viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
będę bardzo wdzięczny ;)
0
Błagam.. ściągnijcie Marquinhosa!! :(
1
przecież Suarez to stoper:D
0
wolne - Suarez-Messi-Neymar:D
0
Dla mnie największym rozczarowaniem w tym meczu był Pique. Zresztą, pewnie nie tylko moim.. Zero koncentracji, głupie błędy. Bardzo lubię tego zawodnika, zawsze go broniłem, ale czas, żeby się wziął za siebie tak jak obiecywał. Choć, z drugiej strony, nie ma co osądzać po jednym meczu.
1
"(..)że drużyna lepiej grała z Xavim na boisku". To oczywiste. El Maestro. Techniki się nie traci..
0
MATS - Marc Andre ter Stegen.
0
lepiej narzekać tak jak ja, niż jak ci "kibice" ;)
0
Kibice Realu nie płakali po przegranym meczu TOWARZYSKIM.. ale oczywiście, "kibice" tutaj muszą narzekać.
0
Mats obroń! :D
0
juz są! ..
0
TO JEST MECZ TOWARZYSKI! I bez Messiego, Neymara, Suareza, Rakitica! Ludzie!
0
5 minut minęło dopiero! Przez kibiców takich jak ty, nie wiem czy śmiać się czy płakać..
0
jestem bardzo ciekawy wystepu Rafinhi!
1
co to ma byc:D
3
ja to szczerze mówiac nie jestem bardzo za transferem Cuadrado, za Marquinhosa owszem. Ale jesli sprowadza obu to bedzie mozna powiedziec, ze obrone mamy skompletowana.
0
„Nie sądzę, że jestem jednym z najlepszych stoperów świata. Muszę to odzyskać."
Musisz Pique, musisz!
0
To chyba oczywiste, że potencjalny finał LM jest ważniejszy niż Copa America..
To jest śmiech na sali.. :|
1
ostatnie zdanie to żart, no nie? ;D
0
no i dobrze :D
0
miejmy nadzieję!
0
nie zapominaj o Bartrze:D
6
jak zawsze:D
0
hahah, no tak tylko ich było dwóch a Leo jeden i dobrych kilka metrów za nimi:D
0
Ktoś mówił że Messi stracił szybkość??
0
tak..
3
składa mu życzenia,dziekuje za wspołprace itd.edit. w sensie ze sklada zyczenia Deco:D
0
Deco nadal w formie:D
0
ale Porto ciśnie!!:D
0
Czemu nie ma Rooniego??:(