0

ten ostatni jest bez sensu o_O

0

on nie jest kibicem Realu, lecz antyfanem Barcelony.

0

no właśnie, ja sie zastanawiałem, o co chodzi! :D

0

poszperaj na wiki, powinno być. Chyba, że ktoś tu od razu wie ;)

0

Moim zdaniem CR7 powinien teraz wygrać. Najwięcej goli miał w LM, teraz więcej goli od Messiego w roku kalendarzowym i chyba to sie nie zmieni. Nie wiem czy najwięcej w Europie, ale Ronaldo ma swój sezon. Oczywiście jako że Messi to mój idol będę mu kibicował, ale nie wiem za bardzo za co ma wygrać:)

0

Właściwie to Neymar i Sanchez:)

0

taaaaaaaaa jasne! gadaj zdrów.

0

Ale Alves zwalił >.< heheee ale trudno no ;P

0

Jego transfer nie ma szans. Myślisz, że Chelsea puści takiego bramkarza?

0

tak, myślę, że Messi strzeli dziś choć jedną. Bo nie oczekujmy od niego (tak jak dużo osób komentujących tu) hatt-tricka :) Pamiętajmy, że wraca po kontuzji!;)

0

Uwaga uwaga! Zauważyłem, że został zmieniony cytat i zdjęcie tygodnia! :D Nareszcie!:D

0

ojej, ale go to obchodzi, ze sie na nim zawiodles :)

0

gdzie wy widzicie ze Leo przytyl? o.O

0

a co mają do tego bilety człowieku?

0

Nie bądźcie tacy zazdrośni, to jest żałosne! Zobacz, jaką mają ofensywę lepiej, zazdrosny głupcze.

0

ooo dzięki nigdy bym nie zgadł ;)

0

Mocny argument Filipie :P

0

w ogóle ostatnio ilość błędów w artykułach jest porażająca. Proste błędy, ale są strasznie irytujące.

0

tylko, że ich transfer jest NIEREALNY. Zapamiętajcie NIEREALNY! :)

0

ej wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tą temperaturą w Madrycie? xD

0

akurat w tym przypadku na niekorzyść - Andres coraz starszy, a drugiego takiego nie ma:)

0

haha bronx rozjebałeś system :)

0

za nazwisko,hehe.

0

nie. Tym razem nie ma faworyta złotej piłki w ogóle. Chyba, że Ronaldo za najwięcej goli w LM no i Leo (miał najwięcej goli w Hiszpanii ?) Ribery moze i tak ale ja nie wiem za co:)

0

VV w tym sezonie broni bardzo dobrze.

0

ja bym chciał tak;)
VV- Alves-Bartra-Puyol-Adriano
Song-Iniesta-Fabs
Alexis-Messi-Neymar:)

0

Niech tu AS nie pierdoli głupot. "Atletico było by liderem, gdyby Undiano sie nie pomylił" A skąd oni to wiedzą niby? Nawet jeśli by się "nie pomylił"? ŻAŁOSNE.

0

no, Pique by stal i sie patrzyl..

0

Fontas? serio?

0

nie chwal dnia przed zachodem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?