0

startujemy ;)

0

futbolhd śmiga

0

ja mam

0

czuję się jak przed finałem LM :D

0

sorry, po prostu nie było na stronie i nie wiedziałem kiedy dodali ;)

0

taki skład!! :)

0

1 Víctor Valdés
22 Dani Alves
3 Piqué
14 Mascherano
18 Jordi Alba
6 Xavi
16 Busquets
8 Iniesta
9 Alexis
10 Messi
4 Fábregas

0

Pl-sport.tv ale nie gwarantuje ze bedzie dzialac :D

0

Ja mam normalnie. A jestes na komputerze? Moze zmien przegladarke.

0

napisałem że wszystkie żarty słabe, ale ten akurat jest dobry xD i tu nie chodzi o to że dotyczą realu, a o sam pomysł. dobre.

0

wszystkie są słabe, a ten szczególnie xD zerżnięte z innego tylko zmienione nazwiska :P

0

miałbyś w dupę? no nieźle..

0

gimby minusują, a sami mają nadzieję na przegraną Realu. Napisał, że ma nadzieję na nasz awans. Ale mam pytanie: czemu chcesz abyśmy dziś przegrali?

0

uwaga uwaga! nowy piłkarz Realu: Cassilas!

0

co ty człowieku piszesz.. nie umiesz inaczej się wypowiadać??

0

Przed sezonem kto by pomyślał, że Alexis będzie na 3 miejscu w klasyfikacji najlepszych strzelców.. :D

0

w końcu on należy do piłkarskiego świata. A jakby dobrze powiedział o Barcy, to by był kompletnie inny odbiór prawda? Ma prawo do swojego zdania i każdy może się wypowiedzieć.

0

Po co wracasz do Bayernu? Wtedy Barca to była najgorsza jaką kiedykolwiek widziałem. A Bayern najsilniejszy. Nie ma porównania.

0

Wyraził swoje zdanie, ok. Chciałbym tylko zobaczyć jego minę, gdy awansujemy ;)

0

zdecydowanie Neymar najładniejsza :)

0

niestety? chcesz tracić piłkę to proszę. ManC to nie Rayo. Jeśli nie przetrzymasz piłki, to oni ci ją zabiorą i wyprowadzą zabójcze kontry. A jak Xavi walnie taką piłe do Messiego który zamieni to na bramke, to sie posikasz z radości :))

0

mi się taki skład bardzo podoba, co już kiedyś pisałem. Idealnie. I może Neymar wejdzie w 2 połowie. Zobaczymy i czekamy na to widowisko!! :)

0

Myślę, że Alba będzie bardziej odpowiedni, to sprinter. A to się przyda do pojedynków z szybkimi skrzydłowymi ManCity.

0

Ale w końcu jakby nie patrzeć, to Cesc gra bardzo dużo. Bardzo. A wam ciągle mało.. Zgadzam się, powinien dziś zagrać, ale Fabs ma na koncie naprawdę dużo minut.

0

Powiedzieć, co zrobimy, to tak jak podać skład, więc powiem, że postawimy na utrzymywanie się przy futbolówce". Bardzo dobrze powiedział. W ogóle, konferencje Taty mi się podobają. Mądre i przemyślane. Dziś zwycięstwo o nie ma innej opcji :D

0

A ja Argentynie. Mają dobry zespół. A Hiszpania -moim zdaniem- już MŚ nie wygra (w tym roku przynajmniej). Brazylia-Argentyna-Niemcy no i jeśli będzie świetny Cristiano, to Portugalia. To faworyci wg mnie :)

0

a ja tęsknie za odbiorami.. choć jednym.. Bo występ kapitalny, ale Leo grał od 1 minuty (nie pamiętam do której) i nie ma żadnego odbioru. A Neymar jeden. Ale najważniejsze że pressing jest :D

0

zgadzam się, ale to nie będzie łatwe. chyba, że znowu Adriano strzeli w 1 minucie z dystansu :D

0

Leo już w nowych korkach. co o nich myślicie? mi się bardzo podobają.

0

no no a jakby wybili to żadnego zawodnika do przejęcia piłki na połowie przeciwnika :) mądre..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?