viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
przecież tu chodzi o rotacje. Cesc zagrał bardzo dużo meczy w tym sezonie. Nie może cały czas grać Fabregas kosztem Generała!
0
bez przesady, właśnie sam to skomentowałeś.
0
Moze byc teraz rowniez 4 0 :D
0
Mam pytanie.. Wie ktoś jakie korki ma Afellay? w sensie czy to Nike, Puma, Adidas czy żadne z tych? :)
0
Możliwe, że będzie skład:
Valdes
Alves-Masherano-Pique-Alba
Cesc-Busi-Iniesta
Alexis-Messi-Pedro
i pewnie Iniesta będzie zmieniony przez Xaviego. Lub od początku Xavi razem z Busim i Iniestą i Andres zmieniony przez Fabregasa. Ale to tylko takie moje przypuszczenia :)
0
Messi może wszystko:)
0
a oglądałeś choć 1 jego mecz? :)
0
Ja się bardzo nie cieszę, jeśli wygrać, to z najsilniejszym składem. No ale zawsze większe szanse na wygraną mamy.
0
no ale trzeba przyznać, że będzie piękny
0
A ja się cieszę, że są tutaj normalni kibice Królewskich. :)
0
Tak właśnie.. Spotkanie będzie ciężkie, ale ja wierzę w Barcelonę :)
0
wątpię. To była jego decyzja. Prawdopodobnie wiedział, że w tym sezonie dostawałby więcej szans, ale on po prostu nie chciał zostać i nie można mieć do niego o to żalu. :)
0
niestety - tak jak kiedyś - wiele osób mnie zminusuje, ale to jest prawda. Sergi jest zawodnikiem gorszym od Thiago. Alcantara wczoraj pokazał to co potrafi. Choć życzę Roberto z całego serca, aby był w przyszłości lepszy od Thiago.
0
Troche optymizmu :)
0
A czemu bo nie kumam? :D
0
Niestety niemozliwe
0
Dongou nie jest powolany
0
Szczerze, to nie wiem czy dobrze, że odchodzi. Nie widziałem go w akcji, czytałem tylko, że utalentowany :) Trudno się mówi, nie chce zostać, jego sprawa..
0
105 m x 68 m - Camp Nou
107x70 m - Levante (jeśli wierzyć Wikipedii)
Widzicie jakąś dużą dużą różnicę? To prawda, nie jestem specem i absolutnie nie uważam się za niego. Ale chyba boiska nie mogą się między sobą bardzo różnić prawda?
0
każde boisko musi być takie samo.
0
Tarzan juz trenuje z grupą :)
0
Leo zagrał bardzo dobre spotkanie, asysta i 4 kluczowe podania to pokazują. Martwi mnie tylko 12 strat i ani jednego odbioru, no ale nie od tego Messi jest. Chociaż to nie zmienia faktu, że wszyscy oprócz Xaviego i Leo mają kilka odbiorów.
A spotkanie było bardzo emocjonujące :) Jedno z najlepszych Barcy w tym sezonie moim zdaniem :)
0
no zgadzam się. Razem z Montoyą i Puyolem.
0
ale mogli umiescic wygrana Atletico, prawda?
0
Wyjdz stad kurna mać
0
No ktos sie wreszcie wypowiedzial z sensem :)
0
Po co ?
0
Zarowno Bartra jak i Roberto grali ostatnio caly mecz wiec w czym problem? Obaj jak a rezerwowych graja bardzo duzo.
0
Tak, pewnie Kate zadrżała ręka :-)
0
Jakiej pomocy?