0

Przecież już w zeszłym sezonie tak było! Iniesta jako niby-skrzydłowy, w pomocy Xavi-Cesc oraz Busi. Neymar na skrzydle i Messi w środku. A co do prawego skrzydła dla Neymara - on i w tym sezonie przechodzi z jednej strony na drugą. Choć wydaje mi się, że Enrique nie wystawi w ogóle Xaviego w pierwszej 11. Ale cóż, poczekajmy do wieczora!

1

Barca zawsze jedzie po zwycięstwo:-)

0

A ja uważam, że należy go usprawiedliwiać wiekiem - gra w pierwszym składzie dlatego, że nie ma Suareza. Pokazał się z dobrej strony,a teraz mu nic idzie - ale cóż z tego? Jest młody, trzeba poczekać.:)

2

Nie jesteś od tego, żeby go wyzywać, on napisał tylko, że fajnie by było zobaczyć taką 4 na koniec.

0

Jak dla mnie bardzo słuszna 11, aczkolwiek nie rozumiem trochę wyboru bramkarza.:)

0

Myślę, że Enrique nie skorzysta z Generała w meczu z PSG. Przynajmniej nie od pierwszej minuty.

0

w każdym razie 6 :D

0

No i uwieńczenie jego dzisiejszych popisów!! :)

0

Byłem pewny, że Messi spróbuje strzelić na bramkę - ale chyba musimy się przyzwyczaić już do tej nowej wersji Leo :)

0

Dziękuje wam :)

0

To ile goli ma Neymar w lidze? :)

0

jaki spalony panie!!

0

hahahaha ale wtopa :D

0

Munir* to był ;).

0

"Kapitalny powrót Mathieu" - chcę, żeby zawsze tak było :)

0

Okej jeśli tak to spoko dzięki za poprawienie ;)

1

Pepe to Portugalczyk.

0

jeśli jesteś fanem realu, to polecam realmadrid.pl
nie pozdrawiam :)

2

to jego pierwszy mecz, człowieku

1

NIE DAJ BORZE !!!

0

Być zawodnikiem pierwszej drużyny :)

17

tak, tylko ty ;)

0

na rojadirecta.me

1

i twierdzisz, że Kroos jest gorszy od Rakiticia po jego jednej strzelonej bramce Levante? Brawo :)

7

xD Dobry żart:D

2

Heh, dobre!:D:D

0

No, obrona niby dobra, ale jak się patrzy na Mathieu, to chcę się płakać. Jak ja bym chciał, żeby on grał wspaniałe zawody! :/

9

MŚ nasze, Barca wygrywa, czego chcieć więcej?? BRAWO POLACY!!!

1

Właśnie. To jest wg mnie bardzo dobre podejście:)

1

Ja się nie czepiam, po prostu strona jako sama w sobie jest bardzo dobra, a jej użytkownicy i ich zachowanie to już inna sprawa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?