0

Cuenca ma sentyment do swojej byłej drużyny :D

0

Myślałem, że jednak Rafinha wystąpi od 1-szej, ale trudno:D Po zwycięstwo!:)

1

Moga strzelic 4, pod warunkiem ze Getafe strzeli 5 :D

0

Ja tez tego nie rozumiem. Oczywiscie trzeba miec szacunek do rywala. Ale kurczę, to tylko Deportivo, ktore nie ma czym postraszyć..

3

Wierszyki przynajmniej maja zwiazek z Barçą. :P

0

Popieram. Przez jakis czas byl spokoj, a teraz znowu jakies dzieci, ktorym sie za bardzo nudzi zasmiecaja nam stronę.

12

On jest wolny? A wydawalo mi się ze ma dziewczynę.

1

Dobrze dobrze. Ocenimy pod koniec sezonu :-)

0

I teraz multum komentarzy "tam jest jego miejsce, za niego Sandro/Adama". A pomyslcie, ze jest bardzo prawdopodobne, ze z Traore/Sandro/Alenem czy jakimkolwiek innym pilkarzem z Barçy B stanie się to samo co z Munirem. I bedziecie ich wszystkich sprzedawać. Nie ma sensu na siłę wpychać ich do 1-szej druzyny.

1

Szkoda, ze nie ma tu bana za głupotę ;-)

1

Oj juz dobrze, nie przesadzaj. Wymaga sie na tej stronie aby pisac poprawnie, wiec poprawilem. Nie zabij mnie za to :-)

0

No tak ale jesli mowisz a propos tego newsa, to mecz z Atleti byl na Camp Nou :p

1

Cud* xD

0

Ty, Munir, a ciebie czemu nie bylo na treningu? Przeciez taki dobry jestes ;)

0

Hahaha co ten Mathieu :D Swietna bramka, brawo!!:)

1

Przeciez to zart..

0

"Rozpoczął źle, był zupełnie niewidoczny i nie radził sobie na skrzydle. " co?? Messi rozpoczął zle? xD ja nic takiego nie widzialem..

0

Watpie ze Rafinha nie wyjdzie w pierwszej 11 :D

0

Też mnie dziwi, że nie ma na tej liście Messiego. Ale myślę, że piłkarzom raczej nie chodzi o to, aby być wpływowymi ludźmi:D

0

A skad ty to wiesz? Masz info od Iniesty czy od Messiego?

0

Gimenez faulowal, a Jesus Gamez symulowal :D

2

Oficjalnie? A kto "oficjalnie" to potwierdził?

0

Ale zauwaz, ze ten jeden glos moze zadecydowac o wygranej :-) nie wiem jak ty, ale ja nie chcialbym zyc ze swiadomoscia, ze sam sobie odebralem Zlota Pilke :D

0

Ja rowniez. Ciagle ogladam powtorki :) a wedlug mnie oprocz strzelcow bramek na wielką pochwałę zasluguje Busquets. Zagral naprawde swietny mecz.;)

0

Ogolnie to nie wiem, ale na tej stronie nie bylo wywiadu z takim pytaniem :)

0

Różnica w Złotych Piłkach na korzyść Messiego wynosząca 4-1 była przesadzona. Wynik 4-3 jest bardziej sprawiedliwy - stwierdził.
Haha, czyli Messi przesadzil zdobywajac 4 ZP pod rzad? Swietnie. Bardzo dobra wypowiedz...

1

Gratulacje dla Cristiano. Zasluzyl. :)

1

Ale masz bol dupy, myslalem ze jestes bardziej ogarniety.

0

Za co? Hmm, moze za:
Najlepszy strzelec ligi
Rekord goli w LM (17bramek)
Byl kluczowa postacia, kiedy Real wygrywal LM, Superpuchar Europy, Puchar Krola
Nastrzelał mnostwo goli i zaliczyl wiele asyst (w obu przypadkach wiecej niz Leo)
Trochę obiektywizmu..

2

Proszę cię czlowieku, Messi odbierając ZP za 2010r sam byl zaskoczony..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?