viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tylko jak to zrobić? ja bardzo bym chciał, aby Masip został, ale prawdopodobnie zostanie Pinto, jest (najpewniej) kontrakt z ter Stegenem. I jeszcze Oier (choć pewnie odejdzie). co tu zrobić? :D
0
no a wlasnie glowny sedzia sprawdza siatki
0
hahaha z głodu XD
0
i po co prowokujesz?
0
jak to ktoś mądry powiedział do mnie (nawet ostatnio): najlepsi się nie denerwują:)
0
znaczy sie jeszcze real nie grał ale tak na teraz ?
0
moze mi ktoś powiedzieć, czy to są prawidłowe statystyki po tej kolejce?
24 mecze 1872 minut 23bramki -Leo Messiego
26 2289 27 - Ronaldo
0
zmiany, zmiany.. jedyny raz się zgadzam ze wszystkimi którzy to piszą.. zmiany..
0
Boje się, że zakończymy 0-0 :P
0
mnie to kiedys Pinto o zawał przyprawi xD
0
ja nie moge...
0
czawiego XD
0
Dani ma dobre wrzutki, zauważyliście? :D
0
na fb są!:D
0
w fifie chyba:D
0
nie narzekajcie na skład:) jak wygramy to będziecie pisać, że świetny. Poczekajcie z oceną do konca spotkania;)
0
jak Benteke mógł tego nie trafić xD
0
tylko Iniesta w pierwszej i git:)
0
ja bym nie chciał go w Barcy :P
0
aha xD z twojego komentarza wynikało, że pierwszy dla ManU xD
0
naprawdę? to jest pierwszy w historii karny dla United? :O
0
nie! Tylko nie Iniesta na ławce!
0
te więzadła to jakaś plaga! Khedira, Valdes, Falcao, Jese, Błaszczykowski, Walcott chyba jeszcze.. I to przed mundialem. to straszne..
0
ty tak serio???:D
0
ahh to tak! dziękuję w takim razie za info :D
0
myślałem, że Rojiblancos to Atletico ._.
0
aha :D dzięki
0
zmiana butów przez Bale'a zasługuje na miesiąc więzienia".
o co cho?
0
dziwi mnie, że zawsze użytkownicy wybierają Leo na ZM. rozumiem - mecz z Realem. Rozumiem - mecz z City. Ale kiedy tylko Messi strzeli bramkę, od większości zawodnik meczu. A moim zdaniem Iniesta pomimo 45min. gry, zagrał najlepiej ze wszystkich.
0
zerwał więzadło krzyżowe.. :(