viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak, Puchar Gampera jest meczem towarzyskim ;)
0
wygrać powinien Cristiano Ronaldo. Bezapelacyjnie.
3
czemu tła nie ma na stronie?:D
0
A właśnie, czytałem w gazecie, że między innymi Barcelona, Real Madryt i kluby z NBA są zainteresowane rumuńskim koszykarzem, który ma 225 cm wzrostu! :P A ma 13 lat.. :P
1
Mnie nie dziwi decyzja LE o wypożyczeniu Deulofeu, bo mówił już że musi on poprawić swoją pracę w defensywie. Może więcej szans dostanie Munir. :)
0
No i super :)
0
kto będzie chcial go wypożyczyć?
0
heh, przypominam że Real miał tak samo 2 sezony temu :)
0
We wczorajszym meczu w drużynie Sevilli wyróżniał się właśnie tylko Suarez. Tworzył sytuacje, których napastnicy nie wykorzystywali. A szkoda, bo miałby ze 3 asysty :)
Będzie z niego grajek do pierwszej 11.
0
to prawda :P
0
selfie sobie robi z Neymarem :D http://instagram.com/p/rWg73WxtrF/?modal=true
0
no i co?
1
o czym ty mowisz ? :P
0
ale mogą dać z racji swojego kosmicznego kontraktu z adidas :)
0
Czy ktoś oglądał jego występy w Arsenalu i wie czym ten zawodnik się charakteryzuje? Np. czy wyróżnia się szybkością, czy siłą fizyczną, czy dobrymi główkami? :)
0
Rafinha chimeryczny? o.O
0
4-0 Munir x2 Roberto Pique
0
Pomimo że to tylko HJK Helsinki, to miło popatrzeć jak nasi przeciwnicy nie mogą przedostać się z piłką dalej niż na swoją połowę :D
1
oczywiście po części masz racje, ale nie bądź takim pesymistą:)
1
dzięki!
0
masz w artykule link
0
Co Rafinha robi!!:D
0
Sergi prawie ;)
0
Roberto, Munirx2
0
Ja trzymam kciuki za Arsenal w tym sezonie w lidze. Grają ładny futbol, mają potencjalnie mocną ofensywę. Myślę, że to może być sezon właśnie Arsenalu.
3
a co to ma do rzeczy? o.O
0
właśnie, dla stopera to jest najlepszy wiek. oczywiście są wyjątki, ale ten (27-28) jest "idealny" :)
0
wybrali go pewnie dlatego, że jest najlepszy. Tak jak w reprezentacji.
5
Teraz wszyscy "Leo biega? niemożliwe!" "Leo spocony jak nigdy"
większości komentarzy tutaj niestety nie da się już czytać. :P
5
Tak, wnioskuj to ze zdjęcia. Brawo.