0

pokaże*...

2

"Za jego plecami uplasowali się Messi i Neymar" chyba Messi i Neuer:D

0

"Jeśli chodzi o nagrodę, nie wiem dokładnie, jakie są kryteria jej przyznawania. Teraz znaczenie mogą mieć mistrzostwa świata, innym razem coś innego..." Właśnie. Jakie są kryteria? Bo to, że ktoś powie, o Leo czy Cristiano że "jest najlepszy" to jest jego osobista opinia. Albo opieramy się na sympatii do danego piłkarza, albo na statystykach i sukcesach.

0

nowa wersja mobilna jest swietna:)
wesołych!!!:)

0

hmm.. niby dobrze jest miec problem bogactwa, ale spojrzmy w przyszlosc. Nastepny sezon - prawdopodobnie zostanie Xavi, Iniesta rowniez nie odejdzie. Busquets tym bardziej :P Kiedy Verma wroci Mascherano nie bedzie grac w obronie (chyba..) wiec zostaje mu miejsce na defensywnym pomkcniku. Mamy Rafinhę, ktory wedlug mnie jest prawdziwym diamentem La Masii :) Jest tez Rakitic, ktory mysle, ze bedzie grac tylko lepiej. Sergi Roberto - mimo wszystko mysle, ze on ma to cos. Na wejscie do pierwszej druzyny czekaja swietny Halilovic oraz Samper. A Denis Suarez wroci do nas za 2 sezony. I jesli Enrique do pierwszej druzyny wlaczy dobrze "rokujących" Alena i Sergi'ego, to w przyszlym sezonie będziemy miec 9 pomocnikow, w tym 3 defensywnych. Oczywiscie watpię, aby trener tak od razu wzial do pierwszej druzyny Sampera czy Alena, ale wszystko jest mozliwe :P (pod uwage nie biore Alexa Songa)
Warto tez przyjzec się sytuacji napastnikow - mamy Neymara, Suareza i Messiego, ktorym nikt nie zabierze miejsca. Dalej jest Pedro, Munir, Sandro. Do drzwi pierwszej druzyny puka rowniez Adama. Z wypozyczenia ma wrocic Deulofeu i za 2 sezony Tello. tak wiec na przyszly sezon mamy 8 napastnikow - o ile oczywiscie zaden nie pojdzie na wypozyczenie, jak to sie mowilo o Adamie.
A jedynym (ofensywnym) zawodnikiem, ktory ma powody (brak gry) zeby odejsc z Barcelony, jest wlasnie Roberto.

0

Swietny, naprawdę swietny tekst. A najlepsze ostatnie zdanie:)

0

Aha. Czyli na 100% nie jesteś Mikim :D
Ale co za roznica, za kogo sie podajesz. Obys tylko nie pisał idiotycznych komentarzy. :P

0

Ale chyba nie mógł 2 raz zrobić takiego samego :P

0

Kogo byś wywalił z obecnego składu Barcy?

0

Jesteś fałszywy, to wiadome ;)

1

Człowieku.. On pobił rekord Raula, a nie Cristiano.. Chodzi o gole strzelone W OGÓLE, a nie w jednej edycji LM.

0

chyba raczej Villa-Messi-Pedro :P

0

Przecież to był żart!

0

because of genius? ty za to jestes językowym geniuszem..

11

żecz?? ŻECZ?

2

ale masz bol dupy :) wynik byl ustawiony, przeciwnik slaby - po co mial biegac i sie cieszyc? Ronaldo tez wiele razy tak robil.

8

Najbardziej podobał mi się gol Pique - kopia bramki Puyola na Santiago Bernabeu (pamiętne 6:2) - rzut wolny z praktycznie tego samego miejsca, ten sam asystent, no i głową świetnie uderzył również stoper.:)

0

Może od razu wyjdź z tej strony?:)

0

Liczę na dobry występ Montoi :)

0

Ha! Mowilem ze Montoya bedzie B| :D

3

nie wierzę, aby w przypadku ewentualnego finalu Barca puscila Neymara, Masche czy Leo na jakies tam Copa America :P

0

Bartra nie jest powolany

26

blagam, tylko nie Busquets. To jak on obecnie gra wola o pomste do nieba.

0

Tak, wygranie KMŚ jest dla obiektywnego kibica rownoznaczne z byciem najlepszym klubem swiata obecnie.

0

oczywiscie tez tak moze byc, ale moze.. :)

0

Czyli co?? Montoya w pierwszym? :O

1

0

wez sie czlowieku nie kompromituj i opusc ta strone.

0

Myślę, że poradziłby sobie w Premier League. Choć z drugiej strony, jeśli w przyszłości ma być zawodnikiem pierwszego składu Barcy - dobrze byłoby wypożyczyć go do klubu z Ligi BBVA. W końcu to w Hiszpanii będzie grał najwięcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?