viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ten ostatni jest bez sensu o_O
0
on nie jest kibicem Realu, lecz antyfanem Barcelony.
0
no właśnie, ja sie zastanawiałem, o co chodzi! :D
0
poszperaj na wiki, powinno być. Chyba, że ktoś tu od razu wie ;)
0
Moim zdaniem CR7 powinien teraz wygrać. Najwięcej goli miał w LM, teraz więcej goli od Messiego w roku kalendarzowym i chyba to sie nie zmieni. Nie wiem czy najwięcej w Europie, ale Ronaldo ma swój sezon. Oczywiście jako że Messi to mój idol będę mu kibicował, ale nie wiem za bardzo za co ma wygrać:)
0
Właściwie to Neymar i Sanchez:)
0
taaaaaaaaa jasne! gadaj zdrów.
0
Ale Alves zwalił >.< heheee ale trudno no ;P
0
Jego transfer nie ma szans. Myślisz, że Chelsea puści takiego bramkarza?
0
tak, myślę, że Messi strzeli dziś choć jedną. Bo nie oczekujmy od niego (tak jak dużo osób komentujących tu) hatt-tricka :) Pamiętajmy, że wraca po kontuzji!;)
0
Uwaga uwaga! Zauważyłem, że został zmieniony cytat i zdjęcie tygodnia! :D Nareszcie!:D
0
ojej, ale go to obchodzi, ze sie na nim zawiodles :)
0
gdzie wy widzicie ze Leo przytyl? o.O
0
a co mają do tego bilety człowieku?
0
Nie bądźcie tacy zazdrośni, to jest żałosne! Zobacz, jaką mają ofensywę lepiej, zazdrosny głupcze.
0
ooo dzięki nigdy bym nie zgadł ;)
0
Mocny argument Filipie :P
0
w ogóle ostatnio ilość błędów w artykułach jest porażająca. Proste błędy, ale są strasznie irytujące.
0
tylko, że ich transfer jest NIEREALNY. Zapamiętajcie NIEREALNY! :)
0
ej wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tą temperaturą w Madrycie? xD
0
akurat w tym przypadku na niekorzyść - Andres coraz starszy, a drugiego takiego nie ma:)
0
haha bronx rozjebałeś system :)
0
za nazwisko,hehe.
0
nie. Tym razem nie ma faworyta złotej piłki w ogóle. Chyba, że Ronaldo za najwięcej goli w LM no i Leo (miał najwięcej goli w Hiszpanii ?) Ribery moze i tak ale ja nie wiem za co:)
0
VV w tym sezonie broni bardzo dobrze.
0
ja bym chciał tak;)
VV- Alves-Bartra-Puyol-Adriano
Song-Iniesta-Fabs
Alexis-Messi-Neymar:)
0
Niech tu AS nie pierdoli głupot. "Atletico było by liderem, gdyby Undiano sie nie pomylił" A skąd oni to wiedzą niby? Nawet jeśli by się "nie pomylił"? ŻAŁOSNE.
0
no, Pique by stal i sie patrzyl..
0
Fontas? serio?
0
nie chwal dnia przed zachodem :)