viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a skąd wiesz, że problem leży w trenerze? Nie tylko on jest odpowiedzialny za wygrane/przegrane. Jednak na boisku grają piłkarze, a nie Martino..
0
Moim zdaniem Alba zasługuje na wyższą notę, nie chodzi tu o statystyki ale o ogólny obraz gry... Oglądając mecz, wydawało się, że czyścił po prostu wszystko :)
1
Hmm, a The Blues to czasem nie przydomek Chelsea?
0
spokojnie, na "Bayer" wystarczy ;)
0
no to mogę spokojnie spać :) dobranoc!! :D
0
tak myślałem :P trudno.
0
ejj luzik to było zabawne :D
0
weź co twój komentarz to głupszy
0
oo! Alexis! dobra, teraz on pokaze to, czego Ney nie pokazał przez 80 minut ;)
0
no i czerwo.
0
uciszcie się z tymi zmianami, prowadzimy, pewnie wejdzie Pedro, spokojnie
0
gooooooooooooool!!!!!!!!!!!!!
0
sport.tvp.pl
0
VV! :)
0
źle że Dżeko wchodzi :D
0
co oni w studiu pier***ą? Barcelona nie stwarza sytuacji? nieuznana bramka Neymara, indywidualna akcja Messiego, druga akcja Neya, akcja kiedy Pique pognał w pole karne - to nie są sytuacje? i niepodyktowany karny?
0
ile żółtych o.O
0
Alba czyści wszystko !! :)
0
przełącz na mecz Barca-City :D
0
dobra skrzywdzili nas, nie ma co płakać, poradzą sobie ;)
0
Dani dobre dośrodkowanie :D!!!
0
nie było... kur** mać..
0
kurna ;c
0
ajajajaj Leo genio! :D prawie prawie :D
0
niee :)
0
mi się podoba, jest pressing, są okazje, nie ma głupich błędów, no ale dopiero 9 minuta. Ale na razie świetnie!
0
Leo na stoperze?! XD
0
Iniesta magik ;)
0
chyba oglądasz inny mecz
0
Ciekawe czy to bedzie tak, ze w ataku Iniesta Neymar Messi czy Neymar Cesc Messi.