viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież już w zeszłym sezonie tak było! Iniesta jako niby-skrzydłowy, w pomocy Xavi-Cesc oraz Busi. Neymar na skrzydle i Messi w środku. A co do prawego skrzydła dla Neymara - on i w tym sezonie przechodzi z jednej strony na drugą. Choć wydaje mi się, że Enrique nie wystawi w ogóle Xaviego w pierwszej 11. Ale cóż, poczekajmy do wieczora!
1
Barca zawsze jedzie po zwycięstwo:-)
0
A ja uważam, że należy go usprawiedliwiać wiekiem - gra w pierwszym składzie dlatego, że nie ma Suareza. Pokazał się z dobrej strony,a teraz mu nic idzie - ale cóż z tego? Jest młody, trzeba poczekać.:)
2
Nie jesteś od tego, żeby go wyzywać, on napisał tylko, że fajnie by było zobaczyć taką 4 na koniec.
0
Jak dla mnie bardzo słuszna 11, aczkolwiek nie rozumiem trochę wyboru bramkarza.:)
0
Myślę, że Enrique nie skorzysta z Generała w meczu z PSG. Przynajmniej nie od pierwszej minuty.
0
w każdym razie 6 :D
0
No i uwieńczenie jego dzisiejszych popisów!! :)
0
Byłem pewny, że Messi spróbuje strzelić na bramkę - ale chyba musimy się przyzwyczaić już do tej nowej wersji Leo :)
0
Dziękuje wam :)
0
To ile goli ma Neymar w lidze? :)
0
jaki spalony panie!!
0
hahahaha ale wtopa :D
0
Munir* to był ;).
0
"Kapitalny powrót Mathieu" - chcę, żeby zawsze tak było :)
0
Okej jeśli tak to spoko dzięki za poprawienie ;)
1
Pepe to Portugalczyk.
0
jeśli jesteś fanem realu, to polecam realmadrid.pl
nie pozdrawiam :)
2
to jego pierwszy mecz, człowieku
1
NIE DAJ BORZE !!!
0
Być zawodnikiem pierwszej drużyny :)
17
tak, tylko ty ;)
0
na rojadirecta.me
1
i twierdzisz, że Kroos jest gorszy od Rakiticia po jego jednej strzelonej bramce Levante? Brawo :)
7
xD Dobry żart:D
2
Heh, dobre!:D:D
0
No, obrona niby dobra, ale jak się patrzy na Mathieu, to chcę się płakać. Jak ja bym chciał, żeby on grał wspaniałe zawody! :/
9
MŚ nasze, Barca wygrywa, czego chcieć więcej?? BRAWO POLACY!!!
1
Właśnie. To jest wg mnie bardzo dobre podejście:)
1
Ja się nie czepiam, po prostu strona jako sama w sobie jest bardzo dobra, a jej użytkownicy i ich zachowanie to już inna sprawa.