0

nie.

3

obyś musiał ;) chyba wszyscy życzymy tego sobie i Mathieu :D

0

tak żeby się znów kiwał sam ze sobą:D

14

no ale zobacz jaką ter Stegen ma konkurencje - Neuera i Weidenfellera.

1

ha, tylko że w formie jaką prezentował w zeszłym sezonie i tak był najlepszym strzelcem w klubie. A w piłce nożnej właśnie chodzi o strzelanie tych goli. Więc jak można go sprzedać?

0

Hahaha, chyba to jakiś żart. Nawet Leo "bez formy" jest najlepszym strzelcem w drużynie, więc o czym my tu mówimy.. Nie sprzedadzą Messiego jestem tego pewnien.

1

No nieźle, przed prezentacją 90% użytkowników tej strony: "Po co nam taki słabiak?" " (cytat) dobrze że zmieniono na głównej zdjęcie bo nie mogłem patrzeć na facjatę rudego" A teraz wszyscy że im go szkoda, bo go wygwizdali, na pewno jest dobry itp, itd. Również uważam że zachowanie kibiców było nie na miejscu, ale nie bądźmy hipokrytami...

2

Ostudźcie swój entuzjazm o "trenerze z jajami" itd., bo może być tak, że Enrique jedno mówi, a drugie robi. Sam jestem raczej optymistą, ale Tata Martino też miał być "z jajami"..

0

na pewno 4 ma Rakitic :D

1

Yaya Toure nie gra na stoperze.;p

5

31 lat to nie taki znów dziadek:)

0

Choć osobiście uważam, że racji nie ma, to akurat chodzi mi tylko konkretnie o wzmiankę na temat Rakiticia.

0

od kiedy Leo jest leniwy?

2

Komentarz prost z rm.pl
"Hahaha
Barça chciała kupić obrońcę i zamiast młodego perspektywicznego zawodnika, kupują 31 latka.
Cieszę się, że Real ma 2 obrońców dużo lepszych, a Varane tylko doświadczeniem ustępuje Mathieu.
Na razie w transferach Real kupił Najlepszych graczy mundialu, a Barça Wampira i staruszków Rakitica i Mathieu
:D"
Pytam się, od kiedy Rakitic to staruszek??

0

akurat w kwestii trawy, to z Xavim nikt nie może się równać:D

0

0

co?:D

0

podobno ManU:D

1

Wszyscy mówicie, że gra samolubnie, a moim zdaniem wczoraj właśnie grał jak należy. Trochę drużynowo, trochę indywidualnie. Trzeba poczekać do następnych spotkań.

0

1

i to i to;)

0

Halilovic. a ogólnie nuda :D

1

Halilovic chyba najlepszy na razie na boisku.

0

może inaczej: najlepsza '9':)

0

Właśnie. Samą karę rozumiem, bo zachowanie Suareza było skandaliczne i to jest prawda, zwłaszcza że to nie pierwszy raz. Ale żeby mu przynajmniej pozwolili uczestniczyć w treningach.. Mecze jakoś da się przeboleć, ale treningi?? Chyba trochę za ostro.

3

chociaż, z drugiej strony, jak Ozila sprzedawali to też wszyscy mówili że to bardzo zły wybór. A jednak bez Mesuta zdobyli LM i Puchar Króla.

0

fcbarcelona.com :D

1

[...]powiedzieli mi że brytyjska piłka to futbol typu box-to-box i że muszę zwiększyć siłę i więcej biegać, jeżeli chcę być zawodnikiem Premier League[..] - dlatego uważam, że Alexis świetnie sprawdzi się w Arsenalu.

1

drewnianego? dobrze zrozumiałem? Jeśli tak, to chyba nie obejrzałeś żadnego meczu Chile na mundialu.

0

nie wierzę, ale o tym samym pomyślałem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?