0

ej a tak z ciekawości - wie ktoś może, jaki najlepszy start w lidze miał Real Madryt lub Altletico Madryt? :)

0

miałem to samo napisać, ale mnie obiegłeś ;) uważam, że pomysł przedni! :)

0

Gramy ze spadkową drużyną. Myślę, że łatwo wygrają :)

0

nie chcesz żeby Barca wygrywała? serio?
Jesteś jak moja mama. Kiedy pudzian występował w programie "strongmeni" czy jakoś tak, moja mama powiedziała, ze może już nie wygrywać bo to nudne xD nie chce żeby Polak wygrywał xD Skoro kibicujesz barcelonie, powinieneś się cieszyć że odnosi tak spektakularne zwycięstwa.

0

mają rację. Liga hiszpańska robi się pośmiewiskiem :(

0

aha..

0

hahhaa... już nie wiedzą czego się czepnąć :)

0

hehe Arbeloa ładnie pocisnął :D nie zgadzam się oczywiście, ale tekst zajebisty :D

0

dokładnie, miałem tak samo! :) vamos, Carles!

0

Niedługo powiedzą, że Xavi chce odejść.. a Messi idzie do Monaco.. Ja ani przez chwilę nie pomyślałem, że Iniesta odejdzie.

0

kto to demagog?
xd

0

użyłbym przekleństwa, ale na debili szkoda nawet wulgaryzmów..

0

haha xd

0

taka * niska chyba :P

0


lub cały mecz :

:)

0

haha dobra odpowiedź xD

0

hehe ja również ;)

0

Nie każdy urodził się wtedy, aby go pamiętać człowieku.

0

ja pierdzielę.. czy nie możesz po prostu uznać, że Real zagrał bardzo dobre - ba! - niesamowite spotkanie? myślisz, że te 6 goli wpadło przypadkowo??

0

youtube :) wpisz po prostu arsenal barcelona final champions league :D

0

Gooool! :D Barca2-1 Ajax! :D

0

no przeciez sie tak nazywa xd

0

hehe widzieliście? Messi w korkach z nike xD

0

hahahah chyba nie

0

aa przestańcie wy :) Pique dobrze grał w pierwszej połowie. Przy bramce się pogubił, to prawda. Mashe był solidny. Wydaje mi się, że obrona wcale nie jest taka tragiczna jak piszecie.

0

czegoś? chyba kogoś. Trochę szacunku.

0

Real też się wczoraj nie popisał w obronie ;) Nawet na stronie Realu tak piszą.

0

jeest Tello w 1 składzie :)

0

jeśli tak to przepraszam, bardzo mnie to irytuje.

0

po co ten przecinek?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?