viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ze jego tez zabraknie na meczu
0
Aha
Napisales 2x to samo
0
Transfer 57,1 mln
0
A mecz jest jutro
0
o tak zgadzam się :)
0
czemu?
0
Sam transfer 57,1 mln.
0
pod publike? W internecie?
0
a no i rzeczywiście - całość ogólnie powinna być szybsza, tylko kiedy np. Leo strzela zwolnione tempo. :)
0
po co ma ściągać od kogoś? :)
ja uważam że jest ok ;)
0
2 gole? trochę mało :D Ale może Tata da mu szansę :)
0
Artykół xD
0
bana ma. a zreszta to troll
0
ladnie sie przedstawiles :)
0
Ales dojebal XD
0
Czlowiek normalnie sie pyta, a wy takie glupoty.. wstyd- juz nawet normalnie podyskutowac nie mozna.
0
hahaha
0
HEJTHEJTHEJT
0
Nie, nie :) Najlepszy gra u nas :)
0
Dokladnie. po za tym, Barcelona jest tak "medialna" i przynosi tak duze zyski, ze nawet nie oplacaloby sie (:
0
nie, jest falszywa 9. wiesz jaka jest falszywa 9? :) Cofa sie do rozgrywania, ale tez wycodzi na pozycje "napastnika". Leo odkad zszedl na srodek ze skrzydla zawsze tak gral. I nie powinien byc pomocnikiem, jego powolaniem jest osmieszanie bramkarzy przeciwnych druzyn :)
0
Gdyby Miki tu byl, to odrazu by bylo: Bayern to codziennie ma treningi, a my tylko wolne!! :D (tak, wiem ze to troll)
0
A co to oznacza? Wybacz, ale komletnie sie na tym nie znam.
0
Mowisz o sobie? :)
0
Padles? Powstan =D
Wrzutki Alvesa sa jak jego gust - do bani :P
0
Thiago?
0
chcesz zeby Xavi odszedl?! I to jeszcze do tej marnej ligi MLS?
0
spokojnie, nikt nie zapomnial, czekamy na info ;)
0
mnie martwi pozycja prawego obroncy. Alves mozna powiedziec ze do tej pory byl pewnym graczem, a teraz to nie wiem.
0
a Neymar?