0

tylko jak to zrobić? ja bardzo bym chciał, aby Masip został, ale prawdopodobnie zostanie Pinto, jest (najpewniej) kontrakt z ter Stegenem. I jeszcze Oier (choć pewnie odejdzie). co tu zrobić? :D

0

no a wlasnie glowny sedzia sprawdza siatki

0

hahaha z głodu XD

0

i po co prowokujesz?

0

jak to ktoś mądry powiedział do mnie (nawet ostatnio): najlepsi się nie denerwują:)

0

znaczy sie jeszcze real nie grał ale tak na teraz ?

0

moze mi ktoś powiedzieć, czy to są prawidłowe statystyki po tej kolejce?
24 mecze 1872 minut 23bramki -Leo Messiego
26 2289 27 - Ronaldo

0

zmiany, zmiany.. jedyny raz się zgadzam ze wszystkimi którzy to piszą.. zmiany..

0

Boje się, że zakończymy 0-0 :P

0

mnie to kiedys Pinto o zawał przyprawi xD

0

ja nie moge...

0

czawiego XD

0

Dani ma dobre wrzutki, zauważyliście? :D

0

na fb są!:D

0

w fifie chyba:D

0

nie narzekajcie na skład:) jak wygramy to będziecie pisać, że świetny. Poczekajcie z oceną do konca spotkania;)

0

jak Benteke mógł tego nie trafić xD

0

tylko Iniesta w pierwszej i git:)

0

ja bym nie chciał go w Barcy :P

0

aha xD z twojego komentarza wynikało, że pierwszy dla ManU xD

0

naprawdę? to jest pierwszy w historii karny dla United? :O

0

nie! Tylko nie Iniesta na ławce!

0

te więzadła to jakaś plaga! Khedira, Valdes, Falcao, Jese, Błaszczykowski, Walcott chyba jeszcze.. I to przed mundialem. to straszne..

0

ty tak serio???:D

0

ahh to tak! dziękuję w takim razie za info :D

0

myślałem, że Rojiblancos to Atletico ._.

0

aha :D dzięki

0

zmiana butów przez Bale'a zasługuje na miesiąc więzienia".
o co cho?

0

dziwi mnie, że zawsze użytkownicy wybierają Leo na ZM. rozumiem - mecz z Realem. Rozumiem - mecz z City. Ale kiedy tylko Messi strzeli bramkę, od większości zawodnik meczu. A moim zdaniem Iniesta pomimo 45min. gry, zagrał najlepiej ze wszystkich.

0

zerwał więzadło krzyżowe.. :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?