viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pokaże*...
2
"Za jego plecami uplasowali się Messi i Neymar" chyba Messi i Neuer:D
0
"Jeśli chodzi o nagrodę, nie wiem dokładnie, jakie są kryteria jej przyznawania. Teraz znaczenie mogą mieć mistrzostwa świata, innym razem coś innego..." Właśnie. Jakie są kryteria? Bo to, że ktoś powie, o Leo czy Cristiano że "jest najlepszy" to jest jego osobista opinia. Albo opieramy się na sympatii do danego piłkarza, albo na statystykach i sukcesach.
0
nowa wersja mobilna jest swietna:)
wesołych!!!:)
0
hmm.. niby dobrze jest miec problem bogactwa, ale spojrzmy w przyszlosc. Nastepny sezon - prawdopodobnie zostanie Xavi, Iniesta rowniez nie odejdzie. Busquets tym bardziej :P Kiedy Verma wroci Mascherano nie bedzie grac w obronie (chyba..) wiec zostaje mu miejsce na defensywnym pomkcniku. Mamy Rafinhę, ktory wedlug mnie jest prawdziwym diamentem La Masii :) Jest tez Rakitic, ktory mysle, ze bedzie grac tylko lepiej. Sergi Roberto - mimo wszystko mysle, ze on ma to cos. Na wejscie do pierwszej druzyny czekaja swietny Halilovic oraz Samper. A Denis Suarez wroci do nas za 2 sezony. I jesli Enrique do pierwszej druzyny wlaczy dobrze "rokujących" Alena i Sergi'ego, to w przyszlym sezonie będziemy miec 9 pomocnikow, w tym 3 defensywnych. Oczywiscie watpię, aby trener tak od razu wzial do pierwszej druzyny Sampera czy Alena, ale wszystko jest mozliwe :P (pod uwage nie biore Alexa Songa)
Warto tez przyjzec się sytuacji napastnikow - mamy Neymara, Suareza i Messiego, ktorym nikt nie zabierze miejsca. Dalej jest Pedro, Munir, Sandro. Do drzwi pierwszej druzyny puka rowniez Adama. Z wypozyczenia ma wrocic Deulofeu i za 2 sezony Tello. tak wiec na przyszly sezon mamy 8 napastnikow - o ile oczywiscie zaden nie pojdzie na wypozyczenie, jak to sie mowilo o Adamie.
A jedynym (ofensywnym) zawodnikiem, ktory ma powody (brak gry) zeby odejsc z Barcelony, jest wlasnie Roberto.
0
Swietny, naprawdę swietny tekst. A najlepsze ostatnie zdanie:)
0
Aha. Czyli na 100% nie jesteś Mikim :D
Ale co za roznica, za kogo sie podajesz. Obys tylko nie pisał idiotycznych komentarzy. :P
0
Ale chyba nie mógł 2 raz zrobić takiego samego :P
0
Kogo byś wywalił z obecnego składu Barcy?
0
Jesteś fałszywy, to wiadome ;)
1
Człowieku.. On pobił rekord Raula, a nie Cristiano.. Chodzi o gole strzelone W OGÓLE, a nie w jednej edycji LM.
0
chyba raczej Villa-Messi-Pedro :P
0
Przecież to był żart!
1
http://babol.pl/gid,17105714,kat,121034,title,Zostawila-gwiazdora-Arsenalu-bo-byl-za-slaby-w-lozku,galeria.html
Hahaha :D Czego to media nie wymyślą :D
0
because of genius? ty za to jestes językowym geniuszem..
11
żecz?? ŻECZ?
2
ale masz bol dupy :) wynik byl ustawiony, przeciwnik slaby - po co mial biegac i sie cieszyc? Ronaldo tez wiele razy tak robil.
8
Najbardziej podobał mi się gol Pique - kopia bramki Puyola na Santiago Bernabeu (pamiętne 6:2) - rzut wolny z praktycznie tego samego miejsca, ten sam asystent, no i głową świetnie uderzył również stoper.:)
0
Może od razu wyjdź z tej strony?:)
0
Liczę na dobry występ Montoi :)
0
Ha! Mowilem ze Montoya bedzie B| :D
3
nie wierzę, aby w przypadku ewentualnego finalu Barca puscila Neymara, Masche czy Leo na jakies tam Copa America :P
0
Bartra nie jest powolany
26
blagam, tylko nie Busquets. To jak on obecnie gra wola o pomste do nieba.
0
Tak, wygranie KMŚ jest dla obiektywnego kibica rownoznaczne z byciem najlepszym klubem swiata obecnie.
0
oczywiscie tez tak moze byc, ale moze.. :)
0
Czyli co?? Montoya w pierwszym? :O
1
0
wez sie czlowieku nie kompromituj i opusc ta strone.
0
Myślę, że poradziłby sobie w Premier League. Choć z drugiej strony, jeśli w przyszłości ma być zawodnikiem pierwszego składu Barcy - dobrze byłoby wypożyczyć go do klubu z Ligi BBVA. W końcu to w Hiszpanii będzie grał najwięcej.