0

myślisz że my to wiemy? :/ ...

0

mówiłem? nie narzekać na Leo bo walnie bramke :)

0

przestańcie narzekać na Leo, strzeli brameczke i znowu będzie graczem meczu :) więc ogar :)

0

Iniesta mógł strzelać

0

Pique jak na razie dobrze :)

0

dzięki bardzo :))

0

ma ktoś link do bramki Rafinhi ?

0

jest zajebisty skład! tylko zwycięstwo! ;)

0

w tym sezonie rzeczywiście nie idzie ManU najlepiej, ale na pewno nie jest to średniak. To tak jakby Barca spadła na 8 miejsce i co nazwalibyście ten klub średniakiem ligi hiszpańskiej?

0

Wg mnie zagra Montoya

0

tobom tobom tobom xD

0

myślisz, że to co pisze As to prawda? Prawdą jest, że (zapewne) Real (jak każdy wielki klub) interesuje się Thibautem, ale wątpię, że go sprowadzą. To jest praktycznie niemożliwe.. Chyba, że sam bramkarz będzie chciał.

0

no właśnie, Chelsea po pierwsze nie odda takiego diamentu jakim jest Thibaut, a po drugie Real ma Diego Lopeza i Casillasa. W ogóle as strasznie bredzi :D

0

To mogą sobie pomarzyć:)

0

z kim? co? jak? :D

0

przestańcie z tymi minusami.. piszesz specjalnie żeby nie dostać.. Jak komuś się nie podoba twój komentarz to i tak da.

0

bo niektórzy nie mogą znieść, że Barcelona nadal jest najlepsza i wygrywa :)

0

Jednak Martino miał rację. Kto nie będzie miał piłki, ten będzie cierpiał. I ucierpiało City.;)

0

ma szansę. Przypomnij sobie naszą remontadę z Milanem. Ich stać na to, dlatego trzeba się mocno postarać w rewanżu.

0

no co jak co, ale Courtois pięknie bronił.

0

a mi się cały czas wydawało, że Leo nie zrobił tego całkiem specjalnie,tylko chciał wybić piłkę o góry. Ale możliwe że się mylę. Każdy piłkarz ma coś takiego :D

0

może to pot tak lał się z niego :D
Bo wątpię żeby na niego napluł.

0

jest na tvp1

0

Ozil jakoś nie w formie ;p

0

rzut karny :P

0

nie życzymy wam źle, tylko to oczywiste że Bayern nie będzie kibicował nam i vice versa.
btw. Thiago gra ;) trzeba zobaczyć jego grę!

0

NORBIBARSA - haha no tak ja ogólnie też :) Ale w tym meczu myślę,że Arsenal może pokazać dobry futbol. Zobaczymy :)

0

kto ogląda mecz Arsenal-Bayern?? ;) Ja kibicuję Arsenalowi :)

0

no dobrze napisał, dopełnić formalności, bo w końcu mamy dobrą zaliczkę, gramy na Camp Nou.. najtrudniejsze mecze to będą jak trafimy na Bayern lub PSG, na przykład.

0

moim zdaniem też, szybka wymiana piłki (tiki-taka:) ), strzały z dalszej odległości (Xavi), w akcji na 2-0 Neymar i Dani rozklepali obronę City. Tylko obrona trochę zawodziła. Ale w sezonie 10/11 też tak było, tylko teraz nikt tego nie zauważa.. Ale mecz fantastyczny! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?