy ocenie Pedro "Co ten Pedro robi na treningach, ze trener go wystawia do pierwszego składu?" :D
0
no i to jest prawdziwy piłkarz oddany klubowi, a nie sprzedawczyk Thiago.