0

Ze jego tez zabraknie na meczu

0

Aha
Napisales 2x to samo

0

Transfer 57,1 mln

0

A mecz jest jutro

0

o tak zgadzam się :)

0

czemu?

0

Sam transfer 57,1 mln.

0

pod publike? W internecie?

0

a no i rzeczywiście - całość ogólnie powinna być szybsza, tylko kiedy np. Leo strzela zwolnione tempo. :)

0

po co ma ściągać od kogoś? :)
ja uważam że jest ok ;)

0

2 gole? trochę mało :D Ale może Tata da mu szansę :)

0

Artykół xD

0

bana ma. a zreszta to troll

0

ladnie sie przedstawiles :)

0

Ales dojebal XD

0

Czlowiek normalnie sie pyta, a wy takie glupoty.. wstyd- juz nawet normalnie podyskutowac nie mozna.

0

hahaha

0

HEJTHEJTHEJT

0

Nie, nie :) Najlepszy gra u nas :)

0

Dokladnie. po za tym, Barcelona jest tak "medialna" i przynosi tak duze zyski, ze nawet nie oplacaloby sie (:

0

nie, jest falszywa 9. wiesz jaka jest falszywa 9? :) Cofa sie do rozgrywania, ale tez wycodzi na pozycje "napastnika". Leo odkad zszedl na srodek ze skrzydla zawsze tak gral. I nie powinien byc pomocnikiem, jego powolaniem jest osmieszanie bramkarzy przeciwnych druzyn :)

0

Gdyby Miki tu byl, to odrazu by bylo: Bayern to codziennie ma treningi, a my tylko wolne!! :D (tak, wiem ze to troll)

0

A co to oznacza? Wybacz, ale komletnie sie na tym nie znam.

0

Mowisz o sobie? :)

0

Padles? Powstan =D
Wrzutki Alvesa sa jak jego gust - do bani :P

0

Thiago?

0

chcesz zeby Xavi odszedl?! I to jeszcze do tej marnej ligi MLS?

0

spokojnie, nikt nie zapomnial, czekamy na info ;)

0

mnie martwi pozycja prawego obroncy. Alves mozna powiedziec ze do tej pory byl pewnym graczem, a teraz to nie wiem.

0

a Neymar?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?