0

a skąd wiesz, że problem leży w trenerze? Nie tylko on jest odpowiedzialny za wygrane/przegrane. Jednak na boisku grają piłkarze, a nie Martino..

0

Moim zdaniem Alba zasługuje na wyższą notę, nie chodzi tu o statystyki ale o ogólny obraz gry... Oglądając mecz, wydawało się, że czyścił po prostu wszystko :)

1

Hmm, a The Blues to czasem nie przydomek Chelsea?

0

spokojnie, na "Bayer" wystarczy ;)

0

no to mogę spokojnie spać :) dobranoc!! :D

0

tak myślałem :P trudno.

0

ejj luzik to było zabawne :D

0

weź co twój komentarz to głupszy

0

oo! Alexis! dobra, teraz on pokaze to, czego Ney nie pokazał przez 80 minut ;)

0

no i czerwo.

0

uciszcie się z tymi zmianami, prowadzimy, pewnie wejdzie Pedro, spokojnie

0

gooooooooooooool!!!!!!!!!!!!!

0

sport.tvp.pl

0

VV! :)

0

źle że Dżeko wchodzi :D

0

co oni w studiu pier***ą? Barcelona nie stwarza sytuacji? nieuznana bramka Neymara, indywidualna akcja Messiego, druga akcja Neya, akcja kiedy Pique pognał w pole karne - to nie są sytuacje? i niepodyktowany karny?

0

ile żółtych o.O

0

Alba czyści wszystko !! :)

0

przełącz na mecz Barca-City :D

0

dobra skrzywdzili nas, nie ma co płakać, poradzą sobie ;)

0

Dani dobre dośrodkowanie :D!!!

0

nie było... kur** mać..

0

kurna ;c

0

ajajajaj Leo genio! :D prawie prawie :D

0

niee :)

0

mi się podoba, jest pressing, są okazje, nie ma głupich błędów, no ale dopiero 9 minuta. Ale na razie świetnie!

0

Leo na stoperze?! XD

0

Iniesta magik ;)

0

chyba oglądasz inny mecz

0

Ciekawe czy to bedzie tak, ze w ataku Iniesta Neymar Messi czy Neymar Cesc Messi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?