0

No ja uważam, że na pewno bardziej zasłużył niż Leo. Ale w walce o ZP mogą w tym roku rywalizować Messi i Ronaldo. Jak wygra Ribery to będzie śmiech na sali.

0

to jest chyba podanie kluczowe;)

0

mam tak samo

0

i strzela ;)

0

rzuuuuut karny ;p

0

nom nieh wylecom i wogule spżedać frzystkih :D

0

co za debil wszystkich minusuje ?

0

mam takie troszkę wrażenie, że Alexis gra za bardzo samolubnie, ale to może tylko moje wrażenie.

0

ależ bombaa

0

no tak oceniaj mecz po 5 minutach

0

Ale Real już skończył mecz

0

te słowa własnie chcę słyszeć " Pressing Barcelony znów skuteczny" :)

0

grając defensywnie i tak cię "zniszczą". Trzeba moim zdaniem jak najbardziej ofensywnie.

0

obyś miał proroczy sen ;)

0

to jest niesamowite.. po prostu kosmos, jak określił to komentator :)

0

To jest Liga Angielska!

0

ależ gol!!!!!!!

0

z Villarreal? :D

0

Arsenal pogrążony!

0

2-1 dla City, dużo emocji :D

0

Teraz Żółta Łódź Podwodna jest bardzo silna, muszą się postarać, ale trzeba w nich wierzyć. Niby ani Atletico, ani Real z nimi nie wygrał, ale my to zrobimy! ;)

0

ależ emocje! coś niesamowitego!! :)

0

zgadzam się. Dużo osób na niego narzeka, a jakby się spytać dlaczego, to pewnie nie umieliby opowiedzieć.

0

wspaniały piłkarz, który może równać się z Neymarem, jeśli pytasz :)

0

wyjdź, antyfanie Sancheza.

0

może on nie miał 9 strat a mniej? Na ocenę nie wpływa tylko ilość goli i czas, w którym się je strzeliło.

0

Moim zdaniem Pinto powinien dostać 7.0. No bo 100% celnych podań (co baaardzo cieszy), nie miał żadnych błędów, przy bramce nic do gadania. ale to tylko moje zdanie:)

0

dlaczego go minusujecie? (BiSLBK) Przecież tylko podał informację.

0

Xavi wręcz nie może odchodzić na emeryturę! :)

0

6-0!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?