viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tam* przepraszam :) no i wlasnie, opcje edytuj! :D
1
Wlasnie zgadzam sie. Ja bardzo czesto korzystam z wersji mobilnej i przydalo by sie dodac tqam "zglos" lub polecenia. :)
0
http://sport.tvp.pl/18090152/puchar-krola-valencia-chce-zagrac-jak-w-lidze
...
0
Ten TVP jest niezły. Najpierw puszczają Valencię z Rayo o 20, a pózniej o 22 retransmisje tego meczu. Zamiast Barcy. Świetnie..
2
Hahaha :D szczerze mówiąc nie popieram takich żartów, ale ten jest naprawdę dobry :D
W końcu trzeba mieć trochę dystansu:)
0
Zgłoszonyś;))
0
Przecież i tak każdy by się dowiedział, na kogo Neymar głosował..
0
Messi Ronaldo Mascherano
0
Hahahahaha chloroplasty? Wróciłeś z lekcji pszyry?:D
0
To moglibyśmy ocenić gdyby Blanc miał taką kadrę jak Enrique..
0
Ale szukanie dziury w całym.. I ten gest "nurkowania", ktory prawdopodobnie ma jakieś inne znaczenie ;)
0
Z Mathieu jest taki problem, że jeśli już zanotuje dobry odbiór, to chwilę później ją traci w głupi sposób (przykład: dobre zastopowanie kontry Paryżan, a następnie całkowicie niezrozumiałe zagranie piętką wprost w zawodnika PSG)
0
Fantastyczny gooooollll!!!!!
0
co ten Szpakowski mysli ze Mathieu jest w PSG?
0
transmisja jest w tvp1
0
w tamtym sezonie płacz, bo Tata nic nie zmienial. w tym sezonie placz, bo Lucho zaskakuje. Boze, widzisz i nie grzmisz..
1
jak mówiłem przed meczem espanyolem - ludzie, sklad się ocenia po meczu!!!
46
no takiego skladu chyba nikt sienie spodziewal!
1
wiesz ze Montoya nie jest powolany? :D
0
chodziło mi o inny jego komentarz :)
1
weź dziecko idz spac naprawdę. i pocwicz ortografię, a zwlaszcza slowo 'mówi'
0
mowisz teraz o tzw. Visca Łebkach. normalni kibice to wiedza i rozumieja. a VB nie przetlumaczysz :)
0
niesluszny byl karny czy prawidlowy bo nie ogladam? :)
0
„Mamy pewne opcje, ale Bartra i Adriano są różni. Adriano gra bardziej defensywnie, a Bartra to stoper, który może grać na tej pozycji. Milczymy, aby zaskoczyć Laurenta Blanca”.
wlasnie po tej wypowiedzi wydaje mi się ze na PO nie zagra ani Bartra, ani Adriano. Choc to sumie nieprawdopodobne, aby zagral Montoya. Ale skoro LE chce zaskoczyc Blanca..:)
1
poprosze jeszcze liczby w totka :)
PS. 30 lat to dziadek?
1
Ale to było słabe xD Wyjątkowo słabe xD
0
owszem, ale to MI jest go szkoda a nie tobie.. Tobie nie musi;)
1
A moim zdaniem od 1 minuty powinni wystapic Busi, Iniesta i Xavi. Busi - wzrost, Iniesta - wiadomo :) a Xavi da nam ten spokoj ktorego nie moze zagwarantowac nam Rakitic. Gdy Xavi jest przy pilce, mamy pewnosc, ze jej nie straci (i tym samym nie spowoduje kontry dla PSG) - mysle, ze w meczu z paryzanami moze to byc kluczowe.p
0
serio? haha, no niezle. Szkoda mi teraz troche Ronaldo, bo to zachowanie przesloni wielu kibicom obraz tego, jakim jest swietnym pilkarzem.
2
rok w rok na podobnym poziomie? no nie wiem...