viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
startujemy ;)
0
futbolhd śmiga
0
ja mam
0
czuję się jak przed finałem LM :D
0
sorry, po prostu nie było na stronie i nie wiedziałem kiedy dodali ;)
0
taki skład!! :)
0
1 Víctor Valdés
22 Dani Alves
3 Piqué
14 Mascherano
18 Jordi Alba
6 Xavi
16 Busquets
8 Iniesta
9 Alexis
10 Messi
4 Fábregas
0
Pl-sport.tv ale nie gwarantuje ze bedzie dzialac :D
0
Ja mam normalnie. A jestes na komputerze? Moze zmien przegladarke.
0
napisałem że wszystkie żarty słabe, ale ten akurat jest dobry xD i tu nie chodzi o to że dotyczą realu, a o sam pomysł. dobre.
0
wszystkie są słabe, a ten szczególnie xD zerżnięte z innego tylko zmienione nazwiska :P
0
miałbyś w dupę? no nieźle..
0
gimby minusują, a sami mają nadzieję na przegraną Realu. Napisał, że ma nadzieję na nasz awans. Ale mam pytanie: czemu chcesz abyśmy dziś przegrali?
0
uwaga uwaga! nowy piłkarz Realu: Cassilas!
0
co ty człowieku piszesz.. nie umiesz inaczej się wypowiadać??
0
Przed sezonem kto by pomyślał, że Alexis będzie na 3 miejscu w klasyfikacji najlepszych strzelców.. :D
0
w końcu on należy do piłkarskiego świata. A jakby dobrze powiedział o Barcy, to by był kompletnie inny odbiór prawda? Ma prawo do swojego zdania i każdy może się wypowiedzieć.
0
Po co wracasz do Bayernu? Wtedy Barca to była najgorsza jaką kiedykolwiek widziałem. A Bayern najsilniejszy. Nie ma porównania.
0
Wyraził swoje zdanie, ok. Chciałbym tylko zobaczyć jego minę, gdy awansujemy ;)
0
zdecydowanie Neymar najładniejsza :)
0
niestety? chcesz tracić piłkę to proszę. ManC to nie Rayo. Jeśli nie przetrzymasz piłki, to oni ci ją zabiorą i wyprowadzą zabójcze kontry. A jak Xavi walnie taką piłe do Messiego który zamieni to na bramke, to sie posikasz z radości :))
0
mi się taki skład bardzo podoba, co już kiedyś pisałem. Idealnie. I może Neymar wejdzie w 2 połowie. Zobaczymy i czekamy na to widowisko!! :)
0
Myślę, że Alba będzie bardziej odpowiedni, to sprinter. A to się przyda do pojedynków z szybkimi skrzydłowymi ManCity.
0
Ale w końcu jakby nie patrzeć, to Cesc gra bardzo dużo. Bardzo. A wam ciągle mało.. Zgadzam się, powinien dziś zagrać, ale Fabs ma na koncie naprawdę dużo minut.
0
Powiedzieć, co zrobimy, to tak jak podać skład, więc powiem, że postawimy na utrzymywanie się przy futbolówce". Bardzo dobrze powiedział. W ogóle, konferencje Taty mi się podobają. Mądre i przemyślane. Dziś zwycięstwo o nie ma innej opcji :D
0
A ja Argentynie. Mają dobry zespół. A Hiszpania -moim zdaniem- już MŚ nie wygra (w tym roku przynajmniej). Brazylia-Argentyna-Niemcy no i jeśli będzie świetny Cristiano, to Portugalia. To faworyci wg mnie :)
0
a ja tęsknie za odbiorami.. choć jednym.. Bo występ kapitalny, ale Leo grał od 1 minuty (nie pamiętam do której) i nie ma żadnego odbioru. A Neymar jeden. Ale najważniejsze że pressing jest :D
0
zgadzam się, ale to nie będzie łatwe. chyba, że znowu Adriano strzeli w 1 minucie z dystansu :D
0
Leo już w nowych korkach. co o nich myślicie? mi się bardzo podobają.
0
no no a jakby wybili to żadnego zawodnika do przejęcia piłki na połowie przeciwnika :) mądre..