0

to dla nich będzie cud jak wygrają z nami :) trzeba optymistycznie!

0

szacun dla niego ;)

0

jakie teorie spiskowe o.O

0

wcale nie musi. Trofea drużynowe ponad indywidualnie.

0

przecież Jese ładnie strzelił.

0

proponuję juz dziś, przecież gra totalne dno.
:D:D

0

tak ;)

0

słabo trochę.

0

ty miałeś farta że się urodziłeś idioto

0

i co niedowiarki? :)

0

3!!!!!

0

Pedro Pedritooo ♥

0

goooooooooool

0

a nie Busi?

0

gol widzicie! :)

0

a za co 7,5? możesz uargumentować? ;)

0

ale tu liczą się też statystyki. 10 odbiorów przy 2 stratach.

0

cytat Z Ikera Casillasa? :D

0

Alexis akurat teraz ma bardzo dobry sezon (jak na razie, oby do końca). Więc nie wiem w czym masz problem.

0

Jaki jest synonim do "najlepszy pomocnik świata"?
Iniesta! :)

0

A masz dowod jakis do tego co napisales? (aadriano87) :/

0

myślałem, że dobrze się spisywał. Jak widzę nie, no ale cóż:)

0

No, ale Barca jest na 1-szym miejscu w tabeli ligowej, a ManU? Na 8 :)
widać kasa nie jest wszystkim :)

0

dzieki :)

0

Dani wracaj!!;)

0

Mam pytanie. Czy jakbyśmy kupili zimą jakiegoś zawodnika, który występuje teraz w LM (przykładowo Aguero) to czy w tej edycji LM nie grałby już dla nas? W sensie czy mógłby grać w Lidze Mistrzów?

0

Oier nie wyjdzie w 1-szym bo Martino powiedział (cytuję): "Pewny gry jest tylko Pinto":)

0

i Bale ;)

0

już przegraliśmy raz w lidze, tak dla ścisłości.

0

a on tak strasznie strzelał głową, rzeczywiście.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?