0

"Panowania"? XD

0

11 minuta? trochę wcześnie:D

1

No to teraz żeś dowalił

0

Po 1 - niezly masz zapłon gosciu :)
Po 2 - sam jestes zenujacy :)

0

Szanuję twoje zdanie, ale kompletnie się z nim nie zgadzam... I zastanawiam się, kiedy ostatnio oglądałeś mecz z udziałem Iniesty, że operujesz takimi liczbami.

0

chyba nie było sensu jej oddawać na końcówkę meczu.

2

nie ma po polsku ludzie!!!!

0

kurcze szkoda:D

0

chyba Raula :D

0

GOL Suarez! :D

0

NIE MA

0

Mam pytanko. Jak wykupię meczyk na onecie to będzie z komentarzem?:)

0

A wiesz, ze od niedawna mozna juz uzywac formy "pisze" zamiast "jest napisane"?wiec nie mozesz go juz poprawiac:)

0

A za co Szczęsny?:)

3

Ciekawe czy już ten hiszpański opanował:)

4

Tez wczesniej bylm zdania "jak Suarez moze grac na skrzydle?" Ale jakbys go wczoraj uwaznie obserwowal, zauwazylbys, ze Luis caly czas zamienial sie z Leo pozycją. A kiedy Messi sie cofał, Suarez schodzil do srodka i wbiegal miedzy stoperow Sevilli.

0

Krolem asyst to chyba jeszcze nie jest :)

1

Nie szukaj dziury w calym :)

1

z tą burzą to się trochę rozpędziłeś:)

0

OLE OLE OLE 5-1!!! :D

1

Pique jaka gała!! Suarez jaka piła!!! No i Rakitic!! Brawo!:))

0

Zgadzam się, ale to chyba nie czas i miejsce na takie komentarze.

0

Ale Messi przygazował :O

0

livescore.com

0

Brawo Mathieu!

0

0

Jestem teraz bardzo ciekawy, jaka para stoperów będzie dla Enrique tą "najlepszą". Chyba dobrą opcją byłaby Verma-Mathieu, o ile oczywiście Belg będzie w dobrej formie. Bo na Pique na razie LE nie liczy, na Bartrę - nie wiem, a Masche - był w ostatnim czasie naszym najlepszym obrońcą (to przerażające!!:P), ale on nie jest stoperem. Jest tylko jedno ale - zarówno "Verminator" jak i Mathieu są lewonożni. Pozostaje czekać na mecz;)

0

A czy ty umiesz czytac komentarze ze zrozumieniem?

0

Jese - 21 lat, Munir&Sando - 19 lat.
Jese- pierwsza drużyna, Munir&Sandro - Barca B.
Z czym do ludzi człowieku...

0

Ale ja napisałem, że są "ciency":) Napisałem, że nie zawojują boisk europejskich, ale moim zdaniem my też nie;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?