viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie będę pisać kogo, bo zaraz i tak ktoś się niepotrzebnie odezwie ;) To już nie moja sprawa jak go tu ściągną, po prostu mam nadzieję, że nie odejdzie Alves.
0
Jeśli okaże się, że pozyskamy Marquinhosa, to tak naprawdę wcześniejsze pozyskanie go PSG wyjdzie nam na dobre. Ograł się chłopak w większym klubie niż Roma i teraz powinien poradzić sobie w Barcy.. O ile uda się go ściągnąć na Camp Nou i - mam nadzieję - nie kosztem Daniego.
0
Ja w to nie wierzę.. ale śniło mi się dziś, że Cesc przeszedł do Chelsea :D
9
Alexis świetne wejście po raz kolejny.. Oby Cesc tylko nie odszedł, bo będzie bardzo potrzebny w następnym sezonie..
1
Lamporta powiadasz?:D
0
To plotka, Cesc mówił, że chce zostać. MD szuka sensacji i tyle. Plotka plotka i jeszcze raz plotka.
1
no no gratki :D
0
tak właśnie, Martino starał się go wysyłać na boisko jak tylko mógł. Ale moim zdaniem nie ma on przyszłości w Barcelonie.
1
co oznacza to 4 przy golach zdobytych prawą nogą, lewą, z główki i co to ostatnie jest? samobój? :D
0
"[...] Szkoda że Xavi jest już u schyłku kariery, bo forma Barcy, to tak naprawdę jego forma." - to opisuje cały sezon - Xavi bez formy, Barca bez formy..
0
pięknie jest w Lizbonie :)
1
No to liczymy na dobre widowisko!! ja akurat w towarzystwie kolegów i grilla:) Jedziemy!!:D
0
jego koszulka wisi w szatni, czyli może zagrać chyba. Ale wątpię, że go Simeone wystawi w 1-szej.
0
Widzę, że tu już co poniektórzy cules się podzielili na grupy kibicujących dziś Atleti, a drudzy Realowi;) ja zostanę neutralny, liczę po prostu na dobre widowisko :)
0
Ładny ten ter Stegen XD
0
właśnie bo słabo tak "Marc Andre ter Stegen" :D
0
hmm.. Messi=4 złote piłki, nikt inny tylu nie zdobył. To chyba wystarczy?
0
1
dawać z nimi!!!! iść za ciosem!!!! :)
2
mówię - Pique to będzie idealny kapitan :)
2
oby "zadziałała" :)
0
niesamowity mecz - Ronaldinho znów w koszulce Barcy! nie mogę się doczekać:)
4
o cóż ci chodzi? :d
0
Raczej Messi na jego miejscu też by chciał zagrać..
0
Casillias już był:D
4
hmm xD Francuskiego powiadacie xD
1
Brawo Real! Zróbcie zemstę za nasz 7up...:) :D
1
wydaje mi się, że tak zrobią.
2
Boże, czemu? Najpierw uroniłem łezkę gdy odchodził z Barcy. Teraz płaczę, gdy odszedł z tego świata. Spoczywaj w spokoju, trenerze.
1
wszystko się "kończy" kiedyś. Jak myślisz, czemu nigdy żaden klub nie wygrał LM 2 razy pod rząd? Bo tak się po prostu nie da, futbol jest nieprzewidywalny. Choć może jakiś zespół zdobędzie 2x pod rząd :D Oby Barca:D