0

uhu, Milik na 2! :)

0

chyba to się pisze "Montoi" :D

0

Ale masz ból dupy ;) Cristiano jest w tym roku najlepszy i taka jest prawda.

0

jemu chyba chodzi o to ze kiedy mamy bana pozbywanie sie pilkarzy byloby nierozsadne.

0

chyba 1:2 bo jestesmy na wyjezdzie :D

0

Widzi ktoś u Ney'a jakąś zmianę? xD

0

Jasne jasne, jokerem.. Bardzo lubię Davida, szanuję go, ale to co robił pod koniec swojego ostatniego sezonu w barwach Barcy to była komedia;) Więc nie wmawiajcie sobie, że byłby teraz lepszym zmiennikiem od Pedro.;)

0

chyba są* takimi talentami;)

0

tymczasem Barcelona B 3 - 1 Alcorcon:D

0

Właśnie o to chodzi:) Tak jak bramka Xaviego na 1:0 w El Clasico (pamiętna Manita;)) Też zajął pozycje Leo, tyle że bramka po podaniu Iniesty;)

1

0

Kto nie ryzykuje, ten nie ma :D

0

Ale popatrzcie na przypadek Illary w Realu Madryt. Też długo, długo nic (a jest o 2 lata starszy od Roberto) a potem w którymś meczu Realu (nie pamiętam którym) zaliczył po prostu świetny występ. Z Sergim też tak będzie:)

1

po pierwsze, to nie "Sergio", lecz "Sergi"
a po drugie, to chyba sam jesteś dzieckiem;) Dojrzali ludzie nie muszą używać przekleństw to wyrażania swoich opinii;) ("K... na tym forum piszą chyba same dzieci.") Pozdro;))

1

Pierwsze minuty miał całkiem niezłe, ale później zniknął. Myślę, że to dlatego, iż nikt z Barcy (może oprócz Leo, który napędzał nasze ataki) do końca pierwszej połowy nie miał pomysłu na grę. No a w 54 minucie to bolesne starcie, no i cóż. Ale Andres dobra zmiana. :)

0

niesamowite:)) Tak samo jak troszkę wcześniej Xavi przyjął piłkę w ten jego "firmowy" można powiedzieć sposób;)) (Jakby to powiedzieć? Piętką?:) )

3

Tak? Kiedy niby? Słabo to grał Pique. Masche w mojej ocenie bardzo dobrze się spisywał.

3

Dlaczego jeszcze nie dostałeś bana to ja nie wiem XD

3

On nawet nie powołany.

0

Cieszy Mascherano w pomocy oraz Roberto w wyjściowej 11. Liczę na bardzo dobry występ zwłaszcza tego drugiego;)

0

2

o, Neymar juz 50 spotkan! jak to szybko zlecialo ;)

8

o ile np. Busi nie zasluguje zeby byc w tej trojce, to Messi jak najbardziej. Cristiano powinien wygrac, no ale zeby Leo w ogole pominac? Smiech na sali - Vela!

0

Jeśli by to ode mnie zależało, to na Eibar wystawiłbym Sampera, na Ajax Busquetsa, a na Real Mascherano.;) Moim zdaniem tak byłoby dobrze. Ale zobaczymy, jak zadecyduje Lucho.

0

Iniesta od 3 lat? Boj sie Boga, panie!

0

i 10/11 ;)

0

PS "posuwa swiatowa gwiazde muzyki" co? za to tez ma dostac karne treningi? Straszny z ciebie prostak gosciu.

1

Czlowieku, palnij sie w leb, bycie pilkarzem to jest jego praca, co ich obchodzi, co on robi po pracy? A jak jakis hydraulik pokloci sie z policjantem to co? Wywala go z roboty?

0

Oby nie bylo zadnych kontrowersji. W takich meczach moim zdaniem lepiej przegrac niz wygrac dostajac szanse od arbitrow.

0

oczywiscie, ze serio!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?