viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cuenca ma sentyment do swojej byłej drużyny :D
0
Myślałem, że jednak Rafinha wystąpi od 1-szej, ale trudno:D Po zwycięstwo!:)
1
Moga strzelic 4, pod warunkiem ze Getafe strzeli 5 :D
0
Ja tez tego nie rozumiem. Oczywiscie trzeba miec szacunek do rywala. Ale kurczę, to tylko Deportivo, ktore nie ma czym postraszyć..
3
Wierszyki przynajmniej maja zwiazek z Barçą. :P
0
Popieram. Przez jakis czas byl spokoj, a teraz znowu jakies dzieci, ktorym sie za bardzo nudzi zasmiecaja nam stronę.
12
On jest wolny? A wydawalo mi się ze ma dziewczynę.
1
Dobrze dobrze. Ocenimy pod koniec sezonu :-)
0
I teraz multum komentarzy "tam jest jego miejsce, za niego Sandro/Adama". A pomyslcie, ze jest bardzo prawdopodobne, ze z Traore/Sandro/Alenem czy jakimkolwiek innym pilkarzem z Barçy B stanie się to samo co z Munirem. I bedziecie ich wszystkich sprzedawać. Nie ma sensu na siłę wpychać ich do 1-szej druzyny.
1
Szkoda, ze nie ma tu bana za głupotę ;-)
1
Oj juz dobrze, nie przesadzaj. Wymaga sie na tej stronie aby pisac poprawnie, wiec poprawilem. Nie zabij mnie za to :-)
0
No tak ale jesli mowisz a propos tego newsa, to mecz z Atleti byl na Camp Nou :p
1
Cud* xD
0
Ty, Munir, a ciebie czemu nie bylo na treningu? Przeciez taki dobry jestes ;)
0
Hahaha co ten Mathieu :D Swietna bramka, brawo!!:)
1
Przeciez to zart..
0
"Rozpoczął źle, był zupełnie niewidoczny i nie radził sobie na skrzydle. " co?? Messi rozpoczął zle? xD ja nic takiego nie widzialem..
0
Watpie ze Rafinha nie wyjdzie w pierwszej 11 :D
0
Też mnie dziwi, że nie ma na tej liście Messiego. Ale myślę, że piłkarzom raczej nie chodzi o to, aby być wpływowymi ludźmi:D
0
A skad ty to wiesz? Masz info od Iniesty czy od Messiego?
0
Gimenez faulowal, a Jesus Gamez symulowal :D
2
Oficjalnie? A kto "oficjalnie" to potwierdził?
0
Ale zauwaz, ze ten jeden glos moze zadecydowac o wygranej :-) nie wiem jak ty, ale ja nie chcialbym zyc ze swiadomoscia, ze sam sobie odebralem Zlota Pilke :D
0
Ja rowniez. Ciagle ogladam powtorki :) a wedlug mnie oprocz strzelcow bramek na wielką pochwałę zasluguje Busquets. Zagral naprawde swietny mecz.;)
0
Ogolnie to nie wiem, ale na tej stronie nie bylo wywiadu z takim pytaniem :)
0
Różnica w Złotych Piłkach na korzyść Messiego wynosząca 4-1 była przesadzona. Wynik 4-3 jest bardziej sprawiedliwy - stwierdził.
Haha, czyli Messi przesadzil zdobywajac 4 ZP pod rzad? Swietnie. Bardzo dobra wypowiedz...
1
Gratulacje dla Cristiano. Zasluzyl. :)
1
Ale masz bol dupy, myslalem ze jestes bardziej ogarniety.
0
Za co? Hmm, moze za:
Najlepszy strzelec ligi
Rekord goli w LM (17bramek)
Byl kluczowa postacia, kiedy Real wygrywal LM, Superpuchar Europy, Puchar Krola
Nastrzelał mnostwo goli i zaliczyl wiele asyst (w obu przypadkach wiecej niz Leo)
Trochę obiektywizmu..
2
Proszę cię czlowieku, Messi odbierając ZP za 2010r sam byl zaskoczony..