viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No ja uważam, że na pewno bardziej zasłużył niż Leo. Ale w walce o ZP mogą w tym roku rywalizować Messi i Ronaldo. Jak wygra Ribery to będzie śmiech na sali.
0
to jest chyba podanie kluczowe;)
0
mam tak samo
0
i strzela ;)
0
rzuuuuut karny ;p
0
nom nieh wylecom i wogule spżedać frzystkih :D
0
co za debil wszystkich minusuje ?
0
mam takie troszkę wrażenie, że Alexis gra za bardzo samolubnie, ale to może tylko moje wrażenie.
0
ależ bombaa
0
no tak oceniaj mecz po 5 minutach
0
Ale Real już skończył mecz
0
te słowa własnie chcę słyszeć " Pressing Barcelony znów skuteczny" :)
0
grając defensywnie i tak cię "zniszczą". Trzeba moim zdaniem jak najbardziej ofensywnie.
0
obyś miał proroczy sen ;)
0
to jest niesamowite.. po prostu kosmos, jak określił to komentator :)
0
To jest Liga Angielska!
0
ależ gol!!!!!!!
0
z Villarreal? :D
0
Arsenal pogrążony!
0
2-1 dla City, dużo emocji :D
0
Teraz Żółta Łódź Podwodna jest bardzo silna, muszą się postarać, ale trzeba w nich wierzyć. Niby ani Atletico, ani Real z nimi nie wygrał, ale my to zrobimy! ;)
0
ależ emocje! coś niesamowitego!! :)
0
zgadzam się. Dużo osób na niego narzeka, a jakby się spytać dlaczego, to pewnie nie umieliby opowiedzieć.
0
wspaniały piłkarz, który może równać się z Neymarem, jeśli pytasz :)
0
wyjdź, antyfanie Sancheza.
0
może on nie miał 9 strat a mniej? Na ocenę nie wpływa tylko ilość goli i czas, w którym się je strzeliło.
0
Moim zdaniem Pinto powinien dostać 7.0. No bo 100% celnych podań (co baaardzo cieszy), nie miał żadnych błędów, przy bramce nic do gadania. ale to tylko moje zdanie:)
0
dlaczego go minusujecie? (BiSLBK) Przecież tylko podał informację.
0
Xavi wręcz nie może odchodzić na emeryturę! :)
0
6-0!!!!!