viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Panowania"? XD
0
11 minuta? trochę wcześnie:D
1
No to teraz żeś dowalił
0
Po 1 - niezly masz zapłon gosciu :)
Po 2 - sam jestes zenujacy :)
0
Szanuję twoje zdanie, ale kompletnie się z nim nie zgadzam... I zastanawiam się, kiedy ostatnio oglądałeś mecz z udziałem Iniesty, że operujesz takimi liczbami.
0
chyba nie było sensu jej oddawać na końcówkę meczu.
2
nie ma po polsku ludzie!!!!
0
kurcze szkoda:D
0
chyba Raula :D
0
GOL Suarez! :D
0
NIE MA
0
Mam pytanko. Jak wykupię meczyk na onecie to będzie z komentarzem?:)
0
A wiesz, ze od niedawna mozna juz uzywac formy "pisze" zamiast "jest napisane"?wiec nie mozesz go juz poprawiac:)
0
A za co Szczęsny?:)
3
Ciekawe czy już ten hiszpański opanował:)
4
Tez wczesniej bylm zdania "jak Suarez moze grac na skrzydle?" Ale jakbys go wczoraj uwaznie obserwowal, zauwazylbys, ze Luis caly czas zamienial sie z Leo pozycją. A kiedy Messi sie cofał, Suarez schodzil do srodka i wbiegal miedzy stoperow Sevilli.
0
Krolem asyst to chyba jeszcze nie jest :)
1
Nie szukaj dziury w calym :)
1
z tą burzą to się trochę rozpędziłeś:)
0
OLE OLE OLE 5-1!!! :D
1
Pique jaka gała!! Suarez jaka piła!!! No i Rakitic!! Brawo!:))
0
Zgadzam się, ale to chyba nie czas i miejsce na takie komentarze.
0
Ale Messi przygazował :O
0
livescore.com
0
Brawo Mathieu!
0
0
Jestem teraz bardzo ciekawy, jaka para stoperów będzie dla Enrique tą "najlepszą". Chyba dobrą opcją byłaby Verma-Mathieu, o ile oczywiście Belg będzie w dobrej formie. Bo na Pique na razie LE nie liczy, na Bartrę - nie wiem, a Masche - był w ostatnim czasie naszym najlepszym obrońcą (to przerażające!!:P), ale on nie jest stoperem. Jest tylko jedno ale - zarówno "Verminator" jak i Mathieu są lewonożni. Pozostaje czekać na mecz;)
0
A czy ty umiesz czytac komentarze ze zrozumieniem?
0
Jese - 21 lat, Munir&Sando - 19 lat.
Jese- pierwsza drużyna, Munir&Sandro - Barca B.
Z czym do ludzi człowieku...
0
Ale ja napisałem, że są "ciency":) Napisałem, że nie zawojują boisk europejskich, ale moim zdaniem my też nie;)