0

przecież tu chodzi o rotacje. Cesc zagrał bardzo dużo meczy w tym sezonie. Nie może cały czas grać Fabregas kosztem Generała!

0

bez przesady, właśnie sam to skomentowałeś.

0

Moze byc teraz rowniez 4 0 :D

0

Mam pytanie.. Wie ktoś jakie korki ma Afellay? w sensie czy to Nike, Puma, Adidas czy żadne z tych? :)

0

Możliwe, że będzie skład:
Valdes
Alves-Masherano-Pique-Alba
Cesc-Busi-Iniesta
Alexis-Messi-Pedro
i pewnie Iniesta będzie zmieniony przez Xaviego. Lub od początku Xavi razem z Busim i Iniestą i Andres zmieniony przez Fabregasa. Ale to tylko takie moje przypuszczenia :)

0

Messi może wszystko:)

0

a oglądałeś choć 1 jego mecz? :)

0

Ja się bardzo nie cieszę, jeśli wygrać, to z najsilniejszym składem. No ale zawsze większe szanse na wygraną mamy.

0

no ale trzeba przyznać, że będzie piękny

0

A ja się cieszę, że są tutaj normalni kibice Królewskich. :)

0

Tak właśnie.. Spotkanie będzie ciężkie, ale ja wierzę w Barcelonę :)

0

wątpię. To była jego decyzja. Prawdopodobnie wiedział, że w tym sezonie dostawałby więcej szans, ale on po prostu nie chciał zostać i nie można mieć do niego o to żalu. :)

0

niestety - tak jak kiedyś - wiele osób mnie zminusuje, ale to jest prawda. Sergi jest zawodnikiem gorszym od Thiago. Alcantara wczoraj pokazał to co potrafi. Choć życzę Roberto z całego serca, aby był w przyszłości lepszy od Thiago.

0

Troche optymizmu :)

0

A czemu bo nie kumam? :D

0

Niestety niemozliwe

0

Dongou nie jest powolany

0

Szczerze, to nie wiem czy dobrze, że odchodzi. Nie widziałem go w akcji, czytałem tylko, że utalentowany :) Trudno się mówi, nie chce zostać, jego sprawa..

0

105 m x 68 m - Camp Nou
107x70 m - Levante (jeśli wierzyć Wikipedii)
Widzicie jakąś dużą dużą różnicę? To prawda, nie jestem specem i absolutnie nie uważam się za niego. Ale chyba boiska nie mogą się między sobą bardzo różnić prawda?

0

każde boisko musi być takie samo.

0

Tarzan juz trenuje z grupą :)

0

Leo zagrał bardzo dobre spotkanie, asysta i 4 kluczowe podania to pokazują. Martwi mnie tylko 12 strat i ani jednego odbioru, no ale nie od tego Messi jest. Chociaż to nie zmienia faktu, że wszyscy oprócz Xaviego i Leo mają kilka odbiorów.
A spotkanie było bardzo emocjonujące :) Jedno z najlepszych Barcy w tym sezonie moim zdaniem :)

0

no zgadzam się. Razem z Montoyą i Puyolem.

0

ale mogli umiescic wygrana Atletico, prawda?

0

Wyjdz stad kurna mać

0

No ktos sie wreszcie wypowiedzial z sensem :)

0

Po co ?

0

Zarowno Bartra jak i Roberto grali ostatnio caly mecz wiec w czym problem? Obaj jak a rezerwowych graja bardzo duzo.

0

Tak, pewnie Kate zadrżała ręka :-)

0

Jakiej pomocy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?