viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to dla nich będzie cud jak wygrają z nami :) trzeba optymistycznie!
0
szacun dla niego ;)
0
jakie teorie spiskowe o.O
0
wcale nie musi. Trofea drużynowe ponad indywidualnie.
0
przecież Jese ładnie strzelił.
0
proponuję juz dziś, przecież gra totalne dno.
:D:D
0
tak ;)
0
słabo trochę.
0
ty miałeś farta że się urodziłeś idioto
0
i co niedowiarki? :)
0
3!!!!!
0
Pedro Pedritooo ♥
0
goooooooooool
0
a nie Busi?
0
gol widzicie! :)
0
a za co 7,5? możesz uargumentować? ;)
0
ale tu liczą się też statystyki. 10 odbiorów przy 2 stratach.
0
cytat Z Ikera Casillasa? :D
0
Alexis akurat teraz ma bardzo dobry sezon (jak na razie, oby do końca). Więc nie wiem w czym masz problem.
0
Jaki jest synonim do "najlepszy pomocnik świata"?
Iniesta! :)
0
A masz dowod jakis do tego co napisales? (aadriano87) :/
0
myślałem, że dobrze się spisywał. Jak widzę nie, no ale cóż:)
0
No, ale Barca jest na 1-szym miejscu w tabeli ligowej, a ManU? Na 8 :)
widać kasa nie jest wszystkim :)
0
dzieki :)
0
Dani wracaj!!;)
0
Mam pytanie. Czy jakbyśmy kupili zimą jakiegoś zawodnika, który występuje teraz w LM (przykładowo Aguero) to czy w tej edycji LM nie grałby już dla nas? W sensie czy mógłby grać w Lidze Mistrzów?
0
Oier nie wyjdzie w 1-szym bo Martino powiedział (cytuję): "Pewny gry jest tylko Pinto":)
0
i Bale ;)
0
już przegraliśmy raz w lidze, tak dla ścisłości.
0
a on tak strasznie strzelał głową, rzeczywiście.