0

nie będę pisać kogo, bo zaraz i tak ktoś się niepotrzebnie odezwie ;) To już nie moja sprawa jak go tu ściągną, po prostu mam nadzieję, że nie odejdzie Alves.

0

Jeśli okaże się, że pozyskamy Marquinhosa, to tak naprawdę wcześniejsze pozyskanie go PSG wyjdzie nam na dobre. Ograł się chłopak w większym klubie niż Roma i teraz powinien poradzić sobie w Barcy.. O ile uda się go ściągnąć na Camp Nou i - mam nadzieję - nie kosztem Daniego.

0

Ja w to nie wierzę.. ale śniło mi się dziś, że Cesc przeszedł do Chelsea :D

9

Alexis świetne wejście po raz kolejny.. Oby Cesc tylko nie odszedł, bo będzie bardzo potrzebny w następnym sezonie..

1

Lamporta powiadasz?:D

0

To plotka, Cesc mówił, że chce zostać. MD szuka sensacji i tyle. Plotka plotka i jeszcze raz plotka.

1

no no gratki :D

0

tak właśnie, Martino starał się go wysyłać na boisko jak tylko mógł. Ale moim zdaniem nie ma on przyszłości w Barcelonie.

1

co oznacza to 4 przy golach zdobytych prawą nogą, lewą, z główki i co to ostatnie jest? samobój? :D

0

"[...] Szkoda że Xavi jest już u schyłku kariery, bo forma Barcy, to tak naprawdę jego forma." - to opisuje cały sezon - Xavi bez formy, Barca bez formy..

0

pięknie jest w Lizbonie :)

1

No to liczymy na dobre widowisko!! ja akurat w towarzystwie kolegów i grilla:) Jedziemy!!:D

0

jego koszulka wisi w szatni, czyli może zagrać chyba. Ale wątpię, że go Simeone wystawi w 1-szej.

/photo/1


0

Widzę, że tu już co poniektórzy cules się podzielili na grupy kibicujących dziś Atleti, a drudzy Realowi;) ja zostanę neutralny, liczę po prostu na dobre widowisko :)

0

Ładny ten ter Stegen XD

0

właśnie bo słabo tak "Marc Andre ter Stegen" :D

0

hmm.. Messi=4 złote piłki, nikt inny tylu nie zdobył. To chyba wystarczy?

0

1

dawać z nimi!!!! iść za ciosem!!!! :)

2

mówię - Pique to będzie idealny kapitan :)

2

oby "zadziałała" :)

0

niesamowity mecz - Ronaldinho znów w koszulce Barcy! nie mogę się doczekać:)

4

o cóż ci chodzi? :d

0

Raczej Messi na jego miejscu też by chciał zagrać..

0

Casillias już był:D

4

hmm xD Francuskiego powiadacie xD

1

Brawo Real! Zróbcie zemstę za nasz 7up...:) :D

1

wydaje mi się, że tak zrobią.

2

Boże, czemu? Najpierw uroniłem łezkę gdy odchodził z Barcy. Teraz płaczę, gdy odszedł z tego świata. Spoczywaj w spokoju, trenerze.

1

wszystko się "kończy" kiedyś. Jak myślisz, czemu nigdy żaden klub nie wygrał LM 2 razy pod rząd? Bo tak się po prostu nie da, futbol jest nieprzewidywalny. Choć może jakiś zespół zdobędzie 2x pod rząd :D Oby Barca:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?