viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie.
3
obyś musiał ;) chyba wszyscy życzymy tego sobie i Mathieu :D
0
tak żeby się znów kiwał sam ze sobą:D
14
no ale zobacz jaką ter Stegen ma konkurencje - Neuera i Weidenfellera.
1
ha, tylko że w formie jaką prezentował w zeszłym sezonie i tak był najlepszym strzelcem w klubie. A w piłce nożnej właśnie chodzi o strzelanie tych goli. Więc jak można go sprzedać?
0
Hahaha, chyba to jakiś żart. Nawet Leo "bez formy" jest najlepszym strzelcem w drużynie, więc o czym my tu mówimy.. Nie sprzedadzą Messiego jestem tego pewnien.
1
No nieźle, przed prezentacją 90% użytkowników tej strony: "Po co nam taki słabiak?" " (cytat) dobrze że zmieniono na głównej zdjęcie bo nie mogłem patrzeć na facjatę rudego" A teraz wszyscy że im go szkoda, bo go wygwizdali, na pewno jest dobry itp, itd. Również uważam że zachowanie kibiców było nie na miejscu, ale nie bądźmy hipokrytami...
2
Ostudźcie swój entuzjazm o "trenerze z jajami" itd., bo może być tak, że Enrique jedno mówi, a drugie robi. Sam jestem raczej optymistą, ale Tata Martino też miał być "z jajami"..
0
na pewno 4 ma Rakitic :D
1
Yaya Toure nie gra na stoperze.;p
5
31 lat to nie taki znów dziadek:)
0
Choć osobiście uważam, że racji nie ma, to akurat chodzi mi tylko konkretnie o wzmiankę na temat Rakiticia.
0
od kiedy Leo jest leniwy?
2
Komentarz prost z rm.pl
"Hahaha
Barça chciała kupić obrońcę i zamiast młodego perspektywicznego zawodnika, kupują 31 latka.
Cieszę się, że Real ma 2 obrońców dużo lepszych, a Varane tylko doświadczeniem ustępuje Mathieu.
Na razie w transferach Real kupił Najlepszych graczy mundialu, a Barça Wampira i staruszków Rakitica i Mathieu
:D"
Pytam się, od kiedy Rakitic to staruszek??
0
akurat w kwestii trawy, to z Xavim nikt nie może się równać:D
0
0
co?:D
0
podobno ManU:D
1
Wszyscy mówicie, że gra samolubnie, a moim zdaniem wczoraj właśnie grał jak należy. Trochę drużynowo, trochę indywidualnie. Trzeba poczekać do następnych spotkań.
0
http://footballhd.me/stream20.html po angielsku;)
1
i to i to;)
0
Halilovic. a ogólnie nuda :D
1
Halilovic chyba najlepszy na razie na boisku.
0
może inaczej: najlepsza '9':)
0
Właśnie. Samą karę rozumiem, bo zachowanie Suareza było skandaliczne i to jest prawda, zwłaszcza że to nie pierwszy raz. Ale żeby mu przynajmniej pozwolili uczestniczyć w treningach.. Mecze jakoś da się przeboleć, ale treningi?? Chyba trochę za ostro.
3
chociaż, z drugiej strony, jak Ozila sprzedawali to też wszyscy mówili że to bardzo zły wybór. A jednak bez Mesuta zdobyli LM i Puchar Króla.
0
fcbarcelona.com :D
1
[...]powiedzieli mi że brytyjska piłka to futbol typu box-to-box i że muszę zwiększyć siłę i więcej biegać, jeżeli chcę być zawodnikiem Premier League[..] - dlatego uważam, że Alexis świetnie sprawdzi się w Arsenalu.
1
drewnianego? dobrze zrozumiałem? Jeśli tak, to chyba nie obejrzałeś żadnego meczu Chile na mundialu.
0
nie wierzę, ale o tym samym pomyślałem xD